Перейти до

Нічні перевірки підприємців та інспектори Держпраці?


Рекомендованные сообщения

Нужно понимать хотя бы то, что ВР это законодательная часть власти. А как быть с исполнительной ? Туда не выбирают, а назначают. И какая разница какой будет закон, если его не выполнять. Судебная часть власти тоже назначаемая. А если нет справедливого суда для всех, то на куя тогда суд? А министров назначают не в ВР . Тогда какая разница сколько там в ВР будет праведников?

 

пы.сы.

Вы тут серьезно дупля не врезаете в ТГП или задрачиваете друг друга ?

 

Саша как нах теория государства когда "намахать" государство с помощью кума это нормально? :-)

Троль ты высшего уровня. Тут и половина не слышала таких слов "теория государства и права".

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 145
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

А ничего что например та же серверная у нас режимный объект, и вход туда имеют право только ограниченное количество людей с допуском проведенным по приказу. И если в 3 часа ночи в серверную будут ломи

Одним словом - вишивата. Той самий хід думок, що і у ватників тільки країна інша. Читаю Нехочуху і ко. і ніяк не пропадає відчуття, що то москалі, які яро захищають єдро.

Ты хочешь сказать, что твои сотрудники официально трудоустроены, и получают минимальную ЗП? И с выходом закона бизнесу пришел конец, т.к. нужно принудительно поднять всем ЗП? В этом случае бизнес давн

Posted Images

 

Нужно понимать хотя бы то, что ВР это законодательная часть власти. А как быть с исполнительной ? Туда не выбирают, а назначают. И какая разница какой будет закон, если его не выполнять. Судебная часть власти тоже назначаемая. А если нет справедливого суда для всех, то на куя тогда суд? А министров назначают не в ВР . Тогда какая разница сколько там в ВР будет праведников?

 

пы.сы.

Вы тут серьезно дупля не врезаете в ТГП или задрачиваете друг друга ?

 

Саша как нах теория государства когда "намахать" государство с помощью кума это нормально? :-)

Троль ты высшего уровня. Тут и половина не слышала таких слов "теория государства и права".

 

Женя, я тут давеча юристу три часа объяснял что такое маршрутизация трафика :) Во где было весело :)

А здесь ситуация зеркальная - сидят маршрутизирующие трафик и рассуждают как устроено государство и право :))

Відредаговано нехочуха
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

А кто вам сказал что клиентам впаривают? Если вы бездарь, и не можете продать свой товар то вам не фиг делать в бизнесе. Так всю жизнь и будете рассказывать о том как надо строить государство при этом не сумев построить свой бизнес. И с какого хрена вы решаете за людей сколько им хватает скорости? У меня есть абоны которым и 200Мб мало. 

 

А навіщо щоб мені хтось щось говорив. Я і сам бачу. Різниця в тому, що я не барига на відміну від вас. І мені взагалі-то все рівно барига ви чи ні. Претензій на рахунок цього в мене немає. Для когось бізнес це лише гроші, а для когось дещо інше. Але суть в тому, що ви мене називаєте шахраєм при тому, що голослівно, а себе великим бізнесменом. Подвійні стандарти.
Я можу продати свій товар, навіть можу впарити непотрібний товар, але я не хочу. При тому з бізнесом в мене все ок.
Ви знову ж таки підтвердили, що являєтесь ханжею.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

А кто вам сказал что клиентам впаривают? Если вы бездарь, и не можете продать свой товар то вам не фиг делать в бизнесе. Так всю жизнь и будете рассказывать о том как надо строить государство при этом не сумев построить свой бизнес. И с какого хрена вы решаете за людей сколько им хватает скорости? У меня есть абоны которым и 200Мб мало. 

 

А навіщо щоб мені хтось щось говорив. Я і сам бачу. Різниця в тому, що я не барига на відміну від вас. І мені взагалі-то все рівно барига ви чи ні. Претензій на рахунок цього в мене немає. Для когось бізнес це лише гроші, а для когось дещо інше. Але суть в тому, що ви мене називаєте шахраєм при тому, що голослівно, а себе великим бізнесменом. Подвійні стандарти.

Я можу продати свій товар, навіть можу впарити непотрібний товар, але я не хочу. При тому з бізнесом в мене все ок.

Ви знову ж таки підтвердили, що являєтесь ханжею.

 

 

Ты неизлечим. Всё. Я сливаюсь, ибо убивать время на бесполезные вещи слишком дорого. 

 

 

з.ы. И кстати - ты как ни странно но тоже барыга :-) Как и большинство тут.

Відредаговано nordstream
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

И с какого хрена вы решаете за людей сколько им хватает скорости?

 

Я за людей не вирішую. Люди самі обирають. Коли людині треба скайп щоб з рідними за кордоном тримати звязок, то я не хочу їй впарювати 50 чи 100 мбіт. І тех. підтримка не навчена накручувати людей на тарифи. І навіть якщо людині тариф не підходить, то вона завжди його може змінити.
В мене співвідношення тарифів витікає з реальних потреб людей, а у вас з ваших меркантильних інтересів, а не інтересів людей. Можете з себе Дартаньяна скільки завгодно корчити, але кожен розуміє, що такі тарифи як у вас можливі лише за рахунок агресивної політики впарити людині послугу подорожче.
І я ні в якому разі вас ні в чому не звинувачую, окрім того, що спочатку треба колоду з ока витягнути перш ніж на інших бочку котити.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Ты неизлечим. Всё. Я сливаюсь, ибо убивать время на бесполезные вещи слишком дорого.

 

Це до вас тільки що дійшо, чи до того ви тільки виключно корисними речами на Локалі займалися і не тратили часу дарма? Ви просто зливаєтеся, бо аргументи закінчилися. Так буде більш правильно.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

И кстати - ты как ни странно но тоже барыга :-)

 

А от і ні. Я навіть не рахую себе бізнесменом. Я просто займаюся тим, чим мені подобається. Це значно цікавіше ніж просто заробляти гроші. Якби я був меркантильною людиною, то б телекомом не займався. Відкрив би якийсь цех чи пару кіосків. Чи в політику поперся. Думаю багато хто починав діяльність на голому ентузіазмі.
Так що мимо.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

тобто все що заробите переробляєте мідь на пон і віддаєте людям?) Робін Ґуд?))

 

Я так зрозумів ми по різному трактуємо значення слова "барига". Я не Робін Гуд. І навіть не збираюся претендувати на це звання. І Робін Гуда не сприймаю як виключно позитивного персонажа. Навіть можливо навпаки. Розумніше дати гроші багатому чим бідному. Багатий їм примножить, а бідний спустить. Але це вже інша тема.

 

 

Відредаговано Nightly Wanderer
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

барига - купив/продав - ну інтернет провайдера, який працює в приватному секторі важко назвати баригою в чистому розумінні цього слова)

якщо ви не барига, то ви продаєте людям інтернет суто за стільки скільки придбали і ніскільки не берете за обслуговування мережі.. то є так?)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

барига - купив/продав - ну інтернет провайдера, який працює в приватному секторі важко назвати баригою в чистому розумінні цього слова)

якщо ви не барига, то ви продаєте людям інтернет суто за стільки скільки придбали і ніскільки не берете за обслуговування мережі.. то є так?)

 

То не є так. Барига ще має інше значення. Це той, хто стирив і продав, купив за копійки і впарив з космічною накруткою, впарює людям товари або послуги які їм не потрібні. Наприклад, коли є якийсь товар що не продається і дають працівнику вказівку рекомендувати цей товар замість іншого, який кращий і дешевший. Тобто обманювати людей.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ребята, от вас поперло:) Какие барыги? Тема о том, что, возможно, если примут это дополнение к Закону, к Вам, лично к Вам в офис, в 8-9 часов вечера может прийти какой-нибудь 23-25-летний "прыщавый!" инспектор с проверкой. Покажет свою "корочку", и скажет, что у него "инспекционная проверка" и он потребует любюе Ваши док-ты, что касается факта проверки. А именно, приказы о зачислении на работу, приказы про отпуска, приказы про отпуск за свой счет, приказы про перевод на другую должность, приказы про увольнения т т.п., оригиналы и копии трудовых книжек и т.д.  И все, ему насрать - за недопуск к проверке - штраф до 320 тыс. грн, Он тут же напишет акт - и вы максимум можете его "оспорить" в суде в течении 10-ти дней!!! 10-ти БЛЯХА МУХА, дней! А не в течении 30-ти ДНЕЙ, как это предусмотрено КУаП Украины!!!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Значит так...Хочу чтобы дошло до каждого.

Инспектор с провперкой может прийти даже ночью. Это правда. Но запомните раз и навсегда - для Вас никто КЗоТ не отменял  и восьмичасовой рабочий день тоже. После  окончания Вашего трудового дня никто не может заставить Вас  работать.  Ни с инспектором  , ни с проверяющим, ни в уполномоченным по правам человека.

И открою вам небольшую тайну - после "отбоя" даже допрашивать следователь не имеет права. :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2 IRSID

Вас никто не лишает права и дальше подбирать себе персонал в меру своей жадности.

А вот право устанавливать ставки налогов и минимальных зарплат - прерогатива государства.

Если по тем или иным причинам Вы не соответствуете минимальным требованиям, возможно найдутся более успешные Ваши коллеги на ввереной Вам территории ? :)

Кто сказал что Вы или я обязательно останемся на рынке ? :)

Касательно " Я не могу ...бла-бла-бла" - можно посмотреть крайний аудиторский высновок по Вашему предприятию? Конфиденциальность гарантирую. :)

А то в теме " поднимаем абонплату..." все отметились и все такие герои.. а как дело доходит до дела - сразу в кусты...я не я и хата не моя.

абонплату не поднимал, лень, сорри...занимаюсь интернетом сугубо для удовольствия(компьютеры превыше всего, МТИ форева) и помощи страждушим на селе...

 

аудиторку никогда не делал, смысла для чпешки не вижу... поэтому сорри... 

 

насчет себя мне абсолютно все равно 1600 минималка или 3200, или 5000 - меня хватит..

 

за людей обидно - многие уже сейчас продукты в долг берут в магазинах - раньше такое было только в отдаленных селах(из-за сезонности работ), сейчас есть даже в киеве...

 

 

 

А вот право устанавливать ставки налогов и минимальных зарплат - прерогатива государства. - как налоги так и зарплаты, должны соответствовать реалиям рынка...

 

и какое отношение зарплата в коммерческой фирме имеет отношение к государству?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

2 IRSID

Вас никто не лишает права и дальше подбирать себе персонал в меру своей жадности.

А вот право устанавливать ставки налогов и минимальных зарплат - прерогатива государства.

Если по тем или иным причинам Вы не соответствуете минимальным требованиям, возможно найдутся более успешные Ваши коллеги на ввереной Вам территории ? :)

Кто сказал что Вы или я обязательно останемся на рынке ? :)

Касательно " Я не могу ...бла-бла-бла" - можно посмотреть крайний аудиторский высновок по Вашему предприятию? Конфиденциальность гарантирую. :)

А то в теме " поднимаем абонплату..." все отметились и все такие герои.. а как дело доходит до дела - сразу в кусты...я не я и хата не моя.

абонплату не поднимал, лень, сорри...занимаюсь интернетом сугубо для удовольствия(компьютеры превыше всего, МТИ форева) и помощи страждушим на селе...

 

аудиторку никогда не делал, смысла для чпешки не вижу... поэтому сорри... 

 

насчет себя мне абсолютно все равно 1600 минималка или 3200, или 5000 - меня хватит..

 

за людей обидно - многие уже сейчас продукты в долг берут в магазинах - раньше такое было только в отдаленных селах(из-за сезонности работ), сейчас есть даже в киеве...

 

 

 

А вот право устанавливать ставки налогов и минимальных зарплат - прерогатива государства. - как налоги так и зарплаты, должны соответствовать реалиям рынка...

 

и какое отношение зарплата в коммерческой фирме имеет отношение к государству?

 

На ФОТ есть начисления и отчисления с з.п.  .  Если че, то подоходный налог и т.д.

Стыдно этого не знать взрослому дяде

Відредаговано нехочуха
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Державі перш ніж требувати від інших виконання підняття зарплат до мінімалки в 3200 потрібно самій це зробити на державних підприємствах. А то зробили зрівнялівку з січня місяця хоч сторож, в лікарні хоч лікар з вищою категорією і стажем в 30років хоч санітарка зарплата в  усіх однакова 3200+-400грн. або й менше. За січень отримав 2600грн. чомусь.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ох вас тут понесло.... ох понесло... 

Сашко, по темі, будь-ласка))))

Державі перш ніж требувати від інших виконання підняття зарплат до мінімалки в 3200 потрібно самій це зробити на державних підприємствах. А то зробили зрівнялівку з січня місяця хоч сторож, в лікарні хоч лікар з вищою категорією і стажем в 30років хоч санітарка зарплата в  усіх однакова 3200+-400грн. або й менше. За січень отримав 2600грн. чомусь.

3200 за мінусом податків на руки якраз і буде майже 2600

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

всі б платили б податки в пенсійний фонд якби він був недержавний. Якби працівник або роботодавець знав що  він плотить той податок на свою пенсію і на пенсію свого працівника і по виході на пенсію акумульовані кошти його працівник зможе в повному обємі використати на свої потреби (а не так як є що пенсійний фонд деребанять чиновники куди їм заманеться і по  передчасній смерті пенсіонера залишки коштів лишаються державі).

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

і так пенсійний вік високий  а його ще хочуть підняти щоб менше виплат робити при виході на пенсію, то питається навіщо скільки років сплачувати податки в пенсійний фонд щоб вийшовши на пенсію рік-півроку отримати той мізер що плотиться пенсія заразд, померти а всі гроші що були сплачені роботодавцем та працівником деребанили чинуші.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

і ні в кого нема бажання зробили нормальний прозорий механізм щоб працівник і роботодавець знав і бачив що в залежності від сплачених сум в працівника буде відомо прорахована пенсія і не держава а роботодавець акумулював  пенсійний фонд свого підприємства який витрачається суто на пенсійні виплати його працівників, він бачить ці кошти, контролює їх і до них зась чинушам.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

mamolog - вы писали "залишки коштив лишаються держави".

Можете привести расчёт, сколько денег вы заплатили в пенсионный за всё время?

Конкретно. Без скулежа про воров и деребаны. В цифрах.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
можу сказати що щороку займаємо перші місця по сплаті податків в галузі в нашому регіоні.

 

Конкретно. Без скулежа про воров и деребаны. В цифрах.

 

При низких зарплатах, на которые вы жаловались на прошлой странице первое место по налогам?

Жду конкретный ответ в цифрах на конкретно поставленный вопрос.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...