Перейти до

ФОП вилазить за ліміт- відкриття ще одного ФОПа?


Рекомендованные сообщения

Просто если ты хитрожопый "оптимизатор" то какое моральное право ты имеешь что-то требовать потом от властей. 

 

Абсолютне має право. А що тільки дауни терпіли і барани мають право? Якщо в людини є клепка в голові, то це не означає, що вона погана. Все зло чиниться руками дурнів.

В нашій державі закон фікція. Немає закону. Закони існують для того щоб захищати людей. Закони повинні працювати в людських інтересах і вони працюють в нормальних країнах. В нас же закони працють виключно в інтересах олігархів, їхніх маріонеток та наближених до них осіб. В нас не працює жодна система влади. Ми навіть не по поняттях живемо. По поняттях живуть верхи. Ми взагалі не має ніяких прав. Захочуть сфабрикують справу. В суді винесуть який треба вирок і посадять вас на 10 років в тюрму тільки тому, що ви якомусь бандюку при владі перейдете дорогу. І ніякий закон вам не допоможе.

Малий та середні бізнес в нас давиться. Податки йдуть в кишені чиновників і олігархів.

А по фатку ви не добропорядний громадянин, а зрадник України і народу, бо агітуєте людей підкорятися і бути баранами. Скоро люди вже їсти не будуть мати що, а такі як ви далі граєте в псевдопрядність. Ну як можна бути настільки довбанутими. Ще 1-2 роки і взагалі країни не стане. Ці щурі повтікають за кордони і буть до кінця днів жити в роскоші, а ми землю гризти або на заробітках батрачити.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 156
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Згідно законодавста ПДВ держава повинна повертати. Багато кому повертають? В нас по закону живіть тільки ідіоти. Спочатку треба створити державу де закон працює на людей, а не проти людей і на кишені

Уход от уплаты налогов с помощью афиллированых предприятий. Это статья, пусть и в нынешних реалиях половина страны так работает. Человек с оборотом в миллион не может заплатить 5% налога, максимум гот

Я з шулерами не граю. Це ви граєте з шулерами. Я кажу, що шулерів треба наказувати, а якщо в даний момент немає такої змоги, то хоча б не давати себе по повному намахувати і не грати з ними чесно вдаю

 

 

А законно работать не пробовали? чтобы государство не обманывать.

 

Згідно законодавста ПДВ держава повинна повертати. Багато кому повертають? В нас по закону живіть тільки ідіоти. Спочатку треба створити державу де закон працює на людей, а не проти людей і на кишені олігархів, а тоді вже дотримуватися законів. А то з шулерами грати по чесному - себе дурити. 

 

 

 

А зачем вы с шулерами садитесь играть?

 

 

Я з шулерами не граю. Це ви граєте з шулерами. Я кажу, що шулерів треба наказувати, а якщо в даний момент немає такої змоги, то хоча б не давати себе по повному намахувати і не грати з ними чесно вдаючи святу овечку.

Основна думка така. Не з себе треба починати, а з них. Бо з себе нічого не дає крім того, що залишаєшся в дураках. Не вийде знизу поміняти верхи. Можливо тільки міняти верхи,а  тоді вже проводити реальні реформи і поступово методом кнута і пряника перевчати людей працювати по правилах. Ваша концепція просто в корні не вірна.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хорошо.... вопрос к сторонникам нашей власти!

 

Человек за всё время своей провайдерской деятельности подключил порядка 80 гос.учреждений (садики, школы, больницы, библиотеки....) абсолютно бесплатно . 

Ситуация - в одну местность заходит другой провайдер, конкурент вышеупомянутого альтруиста, и местный чиновник по полной лоббирует интересы новозашедшего провайдера.... выгоняет старого провайдера из помещения ДК, где тот арендовал место под кросс, абсолютно без каких либо причин - тупо не захотели продлять аренду.

Обратившись к властям с просьбой о помощи...мотивирия, мол я исправно платил аренду, делаю что-то полезное для гос.учреждения - его грубо говоря послали. 

Отсюда вопрос - а какого хрена. я должен быть законопослушным гражданином, если всем на это просто наплевать?!

имхо продлять или не продлять аренду - их полное право, как владельцев собственности, и "делание полезного" или не делание роли не играет. Причем тут законопослушность гражданина?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

 

А законно работать не пробовали? чтобы государство не обманывать.

 

Згідно законодавста ПДВ держава повинна повертати. Багато кому повертають? В нас по закону живіть тільки ідіоти. Спочатку треба створити державу де закон працює на людей, а не проти людей і на кишені олігархів, а тоді вже дотримуватися законів. А то з шулерами грати по чесному - себе дурити. 

 

 

 

А зачем вы с шулерами садитесь играть?

 

 

Я з шулерами не граю. Це ви граєте з шулерами. Я кажу, що шулерів треба наказувати, а якщо в даний момент немає такої змоги, то хоча б не давати себе по повному намахувати і не грати з ними чесно вдаючи святу овечку.

Основна думка така. Не з себе треба починати, а з них. Бо з себе нічого не дає крім того, що залишаєшся в дураках. Не вийде знизу поміняти верхи. Можливо тільки міняти верхи,а  тоді вже проводити реальні реформи і поступово методом кнута і пряника перевчати людей працювати по правилах. Ваша концепція просто в корні не вірна.

 

О да.

"Чего вы с меня начинаете? Лучше с соседа начните!"

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

О да. "Чего вы с меня начинаете? Лучше с соседа начните!"

 

1. Я податки плачу в повному розмірі згідно законодавства.

2. Яким боком тут сусід. Що винесете за ахінею як школяр? Мова про те, що потрібно систему міняти, яка є бандитською, антилюдяною, антиконституційною. Система працює не в інтересах держави і народу. Хіба це не очевидно?

3. Навіть в розвинених країнах люба людина в якої не куля в голові думає як би то платити менше податків, а не більше. Це нормально. То чому в Україні людина повинна думати як би то заплатити побільше податків які підуть не на якісь блага для народу, а в кишені чиновників на нові дачі, літаки, відпочинки в 5 зіркових готелях дорогих курортів, яхти і т.д?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Згідно законодавста ПДВ держава повинна повертати. Багато кому повертають? В нас по закону живіть тільки ідіоти. Спочатку треба створити державу де закон працює на людей, а не проти людей і на кишені олігархів, а тоді вже дотримуватися законів. А то з шулерами грати по чесному - себе дурити.

А вы интернет заграницу продаете, да? Если нет - с какого перепугу вам кто-то должен что-то возвращать?
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

"оптимизация" налогов - невыполнение бюджета

 

а потом Власть говно, дороги не чистять, никто нихера не далает...

 

Абсолютна клініка. Якщо в провайдерстві стільки дегенератів розумово неповноцінних працює, то ця країна обречена. Ви в вакуумі живете чи в паралельній реальності? Ніхера не роблять, бо 1. Бюджет розкрадається. 2. Середній клас давиться.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо в провайдерстві стільки дегенератів розумово неповноцінних працює

Т.е. если человек работает согласно букве закона и платит налоги - он дегенерат? А если не платит и "экономит свои деньги" - молодец?

С такой логикой в европу не нужно, не поймут.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Якщо в провайдерстві стільки дегенератів розумово неповноцінних працює

Т.е. если человек работает согласно букве закона и платит налоги - он дегенерат? А если не платит и "экономит свои деньги" - молодец?

С такой логикой в европу не нужно, не поймут.

 

 

Яка нафіг Європа? Кому там треба країна банкрут з бандитами при владі?

Саме так. Тільки з однією поправкою. А те що ви написали - це думка вирвана з контексту.

Поясню дуже просто. Якщо ви найняли прибиральницю і вона має раз в тиждень у вас прибирати двір біля вашого приватного будинку, але натомість не приходить і не прибирає, або прибирає аби як при тому що ви платите хорошу суму. Ви будете з року в рік на протязі багатьох років продовжувати їй платити незважаючи на те, що вона зовсім не виконує своїх обовязків, а у вас в дворі вже таких срач, що і воняє на всю вулицю і пройти важко, бо все в смітті, зарослях і т.д, щоб не виглядати непорядним чоловіком? Та ви в такому випадку не порядний, а ідіот. Аналогія зрозуміла?

Відредаговано Nightly Wanderer
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Згідно законодавста ПДВ держава повинна повертати. Багато кому повертають? В нас по закону живіть тільки ідіоти. Спочатку треба створити державу де закон працює на людей, а не проти людей і на кишені олігархів, а тоді вже дотримуватися законів. А то з шулерами грати по чесному - себе дурити.

А вы интернет заграницу продаете, да? Если нет - с какого перепугу вам кто-то должен что-то возвращать?

 

НДС - это вообще самое интересное изобретение. По факту его платит конечный потребитель - обычный средний гражданин с зарплатой чуть больше минималки. А че? У таких денег много. Могут и заплатить лишних 20%.

 

А вообще, думаю, если бы крали меньше - отлично бы бюджет сходился.

Но и бюджет наполнять надо.

Это как полупустая бочка с дырой: не налил воды - полупустая, дыра большая - тоже полупустая.

Надо и заливать, и дыру заделывать - иначе не получится.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Потрібно спочатку повалити систему, бо вона реабілітації не підлягає в принципі. Це вже не те що труп, а ракова пухлина, яка стрімко знищує країну.

Провести кардинальні реформи. Жодного бандита з старої кагорти не допустити до влади. Посадити якомога більше казнокрадів та оліграхів. Поміняти всіх суддів. Відсудити накрадені кошти. Там стільки набереться, що за декілька років можна країну підняти до рівня розвинених країн і навіть Європа вже нікому не потрібна буде. Зробити послаблення для малого бізнесу. І тільки коли люди стануть на ноги почати наводити порядки в низах і малому та середньому бізнесі. Все треба робити грамотно.
А бомбить в мене не тому, що я м@д#к який податки не хоче платити, а тому що я не хочу жити в тому бардаку і злиднях що є зараз. Я хочу щоб оплачені мною податки йшли на медецину, на якісні дороги та інфраструктуру і так далі, а не розкрадалися. Щоб закон мене захищав. Щоб я чесно працюючи був впевнений в тому, що завтра до мене не прийдуть маски шоу і не винесуть моє обладнання. Що з мене не зроблять агента кремля і не стану я політ. вязнем. А багатьох бачу влаштовує ситуація в країні або не сильно хвилює. Їм головне самих себе задурити. Типу: "я плачу податки, я молодець, а вони погані, але головне шо я добрий". Це псевдодоброта, а насправді ховання голови в пісок.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Потрібно спочатку повалити систему, бо вона реабілітації не підлягає в принципі. Це вже не те що труп, а ракова пухлина, яка стрімко знищує країну.

Провести кардинальні реформи. Жодного бандита з старої кагорти не допустити до влади. Посадити якомога більше казнокрадів та оліграхів. Поміняти всіх суддів. Відсудити накрадені кошти. Там стільки набереться, що за декілька років можна країну підняти до рівня розвинених країн і навіть Європа вже нікому не потрібна буде. Зробити послаблення для малого бізнесу. І тільки коли люди стануть на ноги почати наводити порядки в низах і малому та середньому бізнесі. Все треба робити грамотно.

А бомбить в мене не тому, що я м@д#к який податки не хоче платити, а тому що я не хочу жити в тому бардаку і злиднях що є зараз. Я хочу щоб оплачені мною податки йшли на медецину, на якісні дороги та інфраструктуру і так далі, а не розкрадалися. Щоб закон мене захищав. Щоб я чесно працюючи був впевнений в тому, що завтра до мене не прийдуть маски шоу і не винесуть моє обладнання. Що з мене не зроблять агента кремля і не стану я політ. вязнем. А багатьох бачу влаштовує ситуація в країні або не сильно хвилює. Їм головне самих себе задурити. Типу: "я плачу податки, я молодець, а вони погані, але головне шо я добрий". Це псевдодоброта, а насправді ховання голови в пісок.

есть на форуме адекватные люди. аж приятно стало

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

есть на форуме адекватные люди. аж приятно стало

 

Може це якийсь правосєк-радикал :)

 

Ті теж шини палити можуть. А як ставати щось робити, бо руїна, до якої самі ж довели- то розвертаються та знов йдуть палити шини.

Знайдеться дурень, котрий все відбудує- прийдуть правосєки та знов шини запалять.

 

 

 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Згідно законодавста ПДВ держава повинна повертати. Багато кому повертають? В нас по закону живіть тільки ідіоти. Спочатку треба створити державу де закон працює на людей, а не проти людей і на кишені олігархів, а тоді вже дотримуватися законів. А то з шулерами грати по чесному - себе дурити.

А вы интернет заграницу продаете, да? Если нет - с какого перепугу вам кто-то должен что-то возвращать?

 

Почитайте сначала букварь под названием Налоговый кодекс, вместо ерунду писать.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Одна из больших проблем нашей страны в избирательном правосудии, суровости законов, но необязательности их исполнения.

В Украине действует негласный общественный договор между олигархами, мелким и средним бизнесом, чиновниками и простым народом. Каждый ворует сколько может, пока не начнет сильно мешать другим.

Такое положение вещей устраивает практически всех, кроме небольшой активной и сознательной части населения. Которая понимает, что постоянно жить в полной дисгармонии с совестью, моралью и честью нельзя.

Но мир, конечно, имеет больше красок, чем мы видим :) (с)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

правосеки это те же фашисты, что и у власти. в нормальных странах за такие действия сурово наказывают

То таке. Я таке краще не чіпаю, бо то втрачені люди.
 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

правосеки это те же фашисты, что и у власти. в нормальных странах за такие действия сурово наказывают

 

Я теж колишній правосєк. Хоча я не зовсім поділяв їхні погляди, але альтернатив на той час не було взагалі. Не розумію як можна фашизм з націоналізмом повязати. Це абсолютно різні речі. І при владі ніякі не фашисти, а банально бандити. Давайте називати речі своїми іменами, а не говорити фразами з телевізора.

Правий сектор наразі маріонеткова структура в руках Порошенка. Купили верхівку вже давно. На жаль 99% членів організації цього не розуміють і являються маріонетками. Усі з головою на плечах звідти вже давно пішли.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Человек за всё время своей провайдерской деятельности подключил порядка 80 гос.учреждений (садики, школы, больницы, библиотеки....) абсолютно бесплатно . 

А давайте по-честному? Даю 100 против 1 что человек подключал эти учреждения бесплатно не только из-за альтруизма, а в том числе и прежде всего для того, чтобы местная власть давал ему зеленую улицу. И когда вдруг появился другой человек, которому местная власть по другим причинам дала зеленую улицу - у этого "альтруиста" начало подгорать. 

Знаете как это называется? Это называется: "хочу, чтобы всё было по-честному, но если вдруг что, чтобы кум всё порешал!". Т.е. этот человек изначально строил бизнес не по правилам бизнеса, а по правилам заигрывания с властью. И этот человек пал жертвой этих самых правил, когда власть поменялась и пришел другой "заигрыватель".

Відредаговано zachott
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Народ, тут пройшовся по гуглю та бачу що деякі йдуть іншим, не-ФОПівським шляхом- коли більш як один засновник, то відкривають Приватне Підприємство в необхідній кількості. 

 

Хто знає які переваги дає Приватне Підприємство над ФОП окрім кількох власників та можливості продати свою частку без наслідків для форми власності

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Народ, тут пройшовся по гуглю та бачу що деякі йдуть іншим, не-ФОПівським шляхом- коли більш як один засновник, то відкривають Приватне Підприємство в необхідній кількості. 
 
Хто знає які переваги дає Приватне Підприємство над ФОП окрім кількох власників та можливості продати свою частку без наслідків для форми власності

 

у меня знакомый один засновник и форма собственности частное предприятие.

 

отличие частного предприятия от флп:

 

1)засновник в частном предприятии отвечает не всем своим имуществом, а только вложенным уставным капиталом

2) частное предприятие немножко сложнее, потому т.к. оно юрлицо - дополнительная отчетность в органы статистики, при заключении договоров нужны дополнительные документы типа приказ о назначении директора, документ о том кто имеет право подписывать документы (правда это всё мелочи)

3) юрлицо легче отжать рейдеру, т.к. документы все (договоры, лицензии и прочее) оформлены не на владельца, а на само юрлицо. Остаётся только поменять собственника-учредителя.

4) в связи с 3 пунктом, частное предприятие потом легче продать

 

моя точка зрения. могу быть не прав

Відредаговано abonent1000
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...