Перейти до

Бригада монтажников выполнит любые работы по строительству локальных сетей


Рекомендованные сообщения

  • Відповіді 96
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

а ты щитаеш то что он написал ето нормально???   Просто я смотрю что люди здесь сидят тупо чтоб засырать топики)

ударься головой об стену)))

а после такого отношения я думаю никто не обратится.

Posted Images

увы фото было зделано до обрезки)))

Права была моя бывшая теща (которая всю жизнь проработала портнихой-закройщицей мужских штанов) - не показывай недоделанную работу. ))
Відредаговано zachott
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Если вб унас в городе так муфты висели, то было бы очень хорошо. Нормально всё там. Ккие нафиг перегибы. Да пофиг эти перегибы. Они полностью допустымие. Я был бы очень удивлён если бы перестал работать линк из за этих "перегибов".

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

муфти кріпите не жаліючи кошти, бандажка та стяжки, і знімаючи муфту ми це добро викидаємо, на багато ефективніше алюміній/сталь та ізолента, принаймі для приватного сектора хто масово займається муфтами це оптимал

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

при таком креплении муфты приходящий кабель элементарно выйдет из строя  спустя несколько ветреных деньков !!! 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

как я устал от таких как ты Denmark!!!я живу в Киеве на Оболони если не затруднит тебя приедь в любое время и росскажи мне кто я)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...

Сварка оптики, Киев и другие регионы. Если интересно - тел. 0675796523.

Большой объем, адекватные расценки. Звоните.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 5 months later...

а допуск на 10000 Вт есть у тебя ? и какой умник выдал  разрешение лазать по 10ки тем более вешать кабель под разъединителем

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Это будете рассказывать прокурору когода  когото убьет насметрь, причем для того чтоб это случилось вовсе не обязательно иметь непосредственный  физический контакт с токонесущим проводом. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

вопрос не в допуске и не в разрешении !!!!вопрос в нужде))))если нужно значит можно!!!

Надеюсь, это была шутка? В противном случае :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а по 110ке вешаете ? а то мне предложили такую работу думаю над ценой? допуск и отключение сети организует заказчи ? ещё вопрос ко-нибудь с виброгасителями кабеля сталкивался? 

Відредаговано djdeedee
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від HR Katerina
      Ми пропонуємо:
      Гідну заробітну плату з можливістю заробляти більше; Графік роботи Пн-Пт з 09:00 до 18:00; Все необхідне для роботи: Інструмент, спец.одяг, деяким працівникам службове авто; Компенсацію палива та амортизацію авто. Ваші обов’язки:
      Прокладання кабеля зовні та всередині приміщень або на підвісі; Налаштування абонентського обладнання (WI-FI роутера) та підключення абонентів до мережі; Усунення кабельних пошкоджень на оптичній мережі. Вимоги до кандидата:
      Досвід роботи від 1го року в данній сфері; Досвід зварювання волоконно-оптичних мереж (бажано); Права категорії «В» з досвідом водіння (бажано); Наявність авто (бажано).
    • Від HR Katerina
      Запрошуємо Майстра з підключення інтернету (оптоволоконна мережа) м. Львів. 
       
      Графік роботи Пн - Пт 9:00-18:00. Надаємо все необхідне для роботи: Інструмент, спец.одяг, деяким працівникам службове авто. Якщо Ви працюєте на своєму авто, то ми компенсуємо паливо та амортизацію.
      Забезпечуємо достатньою кількістю замовлень, для гарантованого заробітку 15 000 — 35 000 грн на місяць.
      *Заробітня плата залежить від досвіду роботи. 
       
      Обов’язки:
      Прокладання кабеля зовні та всередині приміщень або на підвісі. Підключення абонентів до мережі, налаштування абонентського обладнання. Усунення кабельних пошкоджень на оптичній мережі.  
      Наш кандидат має:
      Досвід роботи від 1-го року в данній сфері (інтернет провайдерів або електромонтажу, розуміння побудови мережі).
      Досвід зварювання волоконно-оптичних мереж (бажано).
      Права категорії «В» з досвідом водіння (бажано).
      Наявність авто (бажано).
    • Від HR Katerina
      Запрошує на постійну роботу! 
      Майстер з підключення інтернету
      Ваші обов’язки:
      Прокладання кабеля зовні та всередині приміщень або на підвісі; Налаштування абонентського обладнання (WI-FI роутера) та підключення абонентів до мережі; Усунення кабельних пошкоджень на оптичній мережі. Ми пропонуємо:
      Гідну заробітну плату з можливістю заробляти більше; Графік роботи Пн-Пт з 09:00 до 18:00; Все необхідне для роботи: Інструмент, спец.одяг, деяким працівникам службове авто; Компенсацію палива та амортизацію авто. Вимоги до кандидата:
      Досвід роботи від 1го року в данній сфері; Досвід зварювання волоконно-оптичних мереж (бажано); Права категорії «В» з досвідом водіння (бажано); Наявність авто (бажано).  
      Якщо Вас зацівали вакансія, звертайтесь за номером 067-672-00-64 Катерина 
      Дзвоніть або пишить у Viber / Telegram

    • Від NHT
      Для робот в вищезазначених областях(Тернопільська, Полтавська, Дніпропетровська, Донецька та Запорізька) потрібні підрядники або окремі спеціалісти з досвідом роботи в телекомунікаціях. 
       
      0665721573 Євгеній 
    • Від nickstav
      Оказываю услуги по сварке оптоволокна Киев, область. Цена договорная! 
      Сварка  муфт, ODF, оконцовка оптоволокна
      Монтаж ВОЛС - опори, канализация ТК
      Монтаж СКС
       

×
×
  • Створити нове...