Перейти до

Nightly Wanderer

Сitizens
  • Всього повідомлень

    2 455
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    33

Все, що було написано Nightly Wanderer

  1. WTF? ) український ватник. А смішного то нічого немає. Це сумно.
  2. Ще один вишиватник. Сама бідна і корумпована країна Європи з самим високим потенціалом і "правильний напрямок", бо іномарки їздять.
  3. Януковичу це не завадило. А ще я знаю тих, в кого і з граматикою і з освітою не було проблем і доходи високі, а голосували за Яника. Щоб заробляти тисячі то безумовно в деякій мірі ви праві, а щоб заробляти мільйони потрібно дещо інші характеристики.
  4. Математика не наука, а інструмент.
  5. Nightly Wanderer

    Продам часть сети

    200 грн. за абона це взагалі розводняк. Це як задурно.
  6. На Грушевського ПС якраз чай пив. Ну і молодець, але яке це має відношення до конкретних питань? Я можу бути хоч останньою падлюкою, але бути правим, а Зачот ні. Чи ви схиляєтесь до думок авторитетів, а не фактів і власного розуму?
  7. Это ты не фига не решаешь. А солдаты на передовой как раз решают то что ты сидишь в тепле с набитым брюхом и поливаешь их дерьмом. Морду за такое бить надо. Та діло в тому що ви і морду не набєте і здорового глузду не маєте. Брудом солдатів я не поливаю, а звернув увагу на конкретний випадок. Для когось і Моторола герой. І попробуй ватнику скажи, що це не так. Буде бомбити так само як і у вас. Героїв і добровольців на передку вже майже не залишилося. Частину їх перебили спільними зусиллями в котлах та інших операціях. Майже всі решта сидять по тюрмах. Люди пішли добровільно захищати країну, а їм "свої" ж ножа в спину вставили. А все тому, що 1. Добровольці несли загрозу системі. 2. Бо мішали зробити там болото / штучний конфлікт. Нашій владі не потрібна була перемога. Вірніше недопустима була перемога. Наразі Мінські домовленості. Все в замороженому стані. І постійні втрати військових. І зміст в цьому один. Збереження та зміцнення позиції олігархічної системи і надпибутки. Там люди гинуть не за Україну і не за руський мір, а за те щоб олігархи продовжували жирувати і наживатися ще більше ніж коли раніше. Якщо ви цього не розумієте, або банально самодур, то це ваші проблеми.
  8. Буду. Але не політичними методами. На майдані я був в лавах ПС, а ви? Наразі я в рядах Руху нових сил. Ще питання будуть? Для того щоб піти на смерть не обовязково бути хорошою людиною. Достатньо бути ідіотом. Шахіди теж йдуть на смерть. Так що я не бачу тут геройства. Якби ця війна була справжньою війною, то з великою ймовірністю я би був там, бо я до цього вже готувався і фізично і морально, але побачив що твориться і зрозумів, що лохом який подохне бути не хочу. Це розводняк а не війна. До вас ще не дійшло. Солдат абсолютно нічого на передку не вирішує. Навіть якщо в нас будуть 10-кратні переваги, то війна буде продовжуватися як і продовжується і будуть робити нові Іловайські котли щоб винищити добровольців. Будуть давати накази не стріляти у відповідь. Будуть давати накази на відступ, коли в цьому немає сенсу. Все для того щоб війна тривала завжди.
  9. Я пишу про конкретну ситуацію. Не в багатьох 4 малолітніх дітей. Є кому захищати. І саме головне, що ні ви ні Зачот самі не стоїте на передку, але тут втираєте.
  10. Я теж вас розумію. Патріотизм головного мозгу. Когда/если у тебя в доме будет сидеть "попочленец" или "зеленый человечек", тогда и поговорим. А сейчас ты просто балабол диванный. Я зміню дім. А потім буде видно, що буду робити. В мене немає 4 дітей. Якби були, то я би будь якою ціною їх подалі від війни забрав і був би біля них, бо перед власними дітьми, яких породив на світ я зобовязаний. Я зобовязаний їх захищати, зобовязаний їх підтримувати, зобовязаний їх виховувати, бо я взяв на себе таку відповідальність, коли їх зачав. Не перед державою. Тим більше не перед олігархами, які цю війну і розвязали і на якій наживаються. Якщо ви цього не усвідомлюєте, то банально фанатичний ханжа і це вас слід остерігатися. Я то ножа в спину точно не вставлю. Я не зраджую, не обманюю і дотримуюся свого слова. Це мої позитивні якості, а не патріотизм.
  11. Сильно треба)) Хто б сумнівався в вашому "патріотизмі". А що є така позитивна риса чи чеснота людини як патріотизм? Мій патріотизм просто не побудований на фанатизмі, а на здоровому глузді, а ви фанатик. "Патріотизм передбачає любов до духовних, культурних і матеріальних цінностей своєї Батьківщини, бажання збереження її характерних особливостей, її культурного надбання та захист інтересів своєї громади, народу в цілому." Згідно цього визначення я не патріот. Патріотизм - це один з елементів пропоганди, що навязується з раннього дитинства. Я просто не фанатична людина і підходжу до цього з точки зору інтелекту, а не релігії. Бо патріотизм в тому вигляді яким ви бачите не що інше як релігія з хибним ідеалами. Саме тому, я можу вибирати самостійно що добре а що погано, що правильно, а що ні. Навіть якщо я помилюся. Ви ж ні. За вас вже вибрали. У вас немає власної думки. В цьому між вашим і моїм патріотизмом і є різниця.
  12. Я теж вас розумію. Патріотизм головного мозгу.
  13. Я когось примушую тратити час? Тему закрито. Я хотів донести конкретну думку для роздумів. Дискутувати і сперечатися і сам не маю бажання. Можливо хтось прочитає і не зробить дурниці. Суть мого допису була не в тому щоб очорнити людину, яка загинула на війні, а щоб винести з цього певний урок.
  14. Якби не пішов, то ні до мене ні до нього ніхто б в хату не прийшов і 4 дітей не лишилося би без батька. Ніяка нормальна людина не залишила б 4 малолітніх дітей і не пішла б на смерть. Жертва в даному випадку не виправдана. Я його не просив захищати мене і він цього не був зобовязаний робити і навіть морально не мав права. А перед дітьми він був зобовязаний. Ви б змогли залишити 4 малих своїх дітей в даній ситуації і піти на смерть? В людини або з головою не все в порядку, або такий з нього батько. А тепер для роздумів і більшого розуміння. Запитання. А чому захисники руського міра пруться з РФ на схід воювати і там дохнуть?
  15. Сволота то, а не людина. Лишив 4 дітей без батька... Людина повинна в першу чергу за свою сімю думати. А тут четверо малолітніх дітей. Діти звичайно нічим не винні і допомогти добре діло.
  16. Ну Тріолана у нас немає. А це що важко? А що хтось хоче більше платити?
  17. А чому оснащення армії волонтерами різного роду технікою погано, тому що чим більше ми громадяни особисто тягнемо армію, тим більше можна вкрасти. Ось цю різницю в забезпеченні вони собі кладуть в кишені. Тому війна стає ще більш вигідною.
  18. Думав Якщо зовнішній і внутрішній ворог в змові, то допомога волонтерська тут мало допоможе. Іловайський котел. Думаєте це справа рук зовнішнього ворога? Це було зроблено спільними зусиллями щоб вибити якомого більше патріотичних ідейних людей, які могли у влади в майбутньому спитати. Конфлікт є штучним. Тому оснащення солдат насправді грає малу роль. Хіба теплий одяг і карімати відсилати з тушонками для того щоб створити більш комфортні умови перебування в тому пеклі. А так то дуже багато чого залежить від наказів. Моя особиста думка, що зовнішній ворог в змові з внутрішнім і працюють в одній команді розігруючи спектаклі. Ви напевно вважаєте, що вони по різні сторони барикади. В дечому вони можуть мати і різні інтереси, але все таки вони партнери. І той внутрішній ворог не є якісь заслані козачки і окремі депутати, а діюча влада в тому числі.
  19. І не подумайте, що я проти допомоги хлопцям на передку. Ні. Я проти методів допомоги. Волонтерство було розумним на початку. Наразі треба по іншому діяти янакше це буде лише підтримувати конфлікт.
  20. Допомагати солдатам в зоні АТО - зло. Я на початку теж допомагав, поки не усвідомив, що благими намірами дорогу в пекло прокладаю. Бачу ще до багатьох не дійшло, що немає ні АТО ні війни. Є одна велика афера на крові, яка була спланована або ще до подій майдану або після. Що дає АТО владі РФ та нашим клептократам: 1. Надприбутки. Це і торгівля між окупованими територіями. Це тендери на озброєння та будь яку іншу амуніцію та засоби при веденні бойових дій, які робляться часто з гівно абсолютно неналежної якості і впарюються по цінах високоякісного товару. Це контрабанда. 2. Імунітет системі. Люди відволікаються від внутрішніх справ на війну. Якби не ця так звана війна, то наша система би впала і ми почали б рухатися стрімко вгору. Після чого впала б система РФ. Також маніпулятивні механізми зі сторони влади які дозволяють не лише не дати системі впасти, але і серйозно її зміцнити. Бо завжди можна налякати Путіном при будь якому вираженні громадського незадоволення владі, а також встановити системи тотального контролю під приводом боротьби з агентами кремля і сепаратизмом. Ця так звана війна буде тривати при даних обставинах вічно. Вічного звичайно нічого не буває, але вона закінчиться лише тоді, коли впаде ця антилюдяна система безсердечних вбивць бариг. Можете скільки завгодно допомагати бійцям, але памятайте, що кожного дня гинуть люди і ті цифри які звучать далекі від релаьності. Помножте оф. статистику на 10 і це буде більш реальна цифра загиблих, а скільки калік як фізичних так і з психічними травмами? А тепер порахуйте скільки їх буде через 5 -10 -20 років. Не тим займаєтеся. Щоб закінчилася війна потрібно внутрішнього ворога побороти. І тоді не потрібно буде займатися волонтерством. Це само собою відпаде і війна завершиться дуже швидко.
  21. телефоны? личный ноутбук? или предложение ничего на них не хранить? Ну з тим проблема. Ще до цього закону в мене з дому були повилучали вінти. І рішення суду було абсолютно необгрунтованим. При чому суддя дав добро на 2 раз, а після цього ще хотіли раз обшук проводити, але добро не дали. Інфа з суду.
  22. Вихід один. Тримати сервера там, де ніхто не знає.
  23. Що говорить нац. рада мене хвилює менше всього. А якщо нац. рада скаже, що для того щоб здійснювати діяльність слід тричі зробити мінет голові нац. ради, то як поступите? Мене цікавить, що говорить закон.
×
×
  • Створити нове...