Перейти до

Захоплення інтернет провайдера НЕТМАСТЕР.


Рекомендованные сообщения

ну может я что-то не то курю, у вас нет захвата извне. то что Вы привезли в картинке- это действия в интересах внешнего захватчика. У вас просто перераспределение корпоративных прав с 50/50 до 0/100

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Иметь дело с друзьями = табу. Как и с родственниками.

я конечно дико извиняюсь, но imho цена такого "бизнеса" около $60к, половина- 30к, для Киева это копейки. Если ТС норм программер- на любой галере это зарплата за год, а если толковый программер-

Не всі мають талант до програмування. Це зараз поразвелось цих "інститутів з ай-ті професій" де обіцяють що за півроку зроблять з тебе спеціаліста який буде косити бабло закордоном) Кожній с

Posted Images

и btw не знаю как там сейчас, раньше для передачи объекта RIPE достаточно было тупо печати на бумажке, сам так переоформлял между своими юрлицами (никакого криминала, я сам владелец 100%)

и такое дело что объект RIPE не является активом и не имеет стоимости, это imho, тут может зовите регистраторов

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

вообще считается, что если владелец (совладелец) бизнеса теряет операционный контроль, то бизнес больше не его. В условиях отсутствия админ. ресурса и верховенства права. т.е. в Украине. т.е. если Вы не бухаете по выходным с прокурором области, то адвокаты просто заработают на Вас на заправку Лексуса в данной ситуации.

  • Like 1
  • Confused 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, be4v15 сказав:

вообще считается, что если владелец (совладелец) бизнеса теряет операционный контроль, то бизнес больше не его. В условиях отсутствия админ. ресурса и верховенства права. т.е. в Украине. т.е. если Вы не бухаете по выходным с прокурором области, то адвокаты просто заработают на Вас на заправку Лексуса в данной ситуации.

Да ладно? А может еще на выходные домой уехал - и всё, пришел новый директор и "а, ну ок"?

  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 29.10.2023 в 17:56, be4v15 сказав:

ну может я что-то не то курю, у вас нет захвата извне. то что Вы привезли в картинке- это действия в интересах внешнего захватчика. У вас просто перераспределение корпоративных прав с 50/50 до 0/100

Поняття рейредства не обмежується тільки зовнішнім захопленням а також включає у себе і внутрішні - зі сторони акціонерів та\або керуючого органу підприємства (директора). Велика кількість рейдерських схем базуються на легальному викупі певної частини акцій підприємства і в подальшому використання інструментів впливу доступних для акціонерів для захоплення решти підприємства.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 часов назад, Cвятослав сказал:

Велика кількість рейдерських схем базуються на легальному викупі певної частини акцій підприємства

это называется поглощение. Что Вы курите?

Відредаговано be4v15
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

мне это напоминает анектот:

-так, мамаша, с этого момента начинаем у вашего ребенка называть писю членом и лечить гонорею

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
В 29.10.2023 в 09:51, be4v15 сказав:

Рейдерство - це легально або нелегально здійснена спроба незаконного захоплення або придбання контролю над підприємством або його активами без згоди власника чи управління.

Стосовно поглинання. Не ходитиму далеко - процитую опубліковане Вами ж визначення. Ключова фраза в даному контексті "ПРИДБАННЯ контролю". Що робить рейдера законним співвласником. Якби Ви гарненько погуглили “типи рейдерства”  Ви б знайшли опис найпопулярніших механізмів білого та сірого рейдерства і у Вас було б менше помилкових тверджень. Класифікация мого випадку як рейдерсво - не моя думка. Мені таку оцінку дали майже всі адвокати які детально розглядали мою справу. З самого початку я й сам не думав що це рейдерсвто. Це не зовсім очевидні речі.

Відредаговано Cвятослав
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

блин, Вы учились на курсах манипулятивного поноса или оно у Вас врожденное?

Вы в своей сказке живите дальше, но я уже больше склоняюсь к варианту что Дима прав

и наверно Вам положено 50% от нажитого непосильным трудом объекта RIPE

  • Haha 1
  • Confused 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, be4v15 сказав:

блин, Вы учились на курсах манипулятивного поноса или оно у Вас врожденное?

Вы в своей сказке живите дальше, но я уже больше склоняюсь к варианту что Дима прав

Які маніпуляції? я намагався чемно Вам відповідати але це стає делалі важче.... ну... толеруйте рейдерсво.... прикро... 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
58 минут назад, be4v15 сказал:

блин, Вы учились на курсах манипулятивного поноса или оно у Вас врожденное?

Вы в своей сказке живите дальше, но я уже больше склоняюсь к варианту что Дима прав

и наверно Вам положено 50% от нажитого непосильным трудом объекта RIPE

100% пюсую, димон нам не димон )))

 

тебе деньги, от димки,  уже на карту упали ?

балабол какой-то, обещал 100 гривен за гол пост в его пользу.

  • Confused 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 29.10.2023 в 17:56, be4v15 сказал:

ну может я что-то не то курю, у вас нет захвата извне. то что Вы привезли в картинке- это действия в интересах внешнего захватчика. У вас просто перераспределение корпоративных прав с 50/50 до 0/100

/ib/astratel_2021.11.25.gif

не имеет значения. у него просто забираю нагло и нечестно его половину! можно было купить и все. На его месте много кто может быть. Много сетей у нас "гуртовых-чертовых".

Святослав, отстаивай себя! очень интересно чем это все закончится!

  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
29 минут назад, Diter_ua сказав:

не имеет значения. у него просто забираю нагло и нечестно его половину! можно было купить и все. На его месте много кто может быть. Много сетей у нас "гуртовых-чертовых".

Святослав, отстаивай себя! очень интересно чем это все закончится!

Дякую за підтримку! Це важливо для мене. Весь прогрес публікація якого не зашкодить даній справі я буду постити тут.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Цікавий детектив, і досить класичний.

Як то кажуть шукайте дівчину:)

Але щодо кроків, юридично шансів практично не має, треба багато експертиз доводів, адвокати просто у вас висмокчуть гроші.

 

Слушні поради щодо кинути це все. 

 

Варіант такий, продати це все хлопцям з поламанами вухами, звісно розказавши про ситуацію.

Застосовувати технічні методи для зовнішнього впливу на мережу для виведення її з ладу:)

 

Звісно це був жарт, але дійсно, вас цікаво читати але шансів, зеро.

 

  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
15 часов назад, Diter_ua сказал:

можно было купить и все.

Скажи чесно, ти б віддав при всіх цих розкладах за половину такої мережі 80к? 🙃

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 часов назад, tkapluk сказал:

Скажи чесно, ти б віддав при всіх цих розкладах за половину такої мережі 80к? 🙃

80к в какой денежной единице? 🙂

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
19 часов назад, tkapluk сказав:

Скажи чесно, ти б віддав при всіх цих розкладах за половину такої мережі 80к? 🙃

Та я ж погоджуюсь. Я і сам в основній історії написав що продати при таких розкладах - не реально. Попробуйте продати машину яку у вас вже вкрали... Але це ж не зменшує вартості завданих збитків.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
14 минут назад, Cвятослав сказал:

Та я ж погоджуюсь. Я і сам в основній історії написав що продати при таких розкладах - не реально. Попробуйте продати машину яку у вас вже вкрали... Але це ж не зменшує вартості завданих збитків.

Питання не у раскладах, а у тому що ти хочеш захмарну суму... Навіть самий чесний та добросовісний партнер почувши таку суму послав би тебе лісом ) 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
39 минут назад, tkapluk сказав:

Питання не у раскладах, а у тому що ти хочеш захмарну суму... Навіть самий чесний та добросовісний партнер почувши таку суму послав би тебе лісом ) 

Я вже тут писав як утворилась така ціна і також писав що за таку ціну в нас було багато бажаючих на купівлю. З трьома великими провайдерами вже велись перемовини по такій ціні.  Це ринкова ціна.

Відредаговано Cвятослав
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
58 минут назад, Cвятослав сказал:

Я вже тут писав як утворилась така ціна і також писав що за таку ціну в нас було багато бажаючих на купівлю. З трьома великими провайдерами вже велись перемовини по такій ціні.  Це ринкова ціна.

Ну ти ж навіть тут маніпулюєш. типу були бажаючи але за іншу суму, бо суму ти перерахував після підняття тарифів ) Ну і бажаючих може бути багато, а реальних покупців саме за твій товар та за твою ціну - ноль. 

 

Вартість будь якого товару це вартість за якою відбулась угода між покупцем та продавцем тут і зараз. Все інше це не більше ніж чиїсь "хотелки". 

Відредаговано tkapluk
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

К слову да. Есть при покупке такая схема:

Сумма бьется на несколько траншей, допустим 3.

Абонентов начинают переводить на новое юрлицо, транш получили, перевели еще - снова получили... а вот последний транш....  Знаю истории про то что его вообще не переводили, или сбивали нехило,т.к. заявленных по абонбазе активных абонов - тю-тю, т.е. нет по факту, ну или в процессе перезаключения договора - убежали к конкуренту....

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
37 минут назад, tkapluk сказав:

Ну ти ж навіть тут маніпулюєш. типу були бажаючи але за іншу суму, бо суму ти перерахував після підняття тарифів ) Ну і бажаючих може бути багато, а реальних покупців саме за твій товар та за твою ціну - ноль. 

 

Вартість будь якого товару це вартість за якою відбулась угода між покупцем та продавцем тут і зараз. Все інше це не більше ніж чиїсь "хотелки".

В сенсі маніпулюю? Домовлялись з провайдерами не про сумму а про мультиплікатор х24. Навіть не рахували скільки там буде реально грошей. Навіть без підвищення тарифів це було б хай не 160к а ~130-140к (65-70к моя половина). Це щось міняє? Та й в останній розмові з Шоферівським я казав про те що моя половина як мінімум 60к (по старим тарифам) коштує, а він мені пропонував 20.

 

9 минут назад, Dimkers сказав:

Знаю истории про то что его вообще не переводили, или сбивали нехило,т.к. заявленных по абонбазе активных абонов - тю-тю, т.е. нет по факту, ну или в процессе перезаключения договора - убежали к конкуренту....

В данному випадку питання вже не стільки в ціні (65 чи 80) скільки в тому що Шоферівський Д.С. віджав без будь якої оплати. Один із великих потенційних покупців казав що в них по статистиці близько 3-5% абонів втрачається при викупі мережі. Ну хай навіть 10%. Не в цьому проблема, фундаментально.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
17 минут назад, Cвятослав сказал:

Не в цьому проблема, фундаментально.

так я не акцентував на це... Це так, на думку прийшло, як намахують продавців... Я не казав що це постійно так :)

 

До речі, висче вам Alex_E відповідь також надав. Якщо що, це А.Федієнко з ІНАУ(колишній голова), зараз наче нардеп....

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 02.11.2023 в 15:49, Alex_E сказал:

Варіант такий, продати це все хлопцям з поламанами вухами, звісно розказавши про ситуацію.

Застосовувати технічні методи для зовнішнього впливу на мережу для виведення її з ладу:)

через Колю Тищенко порешать? ему Вася ухо сломал? у вас там излучатель в ВР стоит, который даже из относительно нормальных делает конченых уе%#нов...

Відредаговано be4v15
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...