Перейти до

бомбардування і Інтернет в Києві, глобально


Рекомендованные сообщения

Доброго вечора всім.
Розумію, моє питання можливо виглядає як "бред сумасшедшего", але ... Чи володіє хтось інформацією наскільки Київ в принципі має шанси після бомбардувань залишитись на зв'язку зі Світом? Чи це тільки рівень мін-спецзв'язку? Не хочу лізти в "дєбрі" маю просте питання до всіх, чи у нас велики шанси з нашими датацентрами в Києві залишитись в Інтернеті? Чи 50/50? Чи все набагато гірше?

Приблизна оцінка вітається. Мені для себе, не для блогу, не для разгону на ютубі чи телезі, як це зараз багато хто робить. Можливо хтось озвучить власну думку? Хто більш менш по магістралях.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 156
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Это прикол такой? В военное время обсуждать отказоустойчивость и магистрали?? на форуме?? ну да, почему бы и нет) у нас весь интернет беспроводной и запитан от атмосферного электриче

Сплиттер на подъезд в подвале, если уж так надо еще пару сплиттеров на межетажке, на ствол 128 абонов, 250 квартир, максимум на 2 ствола, но в реальности и одного хватит. Но ОЛТе от 8 до 16 стволов, н

краще яблука на базарі продавай 

Posted Images

Опубліковано: (відредаговано)
6 минут назад, Туйон сказав:

Начинаем с электричества...

 

Та з електрикою все ясно як день, безперебійники/генератори є. І на техмайданчики їх теж вистачить.
(огидно те, що в Україні вони дорожче ніж в Польщі або в інших Європейських країнах, але то окреме питання)

А з каналами у нас норм? Он в Умань в одному місці заходить волокно. Не дай Боже щось сталось, то все місто без зв'язку, і не тільки місто. Я розумію, що ми не Умань, але ж у нас і ризики вище, і інфу по Києву зливають більше ніж по інших містах, самі розумієте.

Відредаговано Pasha_admin
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Это прикол такой? В военное время обсуждать отказоустойчивость и магистрали??

на форуме??

ну да, почему бы и нет)


у нас весь интернет беспроводной и запитан от атмосферного электричества. Коды доступа на радіо Промінь - первые буквы в первых 8 словах в выпусках новостей в 20:00

 

🙈🙉🙊

 

 

  • Like 8
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Я розумію як виглядає моє питання. Але коли не розумієш скільки днів або годин ще тримати інфраструктуру в Києві, або можливо вже починати переїзд, то постає питання, а хто що знає взагалі щодо інфраструктури в Києві? Можливо у нас не все так погано як здається?

Просто переїзд це чималі гроші. В Європі електроенергія вартує багато, євро. Знаючі люди розуміють про що я. І головне питання: якщо зі Світом не буде зв'язку, то навіщо тоді переїзд? Працювати ж треба в Україні. Суперзахищені дані в Європі в такому випадку взагалі нікому не потрібні.
 

 

13 минут назад, LENS сказав:

Это прикол такой? В военное время обсуждать отказоустойчивость и магистрали??

на форуме??

ну да, почему бы и нет)


у нас весь интернет беспроводной и запитан от атмосферного электричества. Коды доступа на радіо Промінь - первые буквы в первых 8 словах в выпусках новостей в 20:00

 

🙈🙉🙊

 

 


Та ну нікому не потрібні координати на мапі. Питання загальне, чи маємо резерв, чи зможемо витримати будь якій розвиток подій?

Відредаговано Pasha_admin
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В этом вопросе вам подскажет только ваш внутренний голос и бюджет.

 

А вот вам пока одно предложение из новостей, которое содержит свежий пароль для доступа к атмосферному Интернет:

«После успешного теста индикатора неврастении, хирурги университета

Йоркширского лор отделения были награждены Нобелевской премией…»

 

35 минут назад, Pasha_admin сказал:

Я розумію як виглядає моє питання. Але коли не розумієш скільки днів або годин ще тримати інфраструктуру в Києві, або можливо вже починати переїзд, то постає питання, а хто що знає взагалі щодо інфраструктури в Києві? Можливо у нас не все так погано як здається?

Просто переїзд це чималі гроші. В Європі електроенергія вартує багато, євро. Знаючі люди розуміють про що я. І головне питання: якщо зі Світом не буде зв'язку, то навіщо тоді переїзд? Працювати ж треба в Україні. Суперзахищені дані в Європі в такому випадку взагалі нікому не потрібні.
 

 


Та ну нікому не потрібні координати на мапі. Питання загальне, чи маємо резерв, чи зможемо витримати будь якій розвиток подій?

 

Только что, LENS сказал:

В этом вопросе вам подскажет только ваш внутренний голос и бюджет.

 

А вот вам пока одно предложение из новостей, которое содержит свежий пароль для доступа к атмосферному Интернет:

«После успешного теста индикатора неврастении, хирурги университета Йоркширского лор отделения были награждены Нобелевской премией…»

 

 

 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Pasha_admin сказал:

Доброго вечора всім.
Розумію, моє питання можливо виглядає як "бред сумасшедшего", але ... Чи володіє хтось інформацією наскільки Київ в принципі має шанси після бомбардувань залишитись на зв'язку зі Світом? Чи це тільки рівень мін-спецзв'язку? Не хочу лізти в "дєбрі" маю просте питання до всіх, чи у нас велики шанси з нашими датацентрами в Києві залишитись в Інтернеті? Чи 50/50? Чи все набагато гірше?

Приблизна оцінка вітається. Мені для себе, не для блогу, не для разгону на ютубі чи телезі, як це зараз багато хто робить. Можливо хтось озвучить власну думку? Хто більш менш по магістралях.

 

Засланий козачок? Під час війни обговорювати стан інфраструктури? Серйозно?

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

вроде там газовые трубы в морях дырявятся, а магистральные кабеля тем более.

можно гуглонуть, там лет пять назад - был сайт с морскими кабелями.

сразу куда наводить боевых дельфинов )))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
8 часов назад, DVSGROUP сказав:

 

Засланий козачок? Під час війни обговорювати стан інфраструктури? Серйозно?

 

цей козачок намагається втримати власну мікро-інфраструктуру в Києві, я ж писав вище можна в особисті якщо інформація непублічна

якщо модератори вважають пост зайвим прошу видалити його

Відредаговано Pasha_admin
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Все можна поламати. Все можна полагодити та побудувати. 

 

Але Старлінк для особистого користування замовив )) 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

На веерные отключения ибп+акб. у меня 6х40Ач 24В и поверком киловатник с внешней зарядкой на киловат. Хватает на 10ч работы мощного ПК+свет. Двум провайдерам в доме заслал акб и зарядку на узел, тоже +- 10ч держит.
На случай 10+ч отключений организовал резервный офис с старлинком, генератором и бочка бенза.
Стоимость всего меньше 100к грн.
К комплекту рекомендую рацию с частотой местных полицаев.

Відредаговано Бульба
  • Like 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Где найти абона, который даст аккум? Что это за истории? У нас только требуют. Сеть большая. Желающих не встречалось.

Очередь на квартира-PONи на месяц вперед.

 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 часов назад, Pasha_admin сказал:

цей козачок намагається втримати власну мікро-інфраструктуру в Києві, я ж писав вище можна в особисті якщо інформація непублічна

якщо модератори вважають пост зайвим прошу видалити його

 

Не надійтесь на когось. Підключайте 2 лінка по xPON + комплект Starlink.

 

Живлення на інверторах (з вбудованим зарядним) + генератор, якщо хочете надійності.

 

Щось пошкоджується, щось відновлюється. Ситуація динамічна.

Відредаговано DVSGROUP
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, bit сказав:

Где найти абона, который даст аккум? Что это за истории? У нас только требуют. Сеть большая. Желающих не встречалось.

Очередь на квартира-PONи на месяц вперед.

 

 


Так їм значить потрібно. Люди які все життя думали що президент все за них порішає сподіваюсь починають потрохи "згасати", бо це повна маячня. У кожного свої обов'язки і вирішувати долю будинку мають мешканці, а не президент чи влада.

Тому.. АБО надають ВАМ акуми, або просто забийте, це не ваш клієнт. Пізніше або повернуться, або ні.

Зараз маємо об'єднатися і допомагати один одному і ЗСУ.

P.S. а ви на Соломі в Києві є? Може поспівпрацюємо? є лояльні абони ))
 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 минут назад, bit сказал:

Где найти абона, который даст аккум? Что это за истории? У нас только требуют. Сеть большая. Желающих не встречалось.

 

До нас зверталися абони, пропонували дати живлення від свого нгенератора в ... багатоповерхівках.

 

Але тут проблема в тому, що тоді ви повністю залежите від абонента. Щоб не залежати, треба городити схему автоматичного перемикання і якийсь ДБЖ.

 

В цілому проблема вирішується переходом на GPON.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 минут назад, DVSGROUP сказав:

 

Не надійтесь на когось. Підключайте 2 лінка по xPON + комплект Starlink.

 

Живлення на інверторах + генератор, якщо хочете надійності.

 

Щось пошкоджується, щось відновлюється. Ситуація динамічна.


Я розумію, а сенс підключати? Питання (як позначено в темі) глобальне. Ми тут прокинемось між собою, на рівні Києва, питання якби не стоїть. А до Світу? Мене ідея Старлінку чим далі тим більше вводить в ступор. Не будемо обговорювати чому, ЗА і ПРОТИ, просто я знаю трохи більше. Які у нас шанси вигрібти самим? БЕЗ Старлінку

Не сумніваюсь, велики оператори вже працюють над цим питанням, але вони сюди не заходять, хиба що їх адміни, і то під питанням.

2 минуты назад, DVSGROUP сказав:

 

До нас зверталися абони, пропонували дати живлення від свого нгенератора в ... багатоповерхівках.

 

Але тут проблема в тому, що тоді ви повністю залежите від абонента. Щоб не залежати, треба городити схему автоматичного перемикання і якийсь ДБЖ.

 

В цілому проблема вирішується переходом на GPON.


GPON заходит в будинок, але всередині комутатор, якій теж належить провайдеру. І тут починається: "ми не допускаємо нікого крім  власного персоналу". А персоналу не вистачає, всі зайняті. Я пропонував вже Угоду підписати, що завгодно, але ... не рухається справа.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 минут назад, Pasha_admin сказал:

Я розумію, а сенс підключати? Питання (як позначено в темі) глобальне. Ми тут прокинемось між собою, на рівні Києва, питання якби не стоїть. А до Світу? Мене ідея Старлінку чим далі тим більше вводить в ступор. Не будемо обговорювати чому, ЗА і ПРОТИ, просто я знаю трохи більше. Які у нас шанси вигрібти самим? БЕЗ Старлінку

Не сумніваюсь, велики оператори вже працюють над цим питанням, але вони сюди не заходять, хиба що їх адміни, і то під питанням.

 

Мережа інтернет бере свій початок від ARPANET, яка проектувалася так, щоб зберегти працездатність навіть при "найгіршому" ядерному сценарії.

 

Через Україну проходить велика кількість магістралей, їх більше ніж електричних, та ще й під землею. Ну пошкодите ви частину - трафік піде іншим маршрутом. Приїдуть, зроблять вставку. Це в тисячі разів легше легше, ніж 200-тонний трансформатор замінити.

  • Like 3
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Тю, ну вы даёте. Какой нах*й пон.

Господин Алвер, где ваш выход?
Одна антенна на район, которая всем всё раздает, гигосики летают по воздуху, антенне надо 24в я так понимаю, это не проблема, и все счастливы.

Вот он, шанс!

  • Haha 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Pasha_admin сказав:


Так їм значить потрібно. Люди які все життя думали що президент все за них порішає сподіваюсь починають потрохи "згасати", бо це повна маячня. У кожного свої обов'язки і вирішувати долю будинку мають мешканці, а не президент чи влада.

Тому.. АБО надають ВАМ акуми, або просто забийте, це не ваш клієнт. Пізніше або повернуться, або ні.

Зараз маємо об'єднатися і допомагати один одному і ЗСУ.

P.S. а ви на Соломі в Києві є? Може поспівпрацюємо? є лояльні абони ))
 

Була думка в Києві будуватись до війни. Не встигли... Південь Київської обл. Нижче Фастова. 

Скрізь де ми є, PON. В містах і селах навіть 2 та 5ти поверхівки переводимо персонально на оптичне підключення. Знімаємо Л2 (Передаємо AF) :)

Приватний сектор весь. В 9ти і далі поверхових будинках ОНУ перед Л2 і можливість включення кожного користувача персонально.

До такої схеми довго йшли і будувались.

Але все це не знімає проблеми живлення. ОЛТ всі зарезервовані на 4ри години. Не завжди є можливість дирчати геною перед кожним ОЛТом. 

Витрати на акуми і генератори уже вилазять не в одну сотню К грн. 

Плюс добавлений монтаж в зміни плюс в кол-центр і підтримку.

Тому навіть не кожне включення PONом не дає ніякої гарантії.

Ще один мінус вищенаписаного. Ціна користування на початку 2023 виросте на 40-50 грн від існуючих тарифів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
14 часов назад, tkapluk сказал:

Але Старлінк для особистого користування замовив )) 

тоже постоянно приходит спам, как купить старлинк за 500+ баксов.
а в гугле пишут что и за 200+доставка можно купить, но мануала нет.

 

по чем купил ? брал с кабелем ?
уточняю, видел тут где-то тему инженера с галер,
показалось что езернет кабель можно самому наколхозить.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, carver сказав:

по чем купил ? брал с кабелем ?
уточняю, видел тут где-то тему инженера с галер,
показалось что езернет кабель можно самому наколхозить.

Якщо брати самому і на свою адресу, то виходить 440$, + 60$ ethernet адаптер. 
Але якщо в Польщу приходить за 2-3 тижні, то в Україну чекати прийдеться - від 1 міс до 6 міс. 

Робимо замовлення через сайт, оплачуємо 60$, чекаємо кілька тижнів, поки підтвердять резервування обладнання, (на пошту приходить лист, навіть кілька листів за тиждень), оплачуємо 385$, ще через тиждень старлінк відправляють на свою фірму в Україні, далі представник передзвонює і відправляє новою поштою. От і вся процедура, нічого складного, головне - терпіння)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Какой ПОН, какая оптика, учитесь у лучших, Lanet даунтайм у клиентов больше 3х суток и все тип топ, конторка нормально себя чувсвует.
В округе есть только КС, Триолан, Воля и какой-то местный, все труба, всем начхать на абонентов.
Походу какой-то движ начнется, только если какой-то бодрый зайдет и начнет пихать везде нормальную оптику.
А так, выхода нет, надо ставить тарелку на крышу.

Screenshot 2022-11-28 at 12.36.37.png

 

Відредаговано Melanxolik
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 часов назад, carver сказал:

тоже постоянно приходит спам, как купить старлинк за 500+ баксов.
а в гугле пишут что и за 200+доставка можно купить, но мануала нет.

 

по чем купил ? брал с кабелем ?
уточняю, видел тут где-то тему инженера с галер,
показалось что езернет кабель можно самому наколхозить.

Як @AlienLabs  описав... Замовив на офіційному сайті на адресу брата, бо Київ поза зоною обслуговування ) 

Заплатив 60 баксів (2250 грн) депозиту. чекаю поки зарезервують мені обладнання. Мені воно не горить. 

Адаптер ще не пропонувало замовити, мабуть потім... 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...