Перейти до

TP-LINK MC220L нюанси


Рекомендованные сообщения

Помітив цікаву поведінку мідного порта на сабжовому девайсі. Причину поки не встановив, але відбувається наступне: лінк на мідному порті то є, то пропадає з періодичністю приблизно 2-3с. Перетикаю патч в інший порт того ж тупого світча - все ок. повертаю в попередній порт - далі глюки.

Чи помічав хтось таке за цими девайсами? Може є вже визначина причина такої поведінки? Помічав таке на різних медіках цієї моделі, тому і хочу запитати в інших, може хто що порадить...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

над горем конечно смеятся не хорошо, но... смешно. это же TP-link

У меня тоже такой глюк есть, только у меня данный конвертор втыкнут в сетевуху. Бороться с этим никак не выйдет, заводской брак видать. У меня из 7 пар таких медиков только один глюкавый, я его заменил и все стало ок.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Було таке саме сьогодні вночі на профілактиці ;)

Вилікувалось заміною пачкорда.

А переключатель "force" до СФП чи до міді відноситься ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дякую всім за відповіді)

Мені заміна патч-корда не допомогла(

Перемикач "force" по ідеї до оптики відноситься...

Поки надіюсь, що такий глюк не повториться....

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Переключатель "force" относиться к SFP это точно. Если я правильно помню то этот режим выбирают когда с двух сторон стоит TP-Link, у них там какая то фитча по поводу синхронизации.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ситуація повторилась - замінив медік на аналогічний. пропрацювало добу і знову те саме. Може стрибки по живленню так впливають?

вже не знаю що думати, бо єдиний запасний медік потавив а з ним те саме...

Може хто може з Львівських підкинути такий медік, але робочий - в боргу не залишусь)

о938і986і8

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Перетикаю патч в інший порт того ж тупого світча - все ок. повертаю в попередній порт - далі глюки.

Якщо я правильно зрозумів то получається що глюк "попереднього порта" тупого свіча.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

з одної сторони ніби так виглядає, але щось мало в то віриться, скорше сам медік.

Крім того на іншому медіку була схожа картина при підключенні до МТ РБ, так шо мильниця тут ні при чому

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

+1 багато таких є. глюки всякі. помогають різні варіанти, заміна пачкордів, устновка упсів на вузли, зміна портів...

є длінки під сфп - небо і земля))) з длінками глюків ніколи не було...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

з одної сторони ніби так виглядає, але щось мало в то віриться, скорше сам медік.

Крім того на іншому медіку була схожа картина при підключенні до МТ РБ, так шо мильниця тут ні при чому

В мого знайомого була така сама ситуація із за неправильно обжатого кабеля.Лінк появився ,5 секунд попрацював і на 3 секунди відвалився

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
+1 багато таких є. глюки всякі. помогають різні варіанти, заміна пачкордів, устновка упсів на вузли, зміна портів... є длінки під сфп - небо і земля))) з длінками глюків ніколи не було...

Але D-link'и трохи з іншої цінової категорії)

В мого знайомого була така сама ситуація із за неправильно обжатого кабеля.Лінк появився ,5 секунд попрацював і на 3 секунди відвалився

кажу - міняв патч-корд, міняв порти, обладнання - поки не допомогло. зараз поставив інший медік - поки політ нормальний.

Тільки от питання чи постачальник погодиться поміняти такий медік...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 weeks later...

сьогодні знову глюк. але цього разу картина така: пропало живлення на однійй стороні і появилось, а таким чином(пропадання мідного лінка) заглючив ПРОТИЛЕЖНИЙ медік, тобто той, що з другої сторони стоїть. цього разу допомогло віддалено виключити і включити порт, в який включений медік.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не знаю Стоят медюки этой серии у нас уже порядка 1.5-2 года все норм ! мигание было только не меди, а линка активности и то в случаи пропадания какого либо трафика на нем!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

глюк знову проявився.

Зробив для себе висновки: Таке стається після пропадання живлення на одній із сторін чи перетиканню патчкорда і т.п.

 

П.С. Порадьте недорогі медікі замість ТР-лінків) цікавлять Гб під сфп і 100мб вдм.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...

Хочу замінити зв'язку медік з СФП + мильниця на TP-Link 2210/2218

Відгуки читав різні, тому ще раз хочу порадитись, щоб не лаханутись з тим

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Думаю, що якщо затиснути швидкість на 1гбіт/с на мідному порті свіча до якого підключений той медік, тобто відключити автовизначення швидкості, то все буде ОК. На цьому медіку нема автовизначення шидкості, тільки 1гбіт/с, можливо тому й дуріє мідний порт деякіх свічів з автовизначенням 10/100/1000. Нажаль для мильниці цей рецепт не підійде :).

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

перегрузив сервер удальонно. прийшлось їхати, бутати і конвертер. підключено-не підключено :) Причому передьоргування по живленню не дало нічого. ВИлікувалось передьоргуванням міді.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

З дорожчих конвертерів під СФП що порадите?.Бажано з автовизначенням.Наприклад Planet GT-805A або http://vago.spravka....roducts/20.html

http://www.tko.com.ua/products/45/166.html

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Чому саме цей?

Проверено на своей сетке, когда возникла описанная проблема с 220-м. Кстати, поменял 220-му блок питания - прошло....

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мій 220 один в сервісі, а один працює. Але як тільки виключається мідний лінк або живлення- починаються танці з бубном) Деколи допомагає перезагрузка тупого світча, в який втикнутий в 220, деколи зміна порта, деколи ще щось...

Повернусь до свого останнього питання: Чи варто замінити звязку 220 з мильницею на 2210 чи 2218? Може порадите інші схожі моделі, але критерій - габарити. в мене БК-330 стоять)

Ну питання на що замінити 220 вже розкрито частково, але хотів би почути і інші думки!

І в яку ціну згадані ТКО?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...