Перейти до

Захоплення інтернет провайдера НЕТМАСТЕР.


Рекомендованные сообщения

1 час назад, tkapluk сказал:

Так само хоч завтра можуть придумати якесь нове ліцензування для провайдерів,  сказати закупити дуже дороге залізо і т.д.  і залишити на ринку декількох гравців. 

Так це буде 100%, не факт що ліцензія, варіант знайдуть, цю тему ми обсмоктували вже 100 разів на форумі. Ясно одне, що треба шукати для себе щось нове, бо мережі піонер-рівня вже зараз виживаюсь а не живуть. Враховуючи наші реалії, хотілось би мати таку роботу, яка не прив'язує до одного місця. А то сидиш 24/7 та чекаєш як десь впаде дерево чи щось наїпнеться... Це ж не життя.

Просто саме розробники, тестувальники - їх наштампували як бухгалтерів та юристів у свої часи.

На цьому робиться бізнес.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Иметь дело с друзьями = табу. Как и с родственниками.

я конечно дико извиняюсь, но imho цена такого "бизнеса" около $60к, половина- 30к, для Киева это копейки. Если ТС норм программер- на любой галере это зарплата за год, а если толковый программер-

Не всі мають талант до програмування. Це зараз поразвелось цих "інститутів з ай-ті професій" де обіцяють що за півроку зроблять з тебе спеціаліста який буде косити бабло закордоном) Кожній с

Posted Images

10 минут назад, Туйон сказал:

Так це буде 100%, не факт що ліцензія, варіант знайдуть, цю тему ми обсмоктували вже 100 разів на форумі. Ясно одне, що треба шукати для себе щось нове, бо мережі піонер-рівня вже зараз виживаюсь а не живуть. Враховуючи наші реалії, хотілось би мати таку роботу, яка не прив'язує до одного місця. А то сидиш 24/7 та чекаєш як десь впаде дерево чи щось наїпнеться... Це ж не життя.

Просто саме розробники, тестувальники - їх наштампували як бухгалтерів та юристів у свої часи.

На цьому робиться бізнес.

У каждой специальности есть хайпы

1. экономистов и бухгалтеров штамповали  = итог появились программы которые тупо оптимизировали их работу, что бух только делает работу оператора который вносит ту или иную информацию в программу 

2. Тестировщиков и.т.п  когда наберётся критическая масса куевых людей в этой сфере - пойдет стандарты качества и новые требования ( а именно обучение ИИ - искать баги, и.т.п 

Так как есть нейронка - онлайн чат бот для оператора-аборигена 

Сейчас будет банальная интеграция нейронок в системы билингов / баз данных и.т.п  - причина - оптимизация человеческого фактора ( сокращение людей)

  • Like 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
On 6/15/2023 at 9:08 PM, Cвятослав said:

Всі юристи з якими я консультувався підтверджують, що в його діях наявні ознаки багаточисельних правопорушень, за які передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Юристам интересно с тебя постричь бабло, расскажут тебе много интересного.
По факту из изложенного СЗЗБ, у тебя нет никаких документальных подтверждений что 50/50 это все только с твоих слов.
Договора у абонентов с кем? На кого оформлено ТОВ и ФОП? ТС похоже в пролете. Все что можешь сделать создать мелкие неприятности бывшему партнеру.
Походу он "тянул все" и у него "возникло ощущение что надо прощаться с партнером который ничего не делает", такой соблазн часто встречается не только в телекоме. Триггером стал твой ультиматум.
Понять и простить. (с)

Відредаговано sanyadnepr
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Никогда не надо вести бизнес с друзьями/родственниками и так далее.

Колхоз - это гибельный путь. Лично проходил несколько раз в разных отраслях.

  • Like 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 часов назад, Kto To сказал:

Никогда не надо вести бизнес с друзьями/родственниками и так далее.

Колхоз - это гибельный путь. Лично проходил несколько раз в разных отраслях.

бизнес можно вести только если подписан договор. но увы про это все тупо забывают. 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Насколько я понимаю здесь подписан договор, потому что есть разделение между учредителями и назначен директор. Исходя из наличия данных даных:) , я бы потребовал от директора как учредитель , официально через почту с вручением, финансовый отчет за 3-5 лет. Дальше по ответу:)

 

  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 hours ago, vaz02 said:

Насколько я понимаю здесь подписан договор, потому что есть разделение между учредителями и назначен директор. Исходя из наличия данных даных:) , я бы потребовал от директора как учредитель , официально через почту с вручением, финансовый отчет за 3-5 лет. Дальше по ответу:)

 

 

On 6/15/2023 at 9:08 PM, Cвятослав said:

Положення, які суперечили моїм правам співзасновника:

1)  Дмитро за роки директорства всі нові способи оплати реєстрував на свою ФОП Шоферівський Д.С. Право підпису на ТОВ НЕТМАСТЕР є тільки у нього.

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 months later...

Доброго дня, шановне товариство! Пройшло майже півроку з моменту захоплення підприємства. Опублікую деякі апдейти які не зашкодять ходу справи.

1) По даній справі відкрито кримінальне провадження, ведуться слідчі дії.

2) Одним з найбільш цінних активів ТОВ «Нетмастер» є ІР-адреси. Ідентифікатор автономної системи - AS196924. У товариства таких адрес нараховується 512 одиниць. 16 червня 2023 року від старшого аналітика RIPE NCC Лоуренса Хугендорна я дізнався, що власником всіх 512-ти ІР-адрес замість ТОВ «Нетмастер» став ФОП Романіка Андрій Олександрович, який жодного відношення до товариства немає, але являється давнім другом Шоферівського Д.С.  

В який спосіб відбулося відчуження власності ТОВ «Нетмастер» мені невідомо, але точно можу сказати, що це було зроблено без дозволу загальних зборів нашого підприємства, а отже незаконно. На ринку вартість однієї ІР-адреси становить в середньому від 1300 до 1600 гривень. Отже загальна сума відчуженої власності становить в середньому від 665000 до 819200 гривень.

3) В серпні 2023 року мені стало відомо що Шоферівський Д. С. публікує новину на сайті ТОВ “Нетмастер” (netmaster.com.ua) про те що компанія змінює назву на “GPON” - gpon.com.ua. Очевидно що ніяких розмов та моєї згоди на зміну назви не було. Шоверівський Д.С. це зробив самовільно. На сайті gpon.com.ua в розділі “оплата” вказані реквізити тільки ФОП Шоферівського Д. С. Що явно вказує на те що Шоферівський Д. С. переносить всі активи і клієнтів компанії “Нетмастер” на новостворену компанію яка наразі прив'язана виключно до ФОП Шоферівського Д. С.

 

Нетмастер-Гпон_новина_на_сайті.PNG

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Робили робили і нажили аж ІР адреси, які видав RIPE за 300євро в рік. Ціннішого нічого у підприємства нема. Стидоба.

Відредаговано blackjack
  • Like 3
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 часов назад, Cвятослав сказал:

Одним з найбільш цінних активів ТОВ «Нетмастер» є ІР-адреси.

трудились не покладая рук 20 лет и самое ценное нажитое непосильным трудом- полученные бесплатно айпи адреса.

браво, занавес.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 часов назад, Cвятослав сказал:

Доброго дня, шановне товариство! Пройшло майже півроку з моменту захоплення підприємства. Опублікую деякі апдейти які не зашкодять ходу справи.

1) По даній справі відкрито кримінальне провадження, ведуться слідчі дії.

2) Одним з найбільш цінних активів ТОВ «Нетмастер» є ІР-адреси. Ідентифікатор автономної системи - AS196924. У товариства таких адрес нараховується 512 одиниць. 16 червня 2023 року від старшого аналітика RIPE NCC Лоуренса Хугендорна я дізнався, що власником всіх 512-ти ІР-адрес замість ТОВ «Нетмастер» став ФОП Романіка Андрій Олександрович, який жодного відношення до товариства немає, але являється давнім другом Шоферівського Д.С.  

В який спосіб відбулося відчуження власності ТОВ «Нетмастер» мені невідомо, але точно можу сказати, що це було зроблено без дозволу загальних зборів нашого підприємства, а отже незаконно. На ринку вартість однієї ІР-адреси становить в середньому від 1300 до 1600 гривень. Отже загальна сума відчуженої власності становить в середньому від 665000 до 819200 гривень.

3) В серпні 2023 року мені стало відомо що Шоферівський Д. С. публікує новину на сайті ТОВ “Нетмастер” (netmaster.com.ua) про те що компанія змінює назву на “GPON” - gpon.com.ua. Очевидно що ніяких розмов та моєї згоди на зміну назви не було. Шоверівський Д.С. це зробив самовільно. На сайті gpon.com.ua в розділі “оплата” вказані реквізити тільки ФОП Шоферівського Д. С. Що явно вказує на те що Шоферівський Д. С. переносить всі активи і клієнтів компанії “Нетмастер” на новостворену компанію яка наразі прив'язана виключно до ФОП Шоферівського Д. С.

 

Нетмастер-Гпон_новина_на_сайті.PNG

Грустно всё это :(

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Спеціально для @blackjack та @be4v15. Я розраховував що люди розуміють що даний топік не про те що б мірятись хто скільки заробив за 20 років,  а про рейдерсво у воюючій за європейскі цінності країні.

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А про хабарі у керівництва цієй країни, корупцію в антікору органах, про хабарництво у ТЦК/ВЛК коли буде вже? А то ви тут все ніяк ту нещасну двадцятку баксів не поділите....

2 часа назад, be4v15 сказал:

трудились не покладая рук 20 лет и самое ценное нажитое непосильным трудом- полученные бесплатно айпи адреса.

браво, занавес.

Когдато давно один дядя мне сказал: запомни, Димкерс. В бизнесе 100 баксов на двоих делается поровну без проблем, а вот уже 10+ тыщ - не делятся...

Відредаговано Dimkers
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 hours ago, Cвятослав said:

Спеціально для @blackjack та @be4v15. Я розраховував що люди розуміють що даний топік не про те що б мірятись хто скільки заробив за 20 років,  а про рейдерсво у воюючій за європейскі цінності країні.

 

Ви починаєте приплітати тепле до мякого. Нащо ви взагалі сюди це все виносите? Є суд, там і розбирайтеся.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, blackjack сказал:

рейдерсво у воюючій за європейскі цінності країні.

1. Рейдерство тут при чем? почитайте хоть что это за слово такое. Вы просто со своим дружбаном не поделили что-то там.

2. Война тут при чем вообще к вашим разборкам?

3. Не вижу чтоб за европейские ценности. Против чего- понятно, а за что- непонятно.

 

вот автор, хоть обижайся, хоть может задумайся- но в голове у тебя розовые пони и наивнось, судя по этой фразе, а бизнес- это война и агрессия по определению. И те кто в розовых очках всегда проигрывают, тем более в стране где правосудие не работает.

Відредаговано be4v15
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 часов назад, Cвятослав сказал:

Питання не про 20к баксів. Вартість мережі - 160к.

Це хто вам сказав таке? Ви робили незалежний аудит з викликом експерта? 160К баксів за 1500 абонів, з якої мала частина на РОNі? Ви адекватна людина?

 

Все  що я бачу - ви написали про слідчі дії за якісь адреси

23 часа назад, Cвятослав сказал:

Отже загальна сума відчуженої власності становить в середньому від 665000 до 819200 гривень.

Це +/- 20-ка мервих зеленихх президентів США... що там ще з обладнання на 1,5К кліентів?

Про які 160К ви мрієте? У вас обладнання на балансі було? Яка його вартість? А ту вашу недоотриману вигоду - ви ніколи не докажете у суді, нажаль...

 

Відредаговано Dimkers
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
7 часов назад, blackjack сказав:

Ви починаєте приплітати тепле до мякого. Нащо ви взагалі сюди це все виносите? Є суд, там і розбирайтеся.

Оприлюднення данної ситуації - це важлива частина боротьби. Це не моя думка.

4 часа назад, be4v15 сказав:

1. Рейдерство тут при чем? почитайте хоть что это за слово такое. Вы просто со своим дружбаном не поделили что-то там.

Ви помиляєтесь. Всі адвокати що спеціалізуються на корпоративних конфліктах підтвердили що це один із різновидів так званого "сірого рейдерства" зі сторони діючого директора. Доволі розповсюджений тип рейдерства в Україні.

 

4 часа назад, be4v15 сказав:

2. Война тут при чем вообще к вашим разборкам?

Війна до того що дана ситуація вимагає від обох учасників конфлікту суттєвих ресурсів на боротьбу між собою. Які бути б витрачені на підтриму армії в моєму випадку.

 

2 часа назад, Dimkers сказав:

Це +/- 20-ка мервих зеленихх президентів США... що там ще з обладнання на 1,5К кліентів?

Про які 160К ви мрієте? У вас обладнання на балансі було? Яка його вартість? А ту вашу недоотриману вигоду - ви ніколи не докажете у суді, нажаль..

Безпосередньо перед захопленням підприємства ми виставляли мережу на продаж.

Відбулося ряд зустрічей із зацікавленими великими провайдерами. Ціну обговорювали. Бажаючих на такий прайс було більш ніж достатньо. В результаті підвищеня тарифів валовий дохід збільшився до 250к грн. Це був х24 мультиплікатор.

Відредаговано Cвятослав
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
7 часов назад, blackjack сказав:

Ви починаєте приплітати тепле до мякого. Нащо ви взагалі сюди це все виносите? Є суд, там і розбирайтеся.

Оприлюднення данної ситуації - це важлива частина боротьби. Це не моя думка.

4 часа назад, be4v15 сказав:

1. Рейдерство тут при чем? почитайте хоть что это за слово такое. Вы просто со своим дружбаном не поделили что-то там.

Ви помиляєтесь. Всі адвокати що спеціалізуються на корпоративних конфліктах підтвердили що це один із різновидів так званого "сірого рейдерства" зі сторони діючого директора. Доволі розповсюдений тип рейдерства в Україні.

 

4 часа назад, be4v15 сказав:

2. Война тут при чем вообще к вашим разборкам?

Війна до того що дана ситуація вимагає від обох учасників конфлікту суттєвих ресурсів на боротьбу між собою. Які бути б витрачені на підтриму армії в моєму випадку.

 

2 часа назад, Dimkers сказав:

Це +/- 20-ка мервих зеленихх президентів США... що там ще з обладнання на 1,5К кліентів?

Про які 160К ви мрієте? У вас обладнання на балансі було? Яка його вартість? А ту вашу недоотриману вигоду - ви ніколи не докажете у суді, нажаль..

Безпосередньо перед захопленням підприємства ми виставляли мережу на продаж.

Відбулося ряд зустрічей із зацікавленими великими провайдерами. Ціну обговорювали. Бажаючих на такий прайс було більш ніж достатньо. В результаті підвищеня тарифів валовий дохід збільшився до 250к грн. Це був х24 мультиплікатор.

Відредаговано Cвятослав
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
48 минут назад, Cвятослав сказал:

Відбулося ряд зустрічей із зацікавленими великими провайдерами. Ціну обговорювали. Бажаючих на такий прайс було більш ніж достатньо. В результаті підвищеня тарифів валовий дохід збільшився до 250к грн. Це був х24 мультиплікатор.

Це все різні речі.

Зараз виставьте свою частку за 80К, я подивлюсь на ту чергу з бажаючих:)

 

В суді ви також будете казати - та мені осьо на локалі предлагали 160К? Чи як ви це собі уявляєте?

 

Та я бачу що ви сами пишите про позов стосовно ІР адрес. Ще э якісь ціфри у тому позові?

 

 

До речі, звіть сюди Дмитра. Послухаем іншу дзвиницю, щоб мати більш об'єктивне бачення.

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 27.10.2023 в 13:52, Cвятослав сказал:

Всі адвокати що спеціалізуються на корпоративних конфліктах підтвердили що це один із різновидів так званого "сірого рейдерства" зі сторони діючого директора.

Рейдерство - це легально або нелегально здійснена спроба незаконного захоплення або придбання контролю над підприємством або його активами без згоди власника чи управління.

а Дмитро у вас і співвласник і управління. Тобто мова йде про щось інше ніж рейдерство.

Скільки Ви платите адвокатам?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 27.10.2023 в 14:01, Dimkers сказал:

До речі, звіть сюди Дмитра. Послухаем іншу дзвиницю, щоб мати більш об'єктивне бачення.

Дмитро скажет, что последние лет 5 батрачил сам и вся тянул на своей шее, в том числе лазил раком по чердакам и столбам, пока Святослав кодил за чашечкой кофе. И таким образом Дмитро решил, что имеет полное моральное право получить девиденды.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так он эти дивиденды и так получал🤣

 

Я всегда в таких случаях не верю на слово, когда рассказ идёт с одной колокольни. Суд, кстати, тоже будет слушать обе стороны. Может там у Дмитра есть туз в рукаве, или еще какие задокументированные плюшки.

 

К слову адвокаты - это то же шобло, которое хочет новый Лексус. В позапрошлом году у меня была своя возня, так среднее по рынку за работу на стороне ответчика - 500 баксов до суда, а там как пойдет, но гарантии даёт только Господь :)

По кругу мне оценили около 3-5К баксов это если с судом+возможный штраф в казну в районе 250-300К гривен. А один из адвокатов, как оказалось - бывший мент, и на быстром созвоне у него следак, который мне дело шил :) Нетрудно понять как это все дерьмо работает.

 

Это я к тому, что НЕЛЬЗЯ НИКОМУ ВЕРИТЬ НАСЛОВО НА 100%.  ТС уже раз обьебался на довреии с друганом. Если выводы не сделаны, то можно попасть на доверии опять... и опять... пока жизнь не научит:)

Screenshot_2023-10-29-11-20-59-785_org.mozilla.firefox-edit.thumb.jpg.a13ec1712c6e246394ed5d010bf84626.jpg

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
годину тому, be4v15 сказав:

Рейдерство - це легально або нелегально здійснена спроба незаконного захоплення або придбання контролю над підприємством або його активами без згоди власника чи управління.

а Дмитро у вас і співвласник і управління. Тобто мова йде про щось інше ніж рейдерство.

Скільки Ви платите адвокатам?

Субєктами рейдерства окрім 3-х осіб також можуть бути і керівний орган (в нашму випадку директор) і інші співвласники захоплюваного підприємства. І це все одно є рейдерством. Адвокат бере $50/год.  Навіть у вашому визначені сказано - "без згоди власника" в нашому випадку власника 2, А Шоферівський Д.С. є СПІВвласником.

 

В 27.10.2023 в 14:01, Dimkers сказав:

До речі, звіть сюди Дмитра. Послухаем іншу дзвиницю, щоб мати більш об'єктивне бачення.

Мене він системно ігнорує. Але він є учасником цього форому. https://local.com.ua/forum/profile/9211-diprize/ Можете Ви його запросити.

Я його вже закликав до публічних дискусій.

 

1 час назад, Туйон сказав:

Дмитро скажет, что последние лет 5 батрачил сам и вся тянул на своей шее, в том числе лазил раком по чердакам и столбам, пока Святослав кодил за чашечкой кофе. И таким образом Дмитро решил, что имеет полное моральное право получить девиденды.

Думаю приблизно так і буде. Якщо він не відморозиться як і раніше.

 

Таблиця взята з http://www.visnyk-econom.uzhnu.uz.ua/archive/6_2_2016ua/19.pdf

Також ця інформація зутрічається у багатьох інших роботах. 

суб'єкти_рейдерства_таблиця.PNG

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...