Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nightly Wanderer
-
В оператора в якого збудовані нормально мережі і використовується обладнання не 15 річної давності,а щось новіше, телебачення по юнікасті буде працювати по замовчуванні. Достатньо поставити сервер який би приймав і віддавав потік. Якщо у вас вхід на будинок 1 Ж, то сенсу в мультикасті немає жодного. Мультикаст використовувався раніше виключно по причині низької пропускної здатності каналів, щоб економити внутрішньомережевий трафік.
-
Триндець. А не простіше піти в любий магазин компютерної техніки і купити?
-
Це так для роздумів, в кого є чим думати.
-
Заборони неефективні і часто мають зворотній ефект по відношенню до населення. А от рекламу тютюнових та алкогольних виробів слід заборонити. Проституцію легалізувати. Вести пропоганду здорового способу життя. Все дуже просто, але декому невигідно. До всього слід підходити з точки зору логіки, зважуючи позитивні та негативні фактори. З точки зору моралі "мислять" виключно розумові дегенерати. Мораль - це річ придумана людьми і вона субєктивна, а в деяких моментах навіть згубна. Придумана для управління примітивними особами, яких переважна більшість. Вона звичайно необхідна щоб регулювати поведінку мас, але коли в людини сформована думка про те що добре а що погано на основі моралі, то така людина стадна і не має власної думки апріорі.
-
Добрий вечір.
Ну що це таке?
Це відверто знущання. Баг на багу і місяць часу ви або морозитеся або завуальовано посилаєте.
Ми вже декілька разів подавали репорти про помилки.
1. Важко зайти в карту комутаторів і глянути що там робиться? Там половина комутаторів червоним світиться і динамічно. То одні червоні то інші. Якби ваші працівники хоча б раз за місяць часу спромоглися зайти і глянути, то б подібного не писали.
2. До нової версії купу років все чудово працювало, а тут це "нормально" і нічого з цим не зробимо. Конкретно цей пристрій працює нормально і це факт як і факт, що не працює ваша система. Бо якби було так як написано в повідомленні, то б у нас ця проблема виникла ще з самого початку, а не тільки зараз після оновлення до нової версії.
Надіюся, що ближчим часом ці проблеми будуть усунені, бо неробочий продукт нам не потрібний.
-
Цей Інгвар настільки розбирається в телекомунікаціях як плоскоземельщики в фізиці. Банально безпросвітне невігластво вкупі з низьким рівнем інтелекту. Не знає ніхера, а думає, що знає більше всіх.
-
Точно не віддасть. Перевірено на 100%. Навіть якщо КС буде давати нет безкоштовно, то 90% не віддадуть. В нас людям легше платити кожного місяця по трохи чим викинути зразу круглу суму.
-
Яка ще оптика, коли є 4Ж. Там і швидкість і якість і стабільність і низька ціна. Усім кабельним операторам скоро прийде кінець. Не вірите? Запитайте у Інгвара.
-
Провів я моніторинг по знайомих в США та Європі та вияснив чому ніхто не користується вдома мобільним інтернетом. Самий вагомий аргумент - дорого. На другому місці нижча якість. Так що не конкурент навіть в "Європах" безпровідний нет провідному, а в нас тим більше.
-
Дураки - безкінечний ресурс. Але нам якраз дураків і не треба. За штуку баксів люди в Іспаніях та Італіях працюють.
-
15 тисяч як на Тернопіль це доволі висока ЗП. В Польщу можна і не їхати )
-
Запрошуємо на постійну роботу монтажників оптичних ліній звязку. Діяльність буде здійснюватися в місті Тернопіль. В обовязки входить побудова оптичних ліній (стовпи, між будинками в будинках), монтаж ящиків, варка оптики. Потрібні толкові пряморукі спеціалісти, які мають досвід в даній сфері. Вміють правильно монтувати і варити оптичні лінії. Усім необхідним інструментом та транспортом забезпечимо. ЗП від 12000 грн. до 15000 + Халтурщикам не турбувати.
-
Та Диктатор - це типовий дурак, який тут ловить купу лайків від таких же самих ідіотів, на одному і тому ж тезисі, що ми ніщеброди. Нічого нового, нічого мудрого. Тут на форумі процент розумових дегенератів взагалі зашкалює.
-
В Європах і США теж ріжуть при такому трафіку, пропонуючи перейти на корпоративний тариф. Не люблю розписуватися за інших, але ризикну припустити, що всім насрати.
-
"Как отмечают в компании, 6000 МБ трафика хватит на 7 часов просмотра видео" Хіба на ютубі. Одна ШД-шка і то репак займає в середньому 10 ГБ.
-
Сусід по палаті Інгвара.
-
З психоневрологічної клініки.
-
Я багато чого не бачив...
-
Такі є і у нас. І що з того. Якби таких була більшість, то це б тоді про щось говорило. Ну і невідомо чи є там нормальний провідний інтернет в будинку. Можливо і немає.
-
А базові станції не падають?
-
Розжую для "обдарованих". Інгвар не в рахунок. Це взагалі особливий випадок. Бо бачу, багато хто вважає, що 4Ж може створити конкуренцію провідному інтернету. У безпровідного інтернету є лише одна перевага - мобільність Люди будуть користуватися 4Ж на своїх мобілках, а для дому підключати провідний інтернет, бо в людей не лише мобілки, але є і планшети, стаціонарні компютери, смарт телевізори, ноутбуки. І для цього зоопарку розумно підключити один єдиний пакет на всі пристрої. Ніякій нормальній людині в голову не прийде підключати безпровідний інтернет для дому, якщо є в будинку декілька провайдерів які надають нет по дроті, бо в такому випадку єдина перевага безпровідного звязку нівелюється. І моїм словам є підтверждення. Саме таким чином в такій звязці користуються люди послугами звязку там, де є хороший провідний інтернет і 4Ж. Це факт.
-
Якщо люди стоять в черзі за ковбасою, то це не означає, що їм не потрібні яйця і сметана. Так тобі зрозуміло? А ти, дебіл, розпинаєшся тут, що людям тепер сметани не треба, бо є ковбаса.
-
Оголоси свої доходи в місяць. Бо як я бачу, сидить неосвічений тупий ніщеброд і кидається какахами. Те що ти поняття не маєш зелено в телекомунікаціях уже 100% факт. Думаю на рахунок ніщебродства теж підтвердиться.
-
Правильної відповіді немає серед цих варіантів.

