Перейти до

Alex_E

Сitizens
  • Всього повідомлень

    6 910
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    47

Все, що було написано Alex_E

  1. На сайті http://www.visnuk.com.ua/ua/news/id/396 розміщено роз'яснення "Щодо сплати збору за користування радіочастотним ресурсом України" (Лист Міндоходів України від 10.06.2013 №4602/6/99-99-15-04-01-16). "Міністерство доходів і зборів України надає інформацію щодо сплати збору за користування радіочастотним ресурсом України. Відповідно до п. 318.1 ст. 318 Податкового кодексу України (далі — Кодекс) платниками збору є загальні користувачі радіочастотного ресурсу України, визначені законодавством про радіочастотний ресурс, яким надано право користуватися радіочастотним ресурсом України в межах виділеної частини смуг радіочастот загального користування на підставі: ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України; ліцензії на мовлення та дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою; дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою, отриманого на підставі договору з власником ліцензії на мовлення; дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою. Згідно зі ст. 319 Кодексу об’єктом оподаткування збором є ширина смуги радіочастот, що визначається як частина смуги радіочастот загального користування у відповідному регіоні та зазначена в ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України або в дозволі на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою для технологічних користувачів та користувачів, які користуються радіочастотним ресурсом для розповсюдження телерадіопрограм. Платники збору обчислюють суму збору виходячи з виду радіозв’язку, розміру встановлених ставок та ширини смуги радіочастот по кожному регіону окремо (п. 321.3 ст. 321 Кодексу). Платники збору за користування радіочастотним ресурсом України, яким надано право користуватися радіочастотним ресурсом України на підставі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, сплачують збір починаючи з дати видачі ліцензії (п. 321.4 ст. 321 Кодексу). У разі продовження терміну дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України збір сплачується з початку терміну дії продовженої ліцензії. Форму Податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України затверджено наказом ДПА України від 24.12.2010 р. № 1018, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 12.01.2011 р. за № 28/18766, в якому сума збору розраховується за звітний місяць. Розрахунки збору подаються платниками збору до органів державної податкової служби у строки, визначені для місячного податкового (звітного) періоду, за місцем податкової реєстрації (п. 321.5 ст. 321 Кодексу). Відповідно до встановленої форми розрахунку збору у ньому зазначаються: дозвільний документ, дата, номер та строк дії, вид радіозв’язку, потужність, розмір ставки збору за 1 МГц смуги радіочастот, визначеної у ліцензії або дозволі, за кожним регіоном у гривнях, кількість регіонів та ширина смуги радіочастот, визначеної в ліцензії або дозволі (МГц) і відповідно нарахована сума збору за звітний місяць. Враховуючи зазначене, суб’єкту господарювання, що здійснював у звітному місяці користування РЧР на підставі ліцензії, термін дії якої розпочався (закінчився) у зазначеному місяці, пропонуємо розрахунок сум збору за користування РЧР здійснити з урахуванням терміну дії відповідної ліцензії пропорційно кількості календарних днів дії ліцензії у звітному місяці. З цією метою у колонці 5 розділу 1 Податкового розрахунку пропонуємо проставляти ставки збору, які обраховані за формулою: Со = С1 : Дм х Дл, де Со — обрахована ставка на місяць; С1 — ставка, визначена ст. 320 Кодексу; Дм — кількість календарних днів у звітному місяці; Дл — кількість календарних днів дії ліцензії у звітному місяці. Обрахунок ставки та пояснення до нього пропонуємо навести у доповненні до податкового розрахунку, яке може додаватися відповідно до п. 46.4 ст. 46 гл. 2 розділу ІІ Кодексу. Заступник Міністра А. ІГНАТОВ".
  2. 20.06.2013, під час ранкового засідання Верховної Ради України було прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення обмежень у провадженні господарської діяльності» (реєстр. № 2698 від 03.04.2013). Проект документа було внесено Президентом України Віктором Януковичем. Згідно з прийнятим Законом, контролюючі органи зможуть зупиняти чи забороняти діяльність підприємств, реалізацію продукції, виконання робіт та надання послуг виключно через суди, а саме адміністративні. Вирішувати питання про заборону, зупинення господарської діяльності підприємців вони будуть за позовом контролюючого органу за скороченою процедурою. Контролюючий орган зобов’язаний не пізніше наступного робочого дня з дня видання (прийняття) відповідного розпорядчого документа звернутися до адмінсуду з позовом про підтвердження обґрунтованості вжиття контролюючим органом заходів реагування. Закон також вводить низку змін стосовно експертизи проектів будівництва. Так, скасовується експертиза з питань цивільного захисту. Крім того, з центрального органу виконавчої влади, який здійснює державний нагляд у сфері техногенної та пожежної безпеки, знімаються повноваження проводити експертизи проектів будівництва. Прийняті зміни скасовують необхідність подавати декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки. Дана норма застосовуватиметься у випадку використання об'єктів, що в установленому законодавством порядку приймаються в експлуатацію після завершення будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту. Не потрібно буде подавати зазначену декларацію відповідності до 1 січня 2014 року і іншим підприємцям. Це стосується суб’єктів господарювання, які діють на підставі дозволів на початок роботи новостворених підприємств, введення в експлуатацію нових і реконструйованих виробничих об'єктів та об'єктів іншого призначення, впровадження нових технологій, передачу для виробництва зразків нових пожежонебезпечних машин, механізмів, устаткування та продукції, виданих відповідно до Закону України «Про пожежну безпеку». Разом з тим, згідно з прийнятим Законом, дозвільний орган повинен зареєструвати безоплатно декларацію протягом 10-ти робочих днів з дня її надходження. Якщо декларацію не зареєстровано і не відмовлено в її реєстрації в установлений строк, підприємець має право розпочинати діяльність вже на наступний день після завершення строку, встановленого для реєстрації. У такому разі декларація вважається зареєстрованою. Замовники будівництва також можуть отримати на безоплатній основі необхідні вихідні дані у центральному органі виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері цивільного захисту.
  3. На самом деле на Леонтовича мир можно купить от 5-22 ген Причём самые крикливые большие операторы которые типа кричат что мелочь валит рынок, обваливают его ещё больше Так что тут вам флаг в руки, пользуйтесь сезонностью, летом трафик ещё дешевле
  4. Alex_E

    УКОС 2013

    фигасе номерок стоит, аж 7800 на двоих... Но для несостоявшегося провайдера это всего лишь 3900))) Вполне подъемная сума причем жить он может со вторым таким же несостоявшимся, и у них будет о чем говорить или каждый день подселять к нему в номер нового менеджера от состоявшегося провайдера который будет ему парить свой сервис, и за это с этого менеджера рубить бабло за такие идеи Артем тебе должен подлить бабла))) или поселить бесплатно))) Не претендую на копирайт. Можно пойти обратно, например поселить телекон бесплатно, ну а вот ночь консультаций сделать по тарифу, как одноместное размещение.
  5. Alex_E

    Пришла налоговая.

    ))))))))))))) ты просто этого и жаждал
  6. Alex_E

    УКОС 2013

    фигасе номерок стоит, аж 7800 на двоих... Но для несостоявшегося провайдера это всего лишь 3900))) Вполне подъемная сума причем жить он может со вторым таким же несостоявшимся, и у них будет о чем говорить или каждый день подселять к нему в номер нового менеджера от состоявшегося провайдера который будет ему парить свой сервис, и за это с этого менеджера рубить бабло
  7. Alex_E

    Пришла налоговая.

    Так вы тоже демпингуете))) Ни в коем случае!! Поднимайте цены!! Мы сначала тоже игрались в демпинг, а теперь у нас самый дорогой инет в городе, а абоненты все лезут и лезут.. )) да вы что))) хм...
  8. Alex_E

    УКОС 2013

    Мы чё - мы ничё)) Я так думаю, что если оператор не состоялся пока, а только становится на этот нелегкий путь, то для него 5900 многовато будет, он лучше эти тысчи в свой молодой бизнес вкинет, а если исчо и что-то пойдет не так (мест нет на проживание, зала не будет и тд. и тп) то этот УКОС ему на долго запомнится... Та ладно. Не 5900 а 3900 - двухместное размещение. Не такие уже и деньги. Вест, ты читаешь перескакивая 5900 это было одноместное размещение. а 3990 это двух местное П.С. как по мне оператор который пока не состоялся, не сможет удовлетворить свои запросы, на этом мероприятии
  9. Alex_E

    Пришла налоговая.

    Не-не-не, я тут не при чем. Сори сори снимаю шляпу, видать не так прочел посты.
  10. Alex_E

    Пришла налоговая.

    Но как мне кажется вам нужно сесть с Титанчиком и разобраться в СВОИХ проблемах без стирки чужого белья в форуме? Надеюсь что вы взрослые люди . А они,как известно, могут самостоятельно решить проблемы и без посторонней помощи. Чего Вы с Титанчиком хотите добиться здесь ? Облить друг друга говном ? Это вам удалось. (обоим) Можно ли решить проблему после обливона? Полагаю что нет. Тогда какая цель преследуется??????? Очень поддержу, нехочуху! Ребята, вы давно вышли из пионеров, любой бизнес не любит войны, лучше плохой мир, чем хорошая война. Онож, как, может и коса на камень найти и просто.... При всем моем уважении к каету и титанчику. ТС, будет копия письма, запроса, я думаю это всем интересно.
  11. Alex_E

    УКОС 2013

    оооо это уже цикаво, могу свое место в зале кому то подарить
  12. Alex_E

    УКОС 2013

    Предприятие растет...Очень актуально: организация работы среди персонала, делегирование полномочий (кому можно, как узнать, чего требовать), штрафы и поощрения, формирование разных отделов (нужно или нет) и т.д. в таком духе. А разве этому учат? Артем что с вопросом об одноместном размещении?
  13. Alex_E

    УКОС 2013

    Не-не-не... Только не это... ну а разве кто то еще так умеет раздавать быстро кредиты?
  14. Alex_E

    УКОС 2013

    Я думаю доклад будет от привата
  15. Alex_E

    Пришла налоговая.

    Хорошенькие у вас друзья.... Они могут просто снять что то, вот так в ТУПУЮ. А вы потом судитесь и доказывайте.
  16. Alex_E

    Пришла налоговая.

    форма ООО. с НДС или БЕЗ? С НДС и при этом вы работаете с частными лицами?! Сколькож вы НДСа платите...
  17. Alex_E

    Пришла налоговая.

    форма ООО. с НДС или БЕЗ?
  18. http://www.wireless.ua/475-novye-sanitarnye-normy-i-pravila-pervye.html по Вашей ссылке: 4. Не должно подлежать согласованию с органами СЭС с оформлением сани-тарного паспорта размещение РЕС, РТО, имеющих антенны, установленные вне зданий (в т. ч. на крышах), и максимальную мощность, не превышающую следующих значений: 40 Вт - в диапазоне частот 30 кГц - 3 МГц, 20 Вт - в диапазоне частот 3 - 30 МГц, 2 Вт - в диапазоне частот 30 МГц - 300 ГГц. Выходит что санпаспорт на 2,4 ГГц и 5 ГГц не нужен? читайте внимательно ВЕСЬ материал, это ПОКА будущий проект. Статья аналитическая.
  19. http://www.wireless.ua/475-novye-sanitarnye-normy-i-pravila-pervye.html
  20. Паспорт СЕС требуется на ЛЮБОЙ РТО объект, без исключения.откуда такие данные?Что значит откуда данные?Существут нормы, их никто не отменял.
  21. вообщето УТ тоже согнали с опор. это где и когда?
  22. Епти, да ни каких приходишь потом в водоканал и говоришь, с какого хрена на моей земле стоит ваша башня. Да еще и сцуко скважину пробурили, а ну быстренько мне таньга
  23. Alex_E

    УКОС 2013

    Артем а по чем одноместное размещение?
  24. Alex_E

    УКОС 2013

    Артем так и не понятно, размещение одноместное или двух местное? Кровать то хорошая, но она одна
  25. Именно этот момент и стал причиной моего поста. Ну а кто мешает съездить к ним и прояснить?
×
×
  • Створити нове...