Jump to content

Nightly Wanderer

Сitizens
  • Posts

    2,455
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    33

Everything posted by Nightly Wanderer

  1. В нас доволі багато Л2 цієї марки. Працюють нормально вже не перший рік.
  2. Яким чином під напругу може попасти? Напишіть ризики при відсутності заземлення на металевій конструкції, яка розміщена на стовбі. Конкретні приклади. Не розумію просто для чого заземляти траверсу на якій висить діелектрик. Звідки там напруга на ній може взятися. При обрыве и падении фазных линейных проводов ВЛ. См. ПУЭ 2014 . Дебілізм. Якщо на траверсі лежить обірваний дріт, то ясне діло, що за нього не варто голими руками лапатися. Це може стосуватися виключно кабелю з тросом або сталевим дротом. В такому випадку усі траверси по ланцюгу будуть під напругою. А якщо це діелектрик, то нічого заземляти не потрібно, а якщо прийнятий закон, що потрібно, то приймали його дебіли.
  3. Яким чином під напругу може попасти? Напишіть ризики при відсутності заземлення на металевій конструкції, яка розміщена на стовбі. Конкретні приклади. Не розумію просто для чого заземляти траверсу на якій висить діелектрик. Звідки там напруга на ній може взятися.
  4. А нафіга крюк заземляти?
  5. Повезло вам з рекордсменами.
  6. В тому, що бардак з кабелями і трубами в нових будинках провайдери винні менше всього. А більше винні забудовники які не роблять відповідної інфраструктури. Вважаю, що забудовником повинні враховуватися сучасні реалії і крім як побудови електромереж та інших комунікацій, вони повинні будувати і інтернет комунікації, заводити кабелі в квартири в стінах, будувати нормальні міжсходові шахти які відповідають сучасним вимогам, а також спеціальне приміщення на тех. поверсі чи підвалі яке закривається на ключ, де буде розміщене обладнання провайдерів. Тоді будуть порядки. Ну а в старих будинках складніше.
  7. Маразм вищої категорії. А якщо провайдер не великий і тільки починає розвиватися, то яким чином йому взагалі "вибитися в люди", якщо жильці дому будуть практично завжди голосувати за відомі бренди.
  8. Тобто ви таки любитель сопель. Ну не знаю. Я б відправив монтажників і за 20 хв. вони би перекріпили більш акуратно. Така дурниця не є поводом піти з будинку з точки зору здорового глузду. Це вже коники показувати називається. Деколи ми і короба ставимо на вхідну лінію, якщо від нас вимагає голова будинку. Не такі вже і затрати порівняно. Не бачу ніякої проблеми.
  9. Вопросик, Вас точно менты уже имели? - В плане обыска, изъятия! Могу рассказать скажем так про товарищей: Суддя подтвердил просто изъятие оборудования, а те приехали и сняли всё! - от сервера-маршрутизатора, биллинг, радио оборудование, БП и т.д. чуть ли не офис с собой увезли.... - и что в итоге имеют? - Суд длиться уже пошел 3 год, оборудование на экспертизе (наверное пароль не могут подобрать) и дело весит до этих пор... а парни купили всё по новому, установили и не работают дальше!!! Биллинг это система по которой могут посадить на кол каждого оператора, особенно если там же и БД со всеми записями, приходами, начислениями, ремонтами и т.д.... а не только с белой регистрацией перед нал. отчитыванием! Так что скажем - у каждого своя история, и где кому лучше и тем более безопасней держать, сайт-визитку, биллинг т.д. решает сам для себя, так как каждого имели по разному! Суть даже не в этом! Меня немного затронул вопрос, про админов, найманих роботяг и т.д. Данный человек который вообще затрагивает данную тему, я так понимаю, через это не проходил!!! - Правда!? Когда стартует кто то с ФОП или вообще с серого обоснования, никаких понятий и понтов не имеет "Тем более про наёмних директоров" к чему эти понты??? Вы строили сеть с нуля? Какой у Вас был оклад? Что Вы во время данного оклада исполняли?? Чьи были деньги (собственные или инвестора)??? С каких пор (Если Вы вообще поднимали бизнес) начали нанимать на роботу админов, менеджеров по продажам, Создали тех. Службу, Сайт-визитку???? Вы профи возможно за чей то бездонный кошелек, но явно не за свои кровно-заработаны (ПОЙМИТЕ, Вы с человеком общаетесь на разных языках!)!!! Вы решили что сидя в соседних зарослях Вы лучше знаете чужие?-Так флаг Вам в руки, берите - стройте сеть и нагибайте всех кто не умеет (вести бизнес и расположатся баблом), НО УВЫ Вы всё так же сидите за тем же екраном монитора читаете этот текст и думаете... "Какие Вы все олени безрогие "ДА Я БЫ НА ВАШЕМ МЕСТЕ.... воду в пустыне отрыл! - Но здесь есть УВЫ !!! - Возможно и отроете водичку в пустыне но вопрос сколько её там будет!!! Люди строят колодцы по количеству воды в колодце, а не по факту добытой воды!" - Вот вся Ваша история на этом и исчерпается, не стоит говорить "Я победитель" на поле где Вы не играли!!! І до чого ви це понаписували і як воно стосується мене конкретно? Питання не стояло навіщо тримати білінг не у себе, а в тому, чим погано тримати сайт не в себе теж. Все інше взагалі не має ніякого відношення до мене, тому відповідати не бачу змісту.
  10. З гострими кутами не викласти, але якщо мати драбину і бажання, то можна викласти майже так. Коли ще я особисто монтажами займався, то так і під стелю кріпив всюди кабелі. і гофри теж.
  11. Я от ніяк не розумію. Нафіга вам було апгрейдити застаріле залізо. Купили б новий сервак, а той продали і мали б спокій.
  12. Тобто принципової різниці немає де воно крутиться.
  13. Маски шоу і сам пережив. Я не про те. Біллінг ви тримаєте на іноземному майданчику. То чому тримати там в додачу сайт ідіотизм?
  14. Иногда достаточно там держать биллинг. Скажем так. Биллинг я давно за границей держу, так сон спокойнее.А вот сайт выносить - я еще из ума не выжил. Не бачу логіки. Чому білінг тримати нормально, хоча це дуже вагомий сервіс, а сайт, який значно менш пріоритетніший сервіс ні. Чому по вашому треба клепкою поїхати щоб сайт тримати не у себе, а в датацентрі? бекапи ж сайту є. В разі чого можна легко перенести кудись інакше. Я не бачу різниці де тримати сайт.
  15. Київстар наразі самий безобідний конкурент з найвищими тарифами, який потрохи зливає абон. базу. Якщо людина може собі підключити за 69 гривень нет + КТВ, або аналогічно але за 50 гривень, то можна забутися про 130 грн. Ніякі спеціалісти навіть за 10 штук баксів окладу, світового рівня, не заставлять людей платити по 130 грн. за нет. в нашому місті. Приватний сектор похерили вже давно. Одні доксісом кабельне заводять і беруть за підключення копійки. Інші оптику за 500 грн підключають на тарифи від 60 до 100 грн. Там особливо при таких розкладах нема чого ловити.
  16. Цирк. Я хочу глянути на того ідіота який стане платити 130 гривень, коли можна заплатити 60-80 в усіх інших конкурентів. Несете відверту ахінею. В голові не вкладається, як люди може займатися бізнесом і таке городити. Дам вам свій бізнес в подарунок, якщо зробите щоб мінімалка була в мене 130 грн і абон. база при тому зменшилася не більше ніж на 10% за рік часу. Хочу подивитися на чудотворця в ділі. А по факту балабола. Пишіть розписку на бізнес. Якщо ви ще не поняли что все поїзд для тих хто демпінгує давно поїхав і вони і повній дупі, останні дні свого існування доживають, то мені вас і ваш бізнес шкода. Чого Ви так панічно боїтеся підвищення абоплати ? Чи то ви ждете поки півень клюне в дупу ? Що ж тут так тяжко поняти курс росте, ціни ростуть, вартість життя росте, а Ви всіма руками впереєтеся в не підвищення цін ? Ви що спеціально топите свій бізнес я от не пойму ? До вас що не доходить що без фінансових ресурсів вам пиз...дець!!!! Ви ж доробитеся до того. що будете сам один, і коли згорить останній свіч що будете робити ? От почитаю такі плани на ведення бізнесу і розумію в чому в нас проблема в галузі, і дуже дуже жалко що це прошито в ДНК і це можна тільки виправити коли вже півень в дупу клюне і згорить останній свіч. П.С. По сайту - нема питань можна розмістити в Германії, але скажіть мені що то так важко розмістити в себе на сервері ? то якийсь такий нанотехнологічний процес що не можна виконати його власними силами? треба залучати Германських ИТ спеців ? Чи то може ту копійку докинути адміну в ЗП, щоб потратив її в нашому магазині на свою дитину ? чи треба німця кормити ? Тому, що при таких тарифах за піроку ми закриємося втративши понад 50% абон. бази. Бо нам і з тими тарифами що є важко з конкурентами. Бо люди не будуть платити від 130 грн. за нет, коли є можливість платити в 2 рази менше. Ну якщо великі оператори в топі доживають свої дні, то певно вам пора кидати наркотики.
  17. Цирк. Я хочу глянути на того ідіота який стане платити 130 гривень, коли можна заплатити 60-80 в усіх інших конкурентів. Несете відверту ахінею. В голові не вкладається, як люди може займатися бізнесом і таке городити. Дам вам свій бізнес в подарунок, якщо зробите щоб мінімалка була в мене 130 грн і абон. база при тому зменшилася не більше ніж на 10% за рік часу. Хочу подивитися на чудотворця в ділі. А по факту балабола.
  18. Чукча не читатель чукча писатель. Крапка.
  19. Ви в курсі, що таке обєктивність? От абсолютно обєктивною людина бути не може. Але ви протележність обєктивності. Як я зрозумів працюєте в приватному секторі по технології ФТТШ, хоча я би тільки Поном підключав, і судите з своєї дзвіниці. Надалі постарайтеся судити більш обєктивно. Я не на вашому місці.
  20. Мда. Перенести сайт що проблема? Ви в курсі, що більшість компаній в світі залежні від інших компаній? Ви в курсі скільки наприклад виробників працює над виробництвом Аеробуса А 380? Хоч одна з них дасть збій і весь процес зупиниться. Ви бачите проблеми там, де їх нема. Я не бачу змісту тримати свої сервера заради сайту візитки. А вішати все на один сервер не розумно, бо це підвищує шанс того, що сервер може дати збій. В нас біллінг на окремій залізяці крутиться, там ще ДНС і все. А якщо щось і станеться з сайтом, то це не впливає на роботу інтернету. Це не критично. Тобто середній чек 130 грн? Та ви ще той казкар))) Коли в тебе конкуренти з абонкою від 50 грн) Знову ж таки брєд. Це не від того залежить найманий він чи ні. А від людини і від того як ви контролюєте процес. "Чукча не читатель, чукча писатель" - Ми не займаємося приватним сектором. А там де включені абоненти по зовні все оптоволокно. В квартиру оптику тягнути точно не станеш. Абоненти банально не стануть платити стільки за підключення, коли можна до конкурента по витусі + ще півроку безплатно чи вроді того.
  21. Давно виросли. Кабелі теж тягнемо не самі. Нам потрібна була ще одна бригада монтажників для побудови мереж, то де тільки не шукали і в кого тільки не питалися. Обяви подавали і толку нуль. Наразі поки є кому тягнути, але ті люди в нас колись раніше вже працювали в якості підряду. Тобто повезло. А так частина в АТО, частина в Польщі. Частина ще десь за кордоном. Ті що залишилися працюють в інших провайдерів і є їхніми фанатиками. Навіть за вищу платню не хочуть йти. Раніше таких проблем навіть близько не було. За останніх півроку на дошках оголошень тільки і висить реклама про пошук працівників на роботу. Реальний брак кадрів в країні. Знайти монтажника ліній звязку, зварщиків і так далі - це не продавця в магазин на касі стояти. Таких людей реально в місті доволі мало. І практично всі вони не сидять без роботи. Ніколи не повірю що немає кадрів . Зараз в кризу кадрів міліон. ті хто раніше крутив носом їхати варити чи ні зараз ще й по опорам самі лазять. Може попробуйте платити грошима зарплату, а не мискою рису ? і кадри найдуться. П.С. Чогось у всіх склалося таке враження що монтажники, адміни, колцентр всі то якісь ніщеброди і повинні за миску рису хреначити в день і вночі. Шановні яка зарплата така і віддача від ваших працівників. Вам би не свічів мішок на літо запасатися, а думати як побудувати мережу так щоб літом на морі пиво пити і не думати про грозу, я вам скажу це цілком реально. Деякі кадри бігають з мішком свічів, а нормальні люди не паряться про грозу, і я вам скажу чому, а тому щоб директор займається свою роботою( а не адмінить), менеджер по роботі з клієнтами займається свою роботою, монтажник свою, техпідтримка свою, адмін свою, охорона свою. Директор (не обов'язково власник) повинен думати як використовуючи фінансові і кардрові інструменти щоб розвивати бізнес, простими словами якщо треба модернізація мережі з тупариків і мідних соплячок, брати кредит чи залучати інвестора і модернізувати мережу. Несете таку єрунду, що складається враження, що самі тим не займаєтеся і поняття не маєте що пишете. 1. В нас країна ніщебродів. В мене дохід наразі особистий менше штуки баксів при абон. базі понад 2К. Раніше я міг мати в 3-5 разів більше. Якщо я сам ніщеброд, то можуть в мене монтажники бути не ніщебродами? тільки не треба зараз починати співати про те, що я займаюся не тим. Наразі нормально живуть ті, в кого абонбаза за 5 к, або ті, хто працює в приватному секторі, або ж в кого конкуренція дуже слабка чи конкуренти демпінгом не займаються, коли треба тарифи піднімати. Чи ви можливо розкажете як заставити абонента платити в декілька разів більше при середній зарплаті в місті 2000 -2500 грн? Та і сам дуже піднімати не хочу. бо розумію ситуацію прекрасно. В нас місто з одним з самих нижчих рівнем заробітніх плат. 2. Монтажники які будують мережі не погано в нас отримують. Вони в нас як підрядники працюють і ми не зарплату їм платимо. 3. Поки до людини заходить вита пара в хату, доти нічого не врятує від гроз. Ще декілька років назад при такі побудові як в нас нічого не горіло, а зараз вигоряє деколи пачками. Як в дім пряме попадання, то там що не роби, а горить. Витухи по зовні в нас нема і аплінки оптичні. Так що ні про які соплі в нас мови і йти не може. Я писав вище, що в нас купу років як нема ніяких сопель. Мережа в нас практично не потребує модернізації, бо вкладаємося зразу і будуємо як треба. Вже давно навчило життя, що краще раз зробити добре ніж купу раз перебудовувати і переробляти.
  22. Порнотрекер це вже занадто)) А навіщо тримати сайт на своєму обладнанні? Тим більше, що це не критичний сервіс. Сайт вашої мережі то як одежа у вас, можна і без голяком, а що нармальок буде, спробуйте містом пройтися це ж не критичний момент в функціонуванні організму, подумаєш одежа тю ху... якась . Понесло вас. Ой як понесло. Яке це має відношення до того де крутиться ваш сайт? Чи на своєму сервері чи в дата центрі?
  23. Порнотрекер це вже занадто)) А навіщо тримати сайт на своєму обладнанні? Тим більше, що це не критичний сервіс.
  24. Мали все. І навіть забагато. Зараз нічого. І нікому воно вже не потрібно з такими то швидкостями. Була в нас заруба з ментами раніше. Як результат кримінальна справа на ментів і суд. І кримінальна справа на нас. Поки так і висить рік часу за відсутністю доказів. А до того обшуки з вилученням, правда барахла всякого. бо тримати якесь обладнання в приміщенні зареєстрованому на тебе гон. А ще до того здача ментів в СБУ, а до того вимагання хабаря. Самий офігенний сервіс для абонента - це якісна а робота інтернету, адекватна і толкова тех. підтримка і хороша білінгова система з персональним кабінетом і можливістю керувати своїми послугами та вмикати "Обцяний платіж" коли заблокувало за несплату, зручна оплата з карточки або через термінали з миттєвим зарахуванням коштів на рахунок. Все решта є в неті. Ну і своя автономка теж класно.
  25. Так ніби змінити ДНСи-а, або підняти свій велика проблема.
×
×
  • Create New...