Jump to content

Recommended Posts

Posted

Можливо рік буде стояти, а далі напевно впаде.

P. S. Визначся якою мовою пишеш.

Posted

Можливо рік буде стояти, а далі напевно впаде.

P. S. Визначся якою мовою пишеш.

Зачем же так, во многих городах и селах нашей замечательной страны разговаривают на ломанном Украинском.

Или вы из тех кто меня во Львове в магазине обслуживать не хотели, из-за того что я по русски сказал "будьте добрый пол серого хлеба"?

Posted

Можливо рік буде стояти, а далі напевно впаде.

P. S. Визначся якою мовою пишеш.

Зачем же так, во многих городах и селах нашей замечательной страны разговаривают на ломанном Украинском.

Или вы из тех кто меня во Львове в магазине обслуживать не хотели, из-за того что я по русски сказал "будьте добрый пол серого хлеба"?

а ви нашо там гумовими кулями стріляли? :)

Posted

Можливо рік буде стояти, а далі напевно впаде.

P. S. Визначся якою мовою пишеш.

Зачем же так, во многих городах и селах нашей замечательной страны разговаривают на ломанном Украинском.

Или вы из тех кто меня во Львове в магазине обслуживать не хотели, из-за того что я по русски сказал "будьте добрый пол серого хлеба"?

 

Як вже не одноразово говорилося - пишіть без помилок. На українській або російській мові.

Posted

1 гб нынче через 3g стоит рублей 100, а по кабелю в домосетях вообще доли копейки..

Posted

1 гб нынче через 3g стоит рублей 100, а по кабелю в домосетях вообще доли копейки..

Ну давайте не путать "хомячков" и "корп" пользователей :)

Хотя из Subj - не ясно к какой таки группеотносится данный конкретный потребитель ...

Posted

Скільки буде стояти 1 гб в м.Рівне?

Зайди в Уар запитай. Номер дати. Чи запитати?

Posted

А може хтось підказати скільки на даний час у м.Львові гігабітний канал рельно коштує в того самого Уарнету?

Posted

Ціну УарНета я знаю! Мене цікавить за скільки мені тут налють )

 

 

Я готовий заплатити УарНету ту ціну, хочу дізнатися які ціни ви пропонуєте...

Posted

Вадім можеш в приват кинути по якій ціні береш в Уару гігабіт?

Posted

Можливо рік буде стояти, а далі напевно впаде.

P. S. Визначся якою мовою пишеш.

Зачем же так, во многих городах и селах нашей замечательной страны разговаривают на ломанном Украинском.

Или вы из тех кто меня во Львове в магазине обслуживать не хотели, из-за того что я по русски сказал "будьте добрый пол серого хлеба"?

 

Оо вшоке...

Posted

1 Gbit Cogent 1200 Евро.

 

 

Що за ціна така? в пм

 

Когент є в Рівному?

Якщо ні, то додайте до тієї ціни ще вартість транспорту з Києва.

Posted

Ціну УарНета я знаю! Мене цікавить за скільки мені тут налють )

 

 

Я готовий заплатити УарНету ту ціну, хочу дізнатися які ціни ви пропонуєте...

 

Тут ту й налють. Ми це хто.

Posted

Я не розумію чому так тяжко озвучити ціни?

 

ТопНЕТ, ДатаЛайн, Датагруп, МТС, Wnet, etc. - надішли їм запити і будеш знати.

Posted

Никто Вам не озвучит цену в открытую.

Договор при подключение оговаривает, что это коммерческая тайна. Ну и все хотят как можно больше заработать. А вдруг прокатит цена в 2 или 3 раза большая нежели прайсовой :)

Posted

А вдруг прокатит цена в 2 или 3 раза большая нежели прайсовой :)

 

 

Вот она - барыжность, украинской (русской) души :)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...