Клопотання для бронювання співробітників під час воєнного стану
Зв'язок - один з основних ресурсів зараз. Він має працювати. Аби зв'язківця не поставили в шофери кудись, можна спробувати забронювати своїх співробітників.

форма чекає на підтвердження чи спростування

bronirovanie.png

Інформацію потрібно передавати ЗСУ з гарячих місць аби допомогати їм.
IT армія країни теж має проводити свої операції.
Інтернет має працювати за будь-яких обставин.
Як допомогати ЗСУ дивимость тут: https://local.com.ua/forum/topic/120651-%D1%87%D1%82%D0%BE-%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D0%BE-%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D1%82%D1%8C-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BC-%D1%81%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8F
Публикации по теме:
подробнее скрыть
vitalino777
2022-03-16 17:14:11
Avatar
Хтось вже подавав форму? Який результат? Як швидко?
Рішення я так розумію, приймає місцевий воєнкомат?
Foster
2022-03-16 17:17:11
Avatar
Хтось вже подавав форму? Який результат? Як швидко?
Рішення я так розумію, приймає місцевий воєнкомат?
наразі краще спитатись у військомата, бо щось Мінцифри поки мовчить щодо форми
 
Karan
2022-03-17 10:21:39
Avatar
Хтось вже подавав форму? Який результат? Як швидко?
Рішення я так розумію, приймає місцевий воєнкомат?

Не бронируют они никого. Не работает.
graysilver
2022-03-18 11:01:35
Avatar
Гугл про таку форму нічого не знає, киньте, будь ласка, прямий лінк.
vitalino777
2022-03-18 13:48:17
Avatar
Форма була не на сайті Мінцифри а на безкоштовних формах. Потрібно подзвонити в Мінцифри і запитати чи це їхня форма.
dandul
2022-03-18 17:35:44
Avatar
В местной районной военной администрации уточняйте. Нам дали бронь на сотрудников, но у нас тут много критического подключено. Клопотання на голову військової адміністрації, з переліком співробітників. Вони подають списки в військомат, потім там видають бронювання. п.с. но я думаю, если у вас штат человек 40, то на всех разумееться не дадут, выдадут на ремонтные бригады, начальство, инженеров.
Karan
2022-03-19 13:10:47
Avatar
В местной районной военной администрации уточняйте. Нам дали бронь на сотрудников, но у нас тут много критического подключено. Клопотання на голову військової адміністрації, з переліком співробітників. Вони подають списки в військомат, потім там видають бронювання. п.с. но я думаю, если у вас штат человек 40, то на всех разумееться не дадут, выдадут на ремонтные бригады, начальство, инженеров.

В районную или областную ? 
dandul
2022-03-19 18:51:50
Avatar
В районную или областную ?

В местной районной военной администрации
Djon84
2022-03-21 12:41:09
Avatar
Сегодня утром звонил в минцыфру, там сказали скидывать на них письмо и таблицу из постанови від 03 березня 2022 р. № 194
Ответ будет в кротчайшие сроки, но минимум дня три
wolfzpua
2022-03-23 10:34:18
Avatar
Отправляли письма на новый адрес или продиктовали туже почту что  была указана в почте ?
Сегодня утром звонил в минцыфру, там сказали скидывать на них письмо и таблицу из постанови від 03 березня 2022 р. № 194
Ответ будет в кротчайшие сроки, но минимум дня три
Djon84
2022-03-23 13:10:07
Avatar
Отправляли письма на новый адрес или продиктовали туже почту что  была указана в почте ?

Отправлял на почту, указанную в контактах
hello@thedigital.gov.ua
Djon84
2022-03-23 23:01:30
Avatar
И наконец-то ответ от минцыфры:
https://form.jotform.com/220684073735357
Это официальная форма
Karan
2022-03-24 23:54:12
Avatar
В местной районной военной администрации уточняйте. Нам дали бронь на сотрудников, но у нас тут много критического подключено. Клопотання на голову військової адміністрації, з переліком співробітників. Вони подають списки в військомат, потім там видають бронювання. п.с. но я думаю, если у вас штат человек 40, то на всех разумееться не дадут, выдадут на ремонтные бригады, начальство, инженеров.
 
В местной районной военной администрации уточняйте. Нам дали бронь на сотрудников, но у нас тут много критического подключено. Клопотання на голову військової адміністрації, з переліком співробітників. Вони подають списки в військомат, потім там видають бронювання. п.с. но я думаю, если у вас штат человек 40, то на всех разумееться не дадут, выдадут на ремонтные бригады, начальство, инженеров.

А можно теперь спросить как Вам дали бронь на сотрудников? В каком виде это выглядит ? 
dandul
2022-03-25 14:13:08
Avatar
 
А можно теперь спросить как Вам дали бронь на сотрудников? В каком виде это выглядит ? 

Довідка про бронювання такого такого, з позначенням професії, яка написана у військовому квитку, на період до, військовий комісар підписав і печатка.
Karan
2022-03-25 16:21:31
Avatar

Довідка про бронювання такого такого, з позначенням професії, яка написана у військовому квитку, на період до, військовий комісар підписав і печатка.

Нормально, а нам наказ міністерсьва оборони дали сегодня
dan241
2022-03-27 17:53:15
Avatar

Довідка про бронювання такого такого, з позначенням професії, яка написана у військовому квитку, на період до, військовий комісар підписав і печатка.

За таке комісара вжарю по саме........Це не в його повновавженнях взагалі.....Це максимум подіє на місцевих військових які роздають повістки ходями по місту і то не великому.
FosterUA
2022-03-28 22:04:40
Avatar
Нормально, а нам наказ міністерсьва оборони дали сегодня

А после чего вам его выдали ? Форму выше заполняли ?
Туйон
2022-03-28 22:17:06
Avatar
А что подразумевает это бронирование? Что работника не призовут? Или что его призовут, но вместо копания траншей он будет выполнять то, что умеет в ай-ти сфере или сфере связи?
dandul
2022-03-28 22:50:10
Avatar

За таке комісара вжарю по саме........Це не в його повновавженнях взагалі.....Це максимум подіє на місцевих військових які роздають повістки ходями по місту і то не великому.

Соррі, не війсьвовий комісар

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
________________  РАЙОННИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ

Видана ______________________________ про те, що йому надано відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації напідставі абзацу 2 частини _____заброньовані на період  мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і організаціями в порядку, встановленому  Кабінетом Міністрів України

статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» терміном до«      » ______________ 20 __ року.
Дійсна в разі паспорта громадянина України або військового квитка


Начальник ___________ районного територіального центрукомплектування та соціальної підтримки
полковник
dandul
2022-03-28 22:52:58
Avatar
Це ж не тільки нам видали, іншим великим підприємствам і не дуже, частково бронювали співробітників, нам вони самі запропонували, тому що розуміють, що критична інфраструктура.
Karan
2022-03-29 00:47:40
Avatar

Соррі, не війсьвовий комісар

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
________________  РАЙОННИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ

Видана ______________________________ про те, що йому надано відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації напідставі абзацу 2 частини _____заброньовані на період  мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і організаціями в порядку, встановленому  Кабінетом Міністрів України

статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» терміном до«      » ______________ 20 __ року.
Дійсна в разі паспорта громадянина України або військового квитка


Начальник ___________ районного територіального центрукомплектування та соціальної підтримки
полковник

Филькина грамота. Бронь приказом мин обороны и мин економики. И никак иначе. Уже пришлось вглубится в эту тему.
dandul
2022-03-29 20:31:02
Avatar

Филькина грамота. Бронь приказом мин обороны и мин економики. И никак иначе. Уже пришлось вглубится в эту тему.

хз, может быть, не спорю, нам предложили, мы подали "клопотання" и получили. Такие же брони выдали некоторым сотрудникам укргазвыдобування. Может быть, как говорили выше, на местном уровне работает. Мы ж не против, если нужно, возьмем в руки оружие сами, пока, я думаю, от нас пользы больше по связи. Прилетало письмо от держспецзв'язку Щодо взаємодії з військовими обласними адміністраціями, ми співпрацюємо.
Ban
2022-05-17 11:42:26
Avatar
И наконец-то ответ от минцыфры:
https://form.jotform.com/220684073735357
Это официальная форма

На сколько быстро бронируются сотрудники после отправки формы? Есть реальные кейсы?
Земеля
2022-05-17 12:15:35
Avatar

На сколько быстро бронируются сотрудники после отправки формы? Есть реальные кейсы?
нам сказали, что если сотрудник служивый то бронь будет, если в армии не служил и военную кафедру не проходил - иди лесом
из всех на кого мы подавали, получили бронь только тот у кого было звание офицер. все остальные мимо.
 
Ban
2022-05-17 13:12:46
Avatar
нам сказали, что если сотрудник служивый то бронь будет, если в армии не служил и военную кафедру не проходил - иди лесом
из всех на кого мы подавали, получили бронь только тот у кого было звание офицер. все остальные мимо.
 

прислали ответ с отказом?
nordstream
2022-05-17 15:01:55
Avatar

На сколько быстро бронируются сотрудники после отправки формы? Есть реальные кейсы?

Ни на сколько, подавали 4 раза и через форму и через контакты что ИНАУ давало все до лампочки, никто даже не ответил. Все ушли служить. И все закрылось. От этого минцифры, инау и пр. пользы ноль. Так что кто не хочет закрыться то договаривайтесь на местном уровне с военкомами. Они могут на 3-4 месяца делать типа не бронь а отстрочку "до особого распоряжения". По другому никак.
Ban
2022-05-17 20:01:16
Avatar

Ни на сколько, подавали 4 раза и через форму и через контакты что ИНАУ давало все до лампочки, никто даже не ответил. Все ушли служить. И все закрылось. От этого минцифры, инау и пр. пользы ноль. Так что кто не хочет закрыться то договаривайтесь на местном уровне с военкомами. Они могут на 3-4 месяца делать типа не бронь а отстрочку "до особого распоряжения". По другому никак.
после отправки подписанных файлов на электронную почту Минцифры приходит ответ с номером входящего обращения. Думаю, что можно связаться с ними и поинтересоваться в каком статусе находится обращение.
nordstream
2022-05-17 22:23:13
Avatar
после отправки подписанных файлов на электронную почту Минцифры приходит ответ с номером входящего обращения. Думаю, что можно связаться с ними и поинтересоваться в каком статусе находится обращение.
делали такие запросы в ответ сделали папку в google docs и ответили следующее Добрий день,
надали доступ до папки з Вашими документами.
Наразі очікуємо наказ про бронювання.
Ви зможете відслідковувати витяг з наказу в цій папці. И это всё.
 
Karan
2022-05-17 22:52:53
Avatar
нам сказали, что если сотрудник служивый то бронь будет, если в армии не служил и военную кафедру не проходил - иди лесом
из всех на кого мы подавали, получили бронь только тот у кого было звание офицер. все остальные мимо.
 
Выше уже обсуждали. Смотря какая компания и от кого запрос на бронирование. Есть компании которым побронили и не служивших, сам своими глазами вытяги видел. 
 
Karan
2022-05-17 22:54:17
Avatar

прислали ответ с отказом?

Никаких отказов не приходит. Просто ничего не присылают. Бронируют обычно в течении недели. Если больше срок прошол можно забить. 
Karan
2022-05-17 22:57:23
Avatar

Ни на сколько, подавали 4 раза и через форму и через контакты что ИНАУ давало все до лампочки, никто даже не ответил. Все ушли служить. И все закрылось. От этого минцифры, инау и пр. пользы ноль. Так что кто не хочет закрыться то договаривайтесь на местном уровне с военкомами. Они могут на 3-4 месяца делать типа не бронь а отстрочку "до особого распоряжения". По другому никак.
не может военкомат делать никаких отстрочек. Бронированием занимается министерство экономики при утверждении в мин обороны. Любые отстрочки на местном уровне это Филькина грамота которую если увидит нужный человек то вместе с военкомом пойдете рыть окопы