-
Всього повідомлень
2 455 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
33
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано Nightly Wanderer
-
Давно виросли. Кабелі теж тягнемо не самі. Нам потрібна була ще одна бригада монтажників для побудови мереж, то де тільки не шукали і в кого тільки не питалися. Обяви подавали і толку нуль. Наразі поки є кому тягнути, але ті люди в нас колись раніше вже працювали в якості підряду. Тобто повезло. А так частина в АТО, частина в Польщі. Частина ще десь за кордоном. Ті що залишилися працюють в інших провайдерів і є їхніми фанатиками. Навіть за вищу платню не хочуть йти. Раніше таких проблем навіть близько не було. За останніх півроку на дошках оголошень тільки і висить реклама про пошук працівників на роботу. Реальний брак кадрів в країні. Знайти монтажника ліній звязку, зварщиків і так далі - це не продавця в магазин на касі стояти. Таких людей реально в місті доволі мало. І практично всі вони не сидять без роботи.
-
А навіщо ви задаєте дурні запитання? Це що я винен, що з кваліфікованими кадрами проблема? Ну можливо у вас працюють джашмути і роблять як попало і ви вважаєте це нормальним. Я не знаю. В фотогалереї стільки кошмарів, що то жесть і на кожному будинку в будь якого конкурента можна знайти кошмари вроді сопель і павутин з кабелів і тому подібного. Оце реальна жесть. Я навіть слухати не хочу подібного в свій адрес, коли в місті в нас саме толково і акуратно збудована інфраструктура. Коли я прокладав внутрішньо кабелі по своїх коробах, в жодного провайдер на той час ще не було жодної труби і все йшло соплями через вікна. Ми єдині, хто не попав під зрізання кабелів які йдуть по дахах і через вікна. Різали попереджуючи за місяць всім провайдерам жеки по вказівці міської ради. Якби не різали, то б досі всі дахи були в павутинах і текла вода в людські системники, хоча навіть після зрізання встигли понатягувати і по вікнах. А як київстарівські "інженери" між підїздами понатягували по повітрі на тросі в гофрі витухи, щоб оптику не заводити в кожен підїзд і не ставити майданчики де нема можливості крім як по зовні завести. Щоб горіло файно під час грози. А ми вклалися і завели в кожен підїзд оптику і поставили в кожному підїзді кероване обладнання. А можна було би адміна на повну ставку взяти замість цього, або не розвиватися і не підключати доми і взяти адміна. Ну не виходить все одразу, Приходиться сильно економити, бо гривні перетворилися в папірці, а абоненти продовжують цими папірцями оплачувати. За пару тисяч гривень ніякий спеціаліст не піде, а платити на порядок більше ми просто фізично не можемо, не тому, що дурні і займаємося не тим, а тому, що люди бідні. Країна бідна. Тому ми звертаємося до спеціалістів тільки тоді, коли це необхідно. По факту. 90% роботи адміна ми виконуємо самі, а за щось складніше вже платимо. Працюємо наскільки це можливо в теперішній економічній ситуації. Все вперлося в низьку дохідність. Відносно курса долара дохідність в нас впала в 5 раз. Я краще на літо свічами запасуся. Свіч і сам налаштую, а адмін без обладнання нічого не начарує. Це ще народ ми в основному сидимо на старій матеріальній базі. Уявіть собі, що курс буде тільки рости, а з часом прийдеться апгредитися або міняти обладнання яке вийде з ладу. Маючи ті мізерні гроші я краще їх правильно вкладу, щоб вижити і вирости до більш серйозного рівня, щоб можна було і адміна висококваліфікованого на повну ставку взяти і ще багато чого, ніж буду виглядати тру провайдером в очах людей, які судять дуже субєктивно. Більше 10 років займаємось провайдерством без інвестицій, лише своїми силами. Займалися б не тим - давно б загнулися і закрилися або продалися. Знаю таки, в кого було все. І толкові адміни і монтажники і машини і купа інструмента. І загнулися. Не виволочили після обвалу гривні.
-
1. Це не єдине на чому тримається бізнес. 2. Правильна робота мережі залежить делако не лише від адміна. Так і робимо, але адміна на ставку поки не маємо в штаті. Проблема навіть монтажника толкового знайти зараз не те що адміна. В великих містах можливо легше, а тут спеціалістів можна на пальцях перерахувати. Та і толкові адміни і програмери працюють в основному на іноземних замовників і заробляють від штуки баксів і більше. А ми не можемо фізично запропонувати такі зарплати.
-
А чому б його взагалі не дивитися. Ну хіба для любителів спорту можна матчі подивитися.
-
Автор теми. Ви що серйозно? Заради одного будинку зайнятися КТВ? Ви напевно не в собі. Коли попустить, посміємося разом. А як через місяць після того як розтягнете інфраструктуру, наставите тарілок і обладнання зайде якийсь оператор і запропонує, як Воля наприклад, кабельне і нет за ціною нету і піде від вакс більшість абонентів? Те що ви задумали абсолютно несерйозно.
-
Не правда. Шаблонні речі не складають на людей сильного враження. Ніякий білборд не зрівняється наприклад з повітряною кулею з рекламою. На таке людина точно зверне увагу і запямятає на довго. І ще буде розказувати іншим, що бачила повітряну кулю з рекламою. Чим більше враження складе реклама на людину, тим більш глибокий слід вона залишить. Білборд з рекламою, який людина буде бачити 50 раз дасть менший ефект ніж аеростат в небі побачений один раз.
-
Та суть якщо чесно не в тому. Поставили ще багато років назад ДНС гугла і забулися. І по скільки воно працювало без проблем, то я не думав ні про які ДНСи. Тим більше, що я в адмінці не сильний і адміном не являюся як таким. Але є багато унікумів, які вважають, що якщо ти власник інтернет провадера, то зобовязаний бути гуру адміном. Хоча не розуміють, що адміністрування мереж це не єдине на чому тримається ця галузь. І є купа речей в яких я значно сильніший за багатьох гуру адмінів.
-
В нас немає таких проблем. Колись були поки на одній айпішці висіло купа народу. Вирішилося методом виділення великого блоку айпі адрес на всіх, хто за натом.
-
В нас роками працювало без збоїв на ДНС гугла, а от наш біллінговий сервер по тих чи інших причинах лягав декілька разів. Якби в нас був свій ДНС сервер до цього часу, то збоїв було б більше. Сервіс то не підконтрольний, але в гугл думаю і обладнання і адміни явно по крутіші ніж в нас чи навіть у вас. Скажемо так. Не було ніякої причини піднімати свій ДНС. Я притримуюся правила не міняти того, що працює добре і міняти тоді, коли перестає добре працювати.
-
Раніше ДНС гугла був надійніший ніж свій.
-
Так)
-
мне понравились: OpenDNS - IP адреса бесплатных DNS серверов. nameserver 208.67.220.220 nameserver 208.67.222.222 Такі і поставив. Подивлюся. Треба свій сервер ДНС підняти, а то щось останнім часом з публічними біда.
-
З стабільних публічних хтось щось може порадити?
-
Та ж проблема
-
Ні то ні інше. Людина просто формується в певному середовищі і навіть якщо воно гірше ніж інше, все рівно більш для тебе зрозуміле і комфортне. Одним словом - рідне.
-
Брехня абсолютна. За 700 баксів ще й як працювали і до того. І в РФ їздили і в ту саму Польщу, то що не так масово. І в Італії криза і заробити в місяць навіть 700 євро вже добре. Зі сходу мало їздиди, а на заході де середні зарплати в районі 2000 - 2500 грн. їздили. А чоловіки які заробляли штуку євро в місяць ще й квартиру мусіли знімати і чистими могли відкладати в кращому випадку половину. Різниця тільки в різкому рості гастарбайтерів за останній період і в тому, що раніше їхали в основному ті, кому треба дітей годувати, а зараз масово молодь валить на заробітки. Ви патрiот? Якої країни? Польщi, Італіі, РФ, України? Ви задаволені станом? Тоб-то усі до пшеків? А я що цар- батюшка? До чого ці дебільні запитання?
-
Абонент перепродаёт интернет.
тема ответил в ГрозаИнтернета пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Різати сесії не допоможе в даному випадку. Це рівносильно що заблокувати абонента. Якщо він вам економічно не вигідний, то так і зробіть. -
Абонент перепродаёт интернет.
тема ответил в ГрозаИнтернета пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Я б все таки попробував домовитися. А якщо не вийде, то тоді можна портити, але методом звернення в відповідні установи. Хай собі промишляє, але платить відповідні гроші за трафік. Так щоб і вівці цілі і вовки ситі. -
Абонент перепродаёт интернет.
тема ответил в ГрозаИнтернета пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
А поговорити з абонентом пробували? Запропонувати корпоративні тарифи. -
Абонент перепродаёт интернет.
тема ответил в ГрозаИнтернета пользователя Nightly Wanderer в Мережа - бізнес
Звідки знаєте, що продає інтернет? Можливо з другом ділиться. Якщо на тій антені не висить купа людей, то рекомендую забити болт і працювати в напрямку розширення абон бази. При певній кількості абонентів стає паралельно чи хтось роздає сусіду чи ні. Це тільки коли абонентів мало звертаєш на таке увагу і тебе це хвилює. -
Брехня абсолютна. За 700 баксів ще й як працювали і до того. І в РФ їздили і в ту саму Польщу, то що не так масово. І в Італії криза і заробити в місяць навіть 700 євро вже добре. Зі сходу мало їздиди, а на заході де середні зарплати в районі 2000 - 2500 грн. їздили. А чоловіки які заробляли штуку євро в місяць ще й квартиру мусіли знімати і чистими могли відкладати в кращому випадку половину. Різниця тільки в різкому рості гастарбайтерів за останній період і в тому, що раніше їхали в основному ті, кому треба дітей годувати, а зараз масово молодь валить на заробітки.
-
Тепер ясно чого в вас так бомбить. От будете мати своїх працівників. тоді і поговоримо.
-
А совок здесь причём? Звикли, що за тебе має подумати хтось інший, а не ти сам. Совок виховав цілі покоління людей, які не вміють чи не хочуть думати головою. Несамостійних людей. Так що при всім.
-
Якщо людина заробляє 1500 грн, то вона напевно або ненанивидить свою сімю. Або вона дебільна і їй наплювати на свою сімю. Бо за 1500 грн прогодувати себе і сімю неможливо. За такі гроші навіть бомж здохне. А якщо коротко, то можна сказати одним словом - СОВОК.
-
Мене часто несе в дебрі. Згідний. Але 1. Ви самі продовжуєте розвивати тему 2. Політика так чи інакше має місце бути 3. Не я перший почав офтоп.
