Перейти до

logic

Сitizens
  • Всього повідомлень

    4 318
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    52

Все, що було написано logic

  1. logic

    Куплю новый BDCOM 3310B

    нових уже в природі немає.. ИМХО
  2. Гільзу по середині на стяжку... А то було багато моментів що ломалость волокно бо гільза бовталась
  3. 5G - гиииииииииииииииииииииии тут 3Г неможуть запустити .... японці самі признали що 5Г нерентабельний ... там на кожному слупі має бути поп базі
  4. Клієнт прочитав в інеті розумне слово от і хотів випиндретись
  5. logic

    кабель канал под ВПП

    на заборі пише х*й; - а там дрова - не вір всьому що пише на рекламних буклетиках
  6. logic

    кабель канал под ВПП

    Шо там є? 100гиг на 100км по радіо оптичному каналу.. ?Листя горіха куриш?
  7. logic

    Ядро сети на 2500+ абонентов

    В мх бувають глюки з памятю...
  8. logic

    Транспорт на Гната Юры 7

    Тогда зачем предлагаете встречаться?
  9. хз-хз.. пробуйте
  10. вланів то витримає... скільки маків, трафіка?
  11. logic

    кабель канал под ВПП

    Чувак, перестань курити ту шмаль. Хрень пишеш
  12. logic

    кабель канал под ВПП

    а хто сказав що там є будинки?
  13. logic

    кабель канал под ВПП

    ти хоть поняв що написав? а самольоти як сідати будуть?
  14. logic

    Киев, Ломоносова 36А,В,34

    Да. Роутери не DIR300...
  15. ddos
  16. logic

    Pon тестер Help

    У мене показував правильно до +4 далі брехав... Якщо менше +4 все правильно показував аж до - 37
  17. logic

    Потрібен Інтернет

    і як водафон підключає, радіо?
  18. logic

    Управляющий vlan на rb250gs

    А для управління свічом создаєте влан тільки на тому свічу?
  19. logic

    Оптика, хелп

    або пач на ручку намотати і глядіти до скількох буде робити
  20. Не морочити собі і прову яйця - купити пару антенок за 200 у.е і мати 100мб
  21. Метр оптики 4-7грн і рахуємо.. + робота нехай 4грн/м + траверси по 25грн/ш Може таки пару ubnt? Дешевше буде
  22. що за спец матеріал для екрана?
  23. Обід в кафешці на одного від 10євро.. Бокал пива 1-2євро. Штраф за перевищення на 5км (їхали 60км по селі) - 20євро.. Словакія - гарна країна но румунія більше сподобалась своїми краєвидами - карпати, транфагараш, трансальпіна і т. д. А в словакії - одні татри з цінами по круче за буковель
  24. Словакія досить бідна країна в ЄС.... Циган куча.... зп маленьковата , ціни кусючі..... машини - середній клас, куча корит на ізоленті.... дорогих машин не багато, у нас надагато більше дорогих машин
  25. мікротік б/у
×
×
  • Створити нове...