TP-Link EAP610 надійна та доступна стельова точка доступу з підтримкою Wi-Fi 6
Нова модель забезпечить надзвичайно високу швидкість Wi-Fi з’єднання, підтримує технологію Omada Mesh, дистанційне управління за допомогою фірмового додатку і технологію PoE+ для зручного розгортання та установки.
 
Найбільш важливою перевагою цієї моделі стане висока швидкість, яку забезпечує використання новітнього стандарту Wi-Fi 6 - до 574 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц і до 1201 Мбіт/с в діапазоні 5 ГГц. Таким чином, загальна швидкість з’єднання становить до 1775 Мбіт/с. Особливо відзначимо використання технології Band Steering, яка автоматично переводить дводіапазонні гаджети на більш швидкісну частоту 5 ГГц.

Высокая скорость: до 574 Мбит/с на 2,4 ГГц и до 1201 Мбит/с на 5 ГГц, совокупная скорость Wi-Fi до 1775 Мбит/с†.
Wi-Fi 6: больше одновременных подключений на высокой скорости.
Omada SDN: централизованное управление всей сетью локально или через облако из веб-интерфейса или из приложения Omada.
Бесшовный роуминг: видеопоток и голосовая связь останутся на высоте даже при перемещении пользователей между локациями§.
Omada Mesh: беспроводная связь между точками доступа на большом расстоянии для удобного размещения§.
Поддержка PoE+: поддержка PoE (802.3at) для удобного развёртывания и установки.
Безопасная гостевая сеть: с несколькими способами аутентификации (СМС, Facebook Wi-Fi, ваучер) и множеством технологий беспроводной безопасности.
 
EAP610 чудово інтегрується в систему Omada, створену для централізованого управління бездротовою мережею локально або через хмару. Безпосередньо управляти точкою доступу можна через веб-інтерфейс або за допомогою фірмового додатку Omada. Також пристрій підтримує технологію Omada Mesh. Це означає, що стабільний зв’язок між точками доступу буде збережений навіть за відсутності кабельного з’єднання.
 
Завдяки можливостям технології PoE+ установка та підключення EAP610 перетворюються на більш простий та зручний процес – адже під час монтажу точок доступу вам не доведеться піклуватися про додаткові розетки для адаптера живлення.
 
Адміністратор зможе налаштувати безпечну гостьову мережу з кількома видами аутентифікації - наприклад, через SMS, Facebook або ваучер. В цьому випадку доступ до мережі будет тільки у авторизованих користувачів, а можливість кастомізації сторінки входу та розміщення на ній реклами допоможе вашому бізнесу. Також є підтримка стандарту WPA3 Enhanced Open, який забезпечить підвищену безпеку при підключенні до раніше незахищених публічних Wi-Fi мереж.
 
Точка доступа TP-Link EAP610 вже продаєтся в Україні, а її рекомендована роздрібна ціна складає 3 899 грн.
Публікації за темою:
більше приховати
Джерело: www.tp-link.com
NightNET
2021-09-28 16:57:28
Avatar
Интересно внутри скрепки или нормальные антенны ?
andryas
2021-09-28 17:18:48
Avatar
Не висне?
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading