Перейти до

Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге


Рекомендованные сообщения

3 минуты назад, Виктор Николаевич сказал:

Нажаль, я вже не вірю ні судам ні дфс

Что собираетесь делать? 

Ждать хороших новостей?
Переходить с октября на общую систему?

 

Кстати, мы тут за налоги все трём, а вон гетманцев пропизделся про всякие там "автоматизированные системы"

Этот момент может быть еще "веселее"

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 389
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Цікавився у знайомого колеги,  так він планує йти до останнього. Якщо переведуть примусово, то буде подавати до суду.

И потом не говорите что вы письма не получали :-)     Колеги, Запрошуємо вас до участі у онлайн-нараді малого та середнього бізнесу електронних комунікацій щодо ситуації навколо сп

Цікава буде ситуація коли податкова примусово переведе спрощенців на загальну систему, але десяток другий із них подадуть в суд і виграють справу і податкова змушена буде повернути їх назад на спрощен

Posted Images

13 часов назад, ramsess сказал:

Тобто Майдан завадив українським автомобілям захопити світовий ринок ? Хатинка Маска то бомжатнік у порівнянні. І така ж сама фігня з сільгосптехнікою. В Україні немає адекватних виробніиків техніки. Той же "Велес" користуючись загороджувальними митами і держкомпенсаціями клепає відра з гайками, б.у. техніка з Європи набагато краща. Цікаво що буде коли Україна вступить в Євросоюз і митні бар'єри з країнами ЄС пропадуть ?  

"Тому коли вам, по тєлєвізору, по радіо, в якигось шумних застольних компаніях, хтось почне розказувати про таку штуку як державна підтримка малого бізнесу, подаруйте цій людині флакончик зєльонки, хай собі язик помаже, щоб більше такої хєрні і таких дуростєй він не говорив" (с) Дядко Максим https://www.youtube.com/watch?v=vHQ3wKqfCd8&t=2450s це з приводу митної підтримки громадян і малого бізнесу, дивитися з 40:50

 

 

Українські виробники мали захопити світовий ринок? Але Гетманцеву мабуть сподобається твоє доведення до абсурду: раз провайдери ФОПи не захопили світ, значить їх можна пустити під ніж. 

Ніхто нас в найближчому майбутньому в ЄС не візьме. 

Але історія циклічна, Ющ в один день і відкрив завод Богдан який мав робити досить не погані на той час Туксони, Аксенти, Елантри... і підписав договір з ВТО який цей завод фактично похоронив. 

Ну а висер про підримку малого бізнесу взагалі не ясно яким боком до того, що ФОПи фактично стали законним джерелом збуту контрабасу, краденого і т.д. 

Відредаговано tkapluk
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Туйон сказал:

Что собираетесь делать? 

Ждать хороших новостей?

уйобувати з цього кривавого шапіто

  • Thanks 1
  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А вообще, я помню уже этот разговор, лет так 5+ назад, не помню кто говорил из наших сторожилов, что оказывать услуги доступа в Интернет без использования сети невозможно. Ну к этому и пришли теперь.

А то выходит что услугу я оказываю, но сеть не использую. Тогда возникает вопрос, как же оказывается услуга. Это как я оказываю услугу перевозки пассажира, но не использую автомобиль. Логика такая, если я верно понял.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 hours ago, tkapluk said:

Ну а висер про підримку малого бізнесу взагалі не ясно яким боком до того, що ФОПи фактично стали законним джерелом збуту контрабасу, краденого і т.д. 

Висери пишете ви. А ця фраза це те що сказав реальний ФОП, який заробляє металообробкою, який в держави не взяв ні копійки. І робить він такі речі, що європейці офігєвають, йому прислав запрошення італійський завод металообробного обладнання Фавретто. Таким боком що з контрабасом треба боротися на митниці, перевіряючи декларації і майно митників і членів їх сімей, а не викручуючи руки ФОПам

Відредаговано ramsess
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
24 minutes ago, Туйон said:

А вообще, я помню уже этот разговор, лет так 5+ назад, не помню кто говорил из наших сторожилов, что оказывать услуги доступа в Интернет без использования сети невозможно. Ну к этому и пришли теперь.

А то выходит что услугу я оказываю, но сеть не использую. Тогда возникает вопрос, как же оказывается услуга. Это как я оказываю услугу перевозки пассажира, но не использую автомобиль. Логика такая, если я верно понял.

в законі написано "надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації", а не "технічне обслуговування і експлуатація"

 

тепер питання семантичне: надання послуг обслуговування для інших осіб - це послуга, а обслуговування своїх речей це послуга чи ні ?
якщо я колупаюся у вусі сторонньої особи - це послуга, а якщо у своємо, то це теж послуга ?

Відредаговано dummy
  • Thanks 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

О, на ловца и зверь бежит.

Сижу тут в теме и звонок с левого номера.

Налоговая снова.

Спрашивает, использую ли я КВЕД 61.90.

Типа пришла команда узнать у всех у кого он есть, используют или нет.

Поговорили, сказал что оказываю услуги по нему.

Теперь сказала что перезвонит. Такие дела.

Короче если перезвонят, скажу ответ.

Это конечно просто разговоры по телефону, но тем не менее.

Відредаговано Туйон
  • Like 3
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
37 minutes ago, Туйон said:

О, на ловца и зверь бежит.

Сижу тут в теме и звонок с левого номера.

Налоговая снова.

Спрашивает, использую ли я КВЕД 61.90.

Типа пришла команда узнать у всех у кого он есть, используют или нет.

Поговорили, сказал что оказываю услуги по нему.

Теперь сказала что перезвонит. Такие дела.

Короче если перезвонят, скажу ответ.

Это конечно просто разговоры по телефону, но тем не менее.

Мне не звонили , но сегодня пришло письмо счастья. 

И какой же вы ответ им подготовили если перезвонят еще раз ? 

Что решили для себя в ситуации , если скажут убирай КВЕД сам или будешь на общей??

Как мо мне пока из вариантов - работать на каком то айти КВЕДе , но потом сложно доказать будет что ты прав и штрафы могут влепить . В группе телеком тлг  активно обговаривают тоже этот вопрос , но точного консенсуса нету , а Кацапстар явно вытянет еще не один козырь и еще больше занесет куда надо чтоб додушить мелких.  

 

 

image.thumb.png.4418d09d7b0903c4c28517f29dcd8411.png

Також були звернення  в ДПС від пана Федієнко але не зрозуміло як на це реагує податкова і чи взагалі реагує. Чим справа завершиться і чи буде показовою для реальних ФОПів - провайдерів до 1-2к юзерів. Ось публічний приклад -  ДПС.pdf

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
48 минут назад, Туйон сказал:

О, на ловца и зверь бежит.

Сижу тут в теме и звонок с левого номера.

Налоговая снова.

Спрашивает, использую ли я КВЕД 61.90.

Типа пришла команда узнать у всех у кого он есть, используют или нет.

Поговорили, сказал что оказываю услуги по нему.

Теперь сказала что перезвонит. Такие дела.

Короче если перезвонят, скажу ответ.

Это конечно просто разговоры по телефону, но тем не менее.

Та же хрень... только пать минут как звонили...

Типа рекомендуем... во избежания потом неприятностей и т.д.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А что мне им отвечать? Скажу спасибо и что приму к сведению.

Если и переходить на общую систему то это с начала сентября, месяц еще есть.

Может что-то изменится.

У меня кстати основной КВЕД это как раз какой-то типа ай-ти квед а 61.90 это дополнительный.

Насколько я всегда знал, что основной и дополнительнЕ имеют равные значения.

Но сегодня девушка удивилась, а как это так, оказываете услуги на 61.90 а он не основной.

ИМХО глупости, знаю ФОПов у которых по 3-4 вида деятельности активно, какой им тогда указывать?)

 

Насчет "ай-ти квед"... Ну у вас же бабки поступают на р/с с назначением "за послуги доступа в интернет" ? Тогда налоговая почитает выписку, может даже договор с абонентов попросит и накажет. Я уже когда-то думал тоже "ай-ти квед" поставить и принимать тогда бабки по новому назначению платежа "За IT послуги" например. Но думаю, тоже накажут при проверке, причем жоооостка.

1 минуту назад, www.хомнет.укр сказал:

Та же хрень... только пать минут как звонили...

Типа рекомендуем... во избежания потом неприятностей и т.д.

ну это из серии "рекомендуем самим отдать свои бабки"

У меня диалог закончился на том, что я описал ей что 61.10 не имею но имею договор с Оператором.

И что имею лишь 61.90 и четко спросил - могу я работать на 3 гр ЕН или нет ?

Там и началось непонятное, типа ну не знаю, ну да, ну нет, ну я спрошу и перезвоню.

Сами нихура не знают, но видимо есть приказ начать стричь.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, Туйон сказал:

А что мне им отвечать? Скажу спасибо и что приму к сведению.

Если и переходить на общую систему то это с начала сентября, месяц еще есть.

Может что-то изменится.

У меня кстати основной КВЕД это как раз какой-то типа ай-ти квед а 61.90 это дополнительный.

Насколько я всегда знал, что основной и дополнительнЕ имеют равные значения.

Но сегодня девушка удивилась, а как это так, оказываете услуги на 61.90 а он не основной.

ИМХО глупости, знаю ФОПов у которых по 3-4 вида деятельности активно, какой им тогда указывать?)

 

Насчет "ай-ти квед"... Ну у вас же бабки поступают на р/с с назначением "за послуги доступа в интернет" ? Тогда налоговая почитает выписку, может даже договор с абонентов попросит и накажет. Я уже когда-то думал тоже "ай-ти квед" поставить и принимать тогда бабки по новому назначению платежа "За IT послуги" например. Но думаю, тоже накажут при проверке, причем жоооостка.

ну это из серии "рекомендуем самим отдать свои бабки"

У меня диалог закончился на том, что я описал ей что 61.10 не имею но имею договор с Оператором.

И что имею лишь 61.90 и четко спросил - могу я работать на 3 гр ЕН или нет ?

Там и началось непонятное, типа ну не знаю, ну да, ну нет, ну я спрошу и перезвоню.

Сами нихура не знают, но видимо есть приказ начать стричь.

а мне толдичили за 61.90 

хер их пойми... 

будет видно...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 minutes ago, Туйон said:

А что мне им отвечать? Скажу спасибо и что приму к сведению.

Если и переходить на общую систему то это с начала сентября, месяц еще есть.

Может что-то изменится.

У меня кстати основной КВЕД это как раз какой-то типа ай-ти квед а 61.90 это дополнительный.

Насколько я всегда знал, что основной и дополнительнЕ имеют равные значения.

Но сегодня девушка удивилась, а как это так, оказываете услуги на 61.90 а он не основной.

ИМХО глупости, знаю ФОПов у которых по 3-4 вида деятельности активно, какой им тогда указывать?)

 

Насчет "ай-ти квед"... Ну у вас же бабки поступают на р/с с назначением "за послуги доступа в интернет" ? Тогда налоговая почитает выписку, может даже договор с абонентов попросит и накажет. Я уже когда-то думал тоже "ай-ти квед" поставить и принимать тогда бабки по новому назначению платежа "За IT послуги" например. Но думаю, тоже накажут при проверке, причем жоооостка.

Для меня общая - это какой то дремучий лес. Но слышал что там надо буха, куча бумаг, процессов, отчетов , короче еще тот СССР по сравнению с упрощенкой. У меня ~1к абонентов всего и такаю шумиха - это еще та ж.

Я готов платить больше налог, военный сбор , но чтоб оставили упрощенное ведение предприятия.

 

 

Поступают на р/с с назначением "Надання доступу до мережі Інтернет"

Відредаговано NightNET
  • Like 5
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну я так понимаю до 1 млн в год можно без НДС, а именно с НДС там максимальный головняк.

Судя по всему, у вас больше 1 млн :) это конечно хорошо, но да, будет НДС...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

С налоговой пришло только....

Кароче я так понимаю все по ФОПам ясно...

Теперь только ТОВ или ФОП но на общей, а это тоже самое с отчетами и бух. гемором

Цитата

 

Головне управління Державної податкової служби у м. Києві інформує !!!
 
     Згідно Закону України від 16.12.20 № 1089-ІХ «Про електронні комунікації» платники податків при постачанні електронних комунікаційних послуг не мають права застосовувати спрощену систему оподаткування.
     Це стосується видів діяльності за КВЕД-2010:
-          61.10  «Діяльність у сфері проводового електрозв’язку»;
-          61.20  «Діяльність у сфері безпроводового електрозв’язку»;
-          61.30   «Діяльність у сфері супутникового електрозв’язку»;
-          61.90   «Інша діяльність у сфері  електрозв’язку».
 
https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/807180.html

 Для уникнення анулювання реєстрації платника єдиного податку необхідно привести у відповідність реєстраційні дані та дані Реєстру платника єдиного податку !!!

 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мне тут другое интересно.

Ок, перейти на общую систему мы сейчас можем с 4 квартала, т.е. с 1 октября.

А теперь вопрос - а с какого периода мы должны были быть на общей системе?
Они там втирают про закон который вступил в силу с 01.01.22, не посчитают ли они нам с этого числа все по "новому налогу"? :) 

Чтобы раз уж стричь, то по-жесткому.

11 минут назад, www.хомнет.укр сказал:

Теперь только ТОВ или ФОП но на общей, а это тоже самое с отчетами и бух. гемором

Если что, ТОВ на едином тоже низзя.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Туйон сказал:

Насколько я всегда знал, что основной и дополнительнЕ имеют равные значения.

Так і є. у мене тих кведів вже мабуть більше 10 вказано. Головний міняю коли хочеться, щоб під якийсь договір у виписках фігурував "правильний" квед, по факту по ньому взагалі могло ніколи не бути надходжень. Жодних питань не виникало. 

 

1 час назад, Туйон сказал:

Они там втирают про закон который вступил в силу с 01.01.22, не посчитают ли они нам с этого числа все по "новому налогу"? :) 

Легко... і якщо немає первинної документації, що підтвердить витрати, попросять доплатити ще майже  х3 від того що ти вже сплатив. 

 

3 часа назад, ramsess сказал:

Висери пишете ви. А ця фраза це те що сказав реальний ФОП, який заробляє металообробкою, який в держави не взяв ні копійки. І робить він такі речі, що європейці офігєвають, йому прислав запрошення італійський завод металообробного обладнання Фавретто. Таким боком що з контрабасом треба боротися на митниці, перевіряючи декларації і майно митників і членів їх сімей, а не викручуючи руки ФОПам

Ти як мале дитя яке на щось образилось, вже не пам'ятає на що саме та згадує все підряд із того, що його колись засмучувало. 

Що ти хочеш знайти у членів сім'ї митника по конкретно цьому випадку, коли ФОПу за якийсь металобрухт нарахували офіційний платіж? 

Відредаговано tkapluk
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 minutes ago, tkapluk said:

коли ФОПу за якийсь металобрухт нарахували офіційний платіж? 

і це зветься сприяння малому бізнесу .... Скажіть вашу адресу, пришлю вам баночку зєльонки.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, ramsess сказал:

і це зветься сприяння малому бізнесу .... Скажіть вашу адресу, пришлю вам баночку зєльонки.

До чого тут сприяння малому бізнесу? тебе десь контузило чи що? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, Туйон сказал:

О, на ловца и зверь бежит.

Сижу тут в теме и звонок с левого номера.

Налоговая снова.

Спрашивает, использую ли я КВЕД 61.90.

Типа пришла команда узнать у всех у кого он есть, используют или нет.

Поговорили, сказал что оказываю услуги по нему.

Теперь сказала что перезвонит. Такие дела.

Короче если перезвонят, скажу ответ.

Это конечно просто разговоры по телефону, но тем не менее.

 

они сегодня всех обзвонили по реестру и по всем областям/районам.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, ramsess сказал:

А до чого тут контрабас і мита ? Тебе десь контузило чи що? 

Ото ти клоун. Перше повідомлення до якого ти доїбався було про первинну документацію, яка має пряме відношення і до контрабасу і до мита і до торгівлею краденим. 

Потім ти як в'юн на сковороді не находячи аргументів стрибав з теми на тему, тепер просто злився... 🤡

 

А тема первинної документації якраз сьогодні заграла новими фарбами. Чим ви будете підтверджувати витрати, коли вас переведуть на загальну систему заднім числом? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вероятнее всего ДФС готовится доначислить  "налоги" в виде штрафов.

 

Узнают почву прозвонами....

8 минут назад, tkapluk сказал:

А тема первинної документації якраз сьогодні заграла новими фарбами. Чим ви будете підтверджувати витрати, коли вас переведуть на загальну систему заднім числом? 

 

ДФС вполне может такое устроить, но там после такого ж еще и штрафы подвяжут паровозом к этому событию.

Відредаговано Виктор Николаевич
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, Виктор Николаевич сказав:

Вероятнее всего ДФС готовится доначислить  "налоги" в виде штрафов.

 

Узнают почву прозвонами....

донрахувати вам одатки за минулий період ДПС може лише на докуменальній перевірці. Тоді да вони можуть вам заднім ччислом нарахувати все по загальній системі  оподаткування.

А зараз вони восени 2024 просто всіх автоматом переведуть на зашгалну систему у кого кведи 61.10 і 61.90. І от з цієї дати буде вже загальна система оподаткування, тоді вже прийдеться вести всю первинну документацю у вигляді видатків, а іншу первинну докуентацію ФОП і так зобов'язаний вести, просто податковій не було до цього раніше діла, не знаю як буде далі.

3 часа назад, dummy сказав:

в законі написано "надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації", а не "технічне обслуговування і експлуатація"

 

тепер питання семантичне: надання послуг обслуговування для інших осіб - це послуга, а обслуговування своїх речей це послуга чи ні ?
якщо я колупаюся у вусі сторонньої особи - це послуга, а якщо у своємо, то це теж послуга ?

ви гарно підмітили) Це одна з підстав для оскарження таких рішень і роз'яснень, яку я теж вказав у позові.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, Виктор Николаевич сказав:

Вероятнее всего ДФС готовится доначислить  "налоги" в виде штрафов.

 

Узнают почву прозвонами....

донрахувати вам одатки за минулий період ДПС може лише на докуменальній перевірці. Тоді да вони можуть вам заднім ччислом нарахувати все по загальній системі  оподаткування.

А зараз вони восени 2024 просто всіх автоматом переведуть на зашгалну систему у кого кведи 61.10 і 61.90. І от з цієї дати буде вже загальна система оподаткування, тоді вже прийдеться вести всю первинну документацю у вигляді видатків, а іншу первинну докуентацію ФОП і так зобов'язаний вести, просто податковій не було до цього раніше діла, не знаю як буде далі.

3 часа назад, dummy сказав:

в законі написано "надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації", а не "технічне обслуговування і експлуатація"

 

тепер питання семантичне: надання послуг обслуговування для інших осіб - це послуга, а обслуговування своїх речей це послуга чи ні ?
якщо я колупаюся у вусі сторонньої особи - це послуга, а якщо у своємо, то це теж послуга ?

ви гарно підмітили) Це одна з підстав для оскарження таких рішень і роз'яснень, яку я теж вказав у позові.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

×
×
  • Створити нове...