Перейти до

Nightly Wanderer

Сitizens
  • Всього повідомлень

    2 455
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    33

Все, що було написано Nightly Wanderer

  1. Не зрозумів. Читаю закон і не бачу в якому місці ОСББ обломалися. Хтось може пояснити? Згідно закону ОСББ має право брати платню одноразову або багаторазову за доступ до інфраструктури будинку. Проклав кабель по тех. поверсі і плати.
  2. Ну не зовсым. Швидше чи може не водій бути власником авто і їздити, якщо його буде возити шофер з правами.
  3. Однозначно, що може.
  4. То не є так. Барига ще має інше значення. Це той, хто стирив і продав, купив за копійки і впарив з космічною накруткою, впарює людям товари або послуги які їм не потрібні. Наприклад, коли є якийсь товар що не продається і дають працівнику вказівку рекомендувати цей товар замість іншого, який кращий і дешевший. Тобто обманювати людей.
  5. Хтось мені може пояснити, чому я повинен виконувати обовязки перед державою, а держава відносно мене ні? Я пишу, що держава абсолютно не виконує своїх обовязків по відношенню до мене на що мені відповідають, що я аферист і хитрожопий хохол.
  6. Так. Але не в тому справа. це зветься вибірковість... "себто,... будемо бортися з корупцією, але якщо щось щоб кум/сват/брат міг вирішив???)))" Ні. Мова йшла про непомірно високі штрафи, що може ще більше нашкодити економіці. Виручені кошти підуть по кишенях чиновників та інших корупціонерів, а багато малих і не лише бізнесів знищиться. А люди як жили в бідноті так і будуть жити. Доріг от вже нема. І ходити не можливо цілу зиму. І так буде і далі. Не з того треба починати. Я хочу щоб були проведені реальні реформи. Тоді я готовий навіть платити значно вищі податки ніж наразі. Але я не бачу зворотнього звязку від цих всіх законопроектів. Держава повинна мені надавати послуги за мої кошти. Вона не лише має від мене вимагати. Це повинен бути рівноцінний обмін. А насправді існує лише кидалово і здирництво. Скажемо так. Я не лох. Швидше напевне справжній патріот, а не вишиватник.
  7. Кожен бачить те, що хоче бачити. Скільки я не намагаюся донести думку,а її ніхто в притик не бачить. Так ніби там фаєрвол стоїть в голові з фільтрами. Те про що я пишу і те як ви сприймаєте мною написану інформацію - це зовсім різні речі. При тому, що я вже дуже детально і дохідливо пояснював що і дитина 5 років би зрозуміла. Напевно для дитини 5 років з незасраними мізками простіше зрозуміти речі про які я веду мову. Продовжувати не бачу змісту. Це як по замкнутому колу ходити.
  8. Я так зрозумів ми по різному трактуємо значення слова "барига". Я не Робін Гуд. І навіть не збираюся претендувати на це звання. І Робін Гуда не сприймаю як виключно позитивного персонажа. Навіть можливо навпаки. Розумніше дати гроші багатому чим бідному. Багатий їм примножить, а бідний спустить. Але це вже інша тема.
  9. А от і ні. Я навіть не рахую себе бізнесменом. Я просто займаюся тим, чим мені подобається. Це значно цікавіше ніж просто заробляти гроші. Якби я був меркантильною людиною, то б телекомом не займався. Відкрив би якийсь цех чи пару кіосків. Чи в політику поперся. Думаю багато хто починав діяльність на голому ентузіазмі. Так що мимо.
  10. Це до вас тільки що дійшо, чи до того ви тільки виключно корисними речами на Локалі займалися і не тратили часу дарма? Ви просто зливаєтеся, бо аргументи закінчилися. Так буде більш правильно.
  11. Я за людей не вирішую. Люди самі обирають. Коли людині треба скайп щоб з рідними за кордоном тримати звязок, то я не хочу їй впарювати 50 чи 100 мбіт. І тех. підтримка не навчена накручувати людей на тарифи. І навіть якщо людині тариф не підходить, то вона завжди його може змінити. В мене співвідношення тарифів витікає з реальних потреб людей, а у вас з ваших меркантильних інтересів, а не інтересів людей. Можете з себе Дартаньяна скільки завгодно корчити, але кожен розуміє, що такі тарифи як у вас можливі лише за рахунок агресивної політики впарити людині послугу подорожче. І я ні в якому разі вас ні в чому не звинувачую, окрім того, що спочатку треба колоду з ока витягнути перш ніж на інших бочку котити.
  12. А навіщо щоб мені хтось щось говорив. Я і сам бачу. Різниця в тому, що я не барига на відміну від вас. І мені взагалі-то все рівно барига ви чи ні. Претензій на рахунок цього в мене немає. Для когось бізнес це лише гроші, а для когось дещо інше. Але суть в тому, що ви мене називаєте шахраєм при тому, що голослівно, а себе великим бізнесменом. Подвійні стандарти. Я можу продати свій товар, навіть можу впарити непотрібний товар, але я не хочу. При тому з бізнесом в мене все ок. Ви знову ж таки підтвердили, що являєтесь ханжею.
  13. Ну так би і зразу. Вас задіває те, що хтось (з вашої точки зору) може собі дозволити те, що не можете дозволити ви самі собі. Елементарна психологія. Тільки це не я вам навязав такі моральні принципи. Це раз. по друге я не писав, що порушую закони. Це ви самі собі таке придумали.
  14. Цитату в студію. Де я заявляв, що когось обманюю? Про впарювання тарифів очевидно. 70% абонентів нафіг не може впасти 100 мбіт пакет, тому його треба впарити. Як мінімум половині і 5-10 мбіт з головою вистачає. А враховуючи матеріальне забезпечення людей, то рідко хто стане переплачувати просто так.
  15. "Понемногу" - це утопія. Як я вже неодноразово писав, що це те саме що в бочку з дьогтем кидати по ложці меду. Ну взагалі абсурд. І мої слова підкріплені реаліями. 1. В нашу політику хороші люди просто в основному не йдуть. Залізти по вуха в гівно і комфортно себе почувати може лише свиня. Тому саме середовище таке, що туди навіть не намагаються лізти в основному нормальні люди. Вони там не можуть просто знаходитися. 2. Навіть якщо хтось влазить в систему з благими намірами, то система його ламає, купує, або знищує. В нас в політичній площині просто випалена земля. Там нема кому робити позитивні зміни. Є частина клоунів, які грають роль борців з системою, але це всього лиш ширма. Усі так звані "патріоти" в ВР і не лише вже давно продалися. І я їх навіть не виню. Бо тобі дають вибір, або купа грошей, захист або в кращому випадку зламане життя і карєра, а в гіршому ділянка метр на 2. Забавно - человек который старается "намахать" государство рассказывает о том каким это государство должно быть. А ты не думал что для начала надо начать с себя, что-бы хотя бы иметь моральное право что-то требовать от государства. "Вор всегда громче всех кричит "Держи вора!"." Я вже зрозумів хто ви. Одним словом - ханжа. Не вам мене судити. Спочатку свою колоду з ока витягніть. Я на відміну від вас не намахав ще жодної людини.
  16. "Понемногу" - це утопія. Як я вже неодноразово писав, що це те саме що в бочку з дьогтем кидати по ложці меду. Ну взагалі абсурд. І мої слова підкріплені реаліями. 1. В нашу політику хороші люди просто в основному не йдуть. Залізти по вуха в гівно і комфортно себе почувати може лише свиня. Тому саме середовище таке, що туди навіть не намагаються лізти в основному нормальні люди. Вони там не можуть просто знаходитися. 2. Навіть якщо хтось влазить в систему з благими намірами, то система його ламає, купує, або знищує. В нас в політичній площині просто випалена земля. Там нема кому робити позитивні зміни. Є частина клоунів, які грають роль борців з системою, але це всього лиш ширма. Усі так звані "патріоти" в ВР і не лише вже давно продалися. І я їх навіть не виню. Бо тобі дають вибір, або купа грошей, захист або в кращому випадку зламане життя і карєра, а в гіршому ділянка метр на 2. Якщо дуже спростити, то можна сказати, що кількість змін буде прямо пропорційна інфільтрації у верховну раду чесних людей. Коли їхній відсоток вийде за межі статистичної похибки, а сягне хоча б 20%, то почнуться помітні зміни. Досягти цього дуже легко, потрібне перестати голосувати за мудаків, мафіозі та пустобрехів. Демагогія. Якщо усі люди на планеті стануть хорошими, то настане рай. Це дуже легко зробити. Потрібно лише перестати дбати про себе одного, а почати думати і про інших. Аналогія ваших думок. Тобто як вище написав - демагогія.
  17. "Понемногу" - це утопія. Як я вже неодноразово писав, що це те саме що в бочку з дьогтем кидати по ложці меду. Ну взагалі абсурд. І мої слова підкріплені реаліями. 1. В нашу політику хороші люди просто в основному не йдуть. Залізти по вуха в гівно і комфортно себе почувати може лише свиня. Тому саме середовище таке, що туди навіть не намагаються лізти в основному нормальні люди. Вони там не можуть просто знаходитися. 2. Навіть якщо хтось влазить в систему з благими намірами, то система його ламає, купує, або знищує. В нас в політичній площині просто випалена земля. Там нема кому робити позитивні зміни. Є частина клоунів, які грають роль борців з системою, але це всього лиш ширма. Усі так звані "патріоти" в ВР і не лише вже давно продалися. І я їх навіть не виню. Бо тобі дають вибір, або купа грошей, захист або в кращому випадку зламане життя і карєра, а в гіршому ділянка метр на 2.
  18. Прочитал раза три. Полная фигня. Ну с говном в голове разве что согласен, это да, встречаются такие люди. Можливо трішки не правильно сформулював. В розрізі нашої системи просто не приймуть закони, які б могли привести до позитивних змін і виходу на правильний шлях розвитку. А якщо хтось думає, що по трошки ми зліпимо з гівна кулю, то з такими людьми немає про що говорити. Знову фігня? Бо якщо так, то ви просто один з тих людей.
  19. В розрізі нашої системи будь які закони не приведуть до позитивних змін, поки система буде існувати. Змінити її вже не можливо. ЇЇ можна лише усунути і замінити на нову. Якщо хтось вважає, що без кардинальних тотальних змін у всіх системах влади можливо вибратися з гівна, то в нього гівно в голові.
  20. Та при чім тут підняття зарплати.
  21. Одним словом - вишивата. Той самий хід думок, що і у ватників тільки країна інша. Читаю Нехочуху і ко. і ніяк не пропадає відчуття, що то москалі, які яро захищають єдро.
  22. Так ніби за рахунок цього в нас стануть нормальні дороги робити чи виросте рівень життя і соц. захисту громадян. Не було вже з чого красти. От і вся історія. В корінь треба дивитися, а не тішити себе іллюзіями. Самодури.
×
×
  • Створити нове...