Перейти до

Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге


Рекомендованные сообщения

15 hours ago, c0rax said:

Да і на загальній системі ДПІ з таких мереж буде отримувати ще меньше, ніж на спрощенній. Бо саме з "чистого" прибутку там будуть крихти або взагалі збитки.

вони на ПДВ відіграються

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 368
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Цікавився у знайомого колеги,  так він планує йти до останнього. Якщо переведуть примусово, то буде подавати до суду.

И потом не говорите что вы письма не получали :-)     Колеги, Запрошуємо вас до участі у онлайн-нараді малого та середнього бізнесу електронних комунікацій щодо ситуації навколо сп

Цікава буде ситуація коли податкова примусово переведе спрощенців на загальну систему, але десяток другий із них подадуть в суд і виграють справу і податкова змушена буде повернути їх назад на спрощен

Posted Images

5 минут назад, ramsess сказал:

вони на ПДВ відіграються

Згідно чинного податкового законодавства. Не виникає обов'язку вести облік ПДВ, якщо обороти, будь то ФОП, будь то Юр.особи, до 1 млн. грн в рік. 

 

Малі мережі (до 1000 абонентів) у цей ліміт як раз і вкладуться.

 

Так що, не "відіграються".

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
46 минут назад, Dimkers сказал:
1 час назад, route сказал:

 

Ну та давайте не будемо... Я знаю багато прикладів того, як у селі якісь пупкін ФОП арендує канал у Омегі, та блок адрес(своїх немає). Купує в барахолці\ОЛХ кабло та обладнання та вважає що все робе як треба... тут навіть на цьомц форумі таких богатенько...

А крупняки в свою чергу користаються можливістью скоротити видатки, або як прийнято казати - оптимизувати опадаткування....

Якщо він сплачує податки та легально працює, чому він не має права щось придбати на ОЛХ? 🤔 Середнім та великим гравцям час звернути увагу на ціну на послугу. З ціною в 5 баксів на місяць ви сплатите дуже "багато" податків, це ж позорище а не ціна. Самі собі вирили яму і зараз думають як з неї вилізти 😉

  • Like 4
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, tkapluk сказал:

А Федієнко тим часом постить, що тих хто оновив дані в Резерв+ штрафують... і з цим все ок, все відповідно закону. 

тут все просто- гроші з допомоги красти тіпа не можна, бо за них потім можна переїхати з вілли в Іспанії до Гуантанамо, а в своїх можна, бо потім штраф 10% від накраденого по новому законцю- і пий маргариту в своєму новому маєточку з чистою совістю.

тому на маєточток грошики дасте ви, худоба наблагодарна

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, route сказал:

Гетьманцев каже, що проблема

єслі Гетьманцев вас заприметил, то ві будете ощипані

так шо гатовте вазелин

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, route сказал:

Якщо він сплачує податки та легально працює, чому він не має права щось придбати на ОЛХ? 🤔 Середнім та великим гравцям час звернути увагу на ціну на послугу. З ціною в 5 баксів на місяць ви сплатите дуже "багато" податків, це ж позорище а не ціна. Самі собі вирили яму і зараз думають як з неї вилізти 😉

Так ничого не заперечує. Тільки він(ТОЙ ФОП, що купує на ОЛХі) потім ниє - що чого це крупняк використовує також ФОП? Бо саме цей ебланизм це дозволяє! Чи крупняк, який юзає пачку ФОПів якось це забороняє? Ну оно відкрив на монтажника ФОП та і все. Чого це можна робити лише Пупкін ФОПу? Цеж проста математика - поки будут лазівки, крупняк буде їх використовувати. Бо крупняк має змогу наняти фін-консультанта, якій прорахує таку схему та вигоду з неї... А ті ФОПи, які з провайдінгу мають 20-30К грн(так, тут є і такі, повір мені на слово, але я не буду нікого розкривати, якщо він сам того не захоче) - вони ниють, що це не бізнес. Все це бізнес, але в крупняка є ресурс для тарифів 10грн\100М. Торді коли мелкота виживає.... Це питання часу, коли все прийде до загального знаменника... Але тут тре або закривати той бізнес, що 20К приносе, або не нити та думати, чого це крупняк може зостасовувати ФОПів та процвітати, а ти ні...

Відредаговано Dimkers
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
50 минут назад, Dimkers сказал:

Так ничого не заперечує. Тільки він(ТОЙ ФОП, що купує на ОЛХі) потім ниє - що чого це крупняк використовує також ФОП? Бо саме цей ебланизм це дозволяє! Чи крупняк, який юзає пачку ФОПів якось це забороняє? Ну оно відкрив на монтажника ФОП та і все. Чого це можна робити лише Пупкін ФОПу? Цеж проста математика - поки будут лазівки, крупняк буде їх використовувати. Бо крупняк має змогу наняти фін-консультанта, якій прорахує таку схему та вигоду з неї... А ті ФОПи, які з провайдінгу мають 20-30К грн(так, тут є і такі, повір мені на слово, але я не буду нікого розкривати, якщо він сам того не захоче) - вони ниють, що це не бізнес. Все це бізнес, але в крупняка є ресурс для тарифів 10грн\100М. Торді коли мелкота виживає.... Це питання часу, коли все прийде до загального знаменника... Але тут тре або закривати той бізнес, що 20К приносе, або не нити та думати, чого це крупняк може зостасовувати ФОПів та процвітати, а ти ні...

Ось вам реальний приклад із життя. Знаю невеличкі мережі, які зарезервували всю свою мережу на 100 відсотків, та коли вимикають світло на 6-8 годин а потім дають на 2 години вони без проблем працюють та намагаються надавати якісно послугу. В той же час, середні та великі оператори просто не вивозять. Я думаю, ви здогадаєтесь чому..

Та дрібним мережам абсолютно чхати що там робить крупний гравець. Головне, щоб була прозора робота з обох боків і великі гравці не займалися кінчиним демпінгом, що в подальшому призводить до значного зниження якості їх же послуг.

  • Like 5
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
43 минуты назад, route сказал:

Ось вам реальний приклад із життя. Знаю невеличкі мережі, які зарезервували всю свою мережу на 100 відсотків, та коли вимикають світло на 6-8 годин а потім дають на 2 години вони без проблем працюють та намагаються надавати якісно послугу. В той же час, середні та великі оператори просто не вивозять. Я думаю, ви здогадаєтесь чому..

Та дрібним мережам абсолютно чхати що там робить крупний гравець. Головне, щоб була прозора робота з обох боків і великі гравці не займалися кінчиним демпінгом, що в подальшому призводить до значного зниження якості їх же послуг.

Так собі приклад.

Наприклад тут є долсі ті, хто на тупарях мережу побудував. Натикав з ОЛХ б\в АКБ. Та мають по колу у гаманці 50К прибутку.

Є крупняк, який вже все на ПОН перевів, та зарезервував ОЛТа Лифером, та ще і дає безкоштовне переключення у багатоповерхівках, та 100М за 160грн на ПОНі.

 

Так що не тре виривати з контексту окремі випдаки в окремих НП. Але це знов каже про те, що крупняк має ресурс для роботи на протязі часу... а мелкоті треба рвати сраку, вкладатись, бігати щоб залишатись на місці...

 

Також тре розуміти що ви маєте на увазі під крупний\середній\малий. УТ колись був крупним, але.... все проїбав. Но навіть враховуючи це все - він досі на ринку, та його керивник отримує ЗП таку, що навіть комусь і не снилося... Те саме можна казати про КС, про Дата-Волю та купу інших.... Тому тут все дуже не так прозоро, як ви пишите... Якщо правління отримує достатньо коштів на життя та вілли - всі ці сказки про "неякісні послуги" - до сраки... Ви лише себе заспокоюєте, що в них все погано... Алеж в них є маєтки, автівки та звязки, про які тутошня більшість ФОП-3 на ЄП навіть мріяти не можуть...

 

Є нормальний розвіток підпріємства. Це коли фаундер\овнер сам тягає кабелі, та включає абонів. Потім він наймає людей. Потім він починає експансію в інші НП\Країни. Да десь по дорозі він відходе від оперативного управління, та йому стає начхати на якість послуг, якщо загальна виручка росте, кількість абонів росте, а фаундер може собі вже не таврію дозволити купити, а геліка останнього(Це приклад лише, не тре за нього чипатись). Та овнера потім торбуют лише кількісні показники кешфлоу від діяльності.... Все. А ви застрягли десь на розтикуванні власноруч АКБ по вузлах, замість того, щоб рухатись далі, тому і кричите про те, що - какого буя мені тре переходити на общу систему опадаткування....  Якщо бізнес має розвіток - застосування загалиних систем опадаткування, та юзання саме варіантів зменшення податків - це НОРМАЛЬНО. Так весь світ робе. Оно Маск себався у другий штат, щоб меньше платити, а він у ТОПі богатіїв...

 

Вам тре вже закінчувати гулятись у пасочки, коли люди пісок возять фурами....

Відредаговано Dimkers
  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
23 минуты назад, Dimkers сказал:

Наприклад тут є долсі ті, хто на тупарях мережу побудував. Натикав з ОЛХ б\в АКБ. Та мають по колу у гаманці 50К прибутку.

Це треш, згоден.

23 минуты назад, Dimkers сказал:

Є крупняк, який вже все на ПОН перевів, та зарезервував ОЛТа Лифером, та ще і дає безкоштовне переключення у багатоповерхівках, та 100М за 160грн на ПОНі.

 Таких одиниці. Але дрібні також поступово перетягують все на PON.

 

29 минут назад, Dimkers сказал:

та юзання саме варіантів зменшення податків

 Скоріше за все, треба подумати як зробити так, щоб зручно було працювати усім гравцям. 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, route сказал:

Скоріше за все, треба подумати як зробити так, щоб зручно було працювати усім гравцям. 

Можновладцям пофіку. Все що їх бентежить - наповнення корита для подальшого його розтягування по своїм фірмам.... Це також свого роду бізнес.

Тому до кого це ще не дійшло - я співчуваю...

 

тому якщо ви хочете і далі юзати ФОП-3 ЄН, тре очікувати що хтось більш кмітливий буде юзати також його для зменшання податків... І так скрізь. Тому лише проста ленійна система опадаткування зможе щось налагодити.... Без усіяких там ФОП 1,2,3,4,5 ЄН\ЗСО\ПДВ\неПДВ. Лише дохід повинен регулювати % податку а не уся та хуіта що нахуєвертили з 90-х, щоб мати змогу карманным фирмам депутатов"  делать оптимізацію податків....

  

1 час назад, route сказал:

Але дрібні також поступово перетягують все на PON.

Запитайте @Туйонскільки він перевів за останній рік на ПОН

Відредаговано Dimkers
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Основна фішка спрощеної системи не в 5% від обороту, а в її простоті. Навіть 10% не буде таким злом як ведення обліку, первинки, ПДВ, амортизації, і.т.п.

  • Like 4
  • Thanks 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

То Dimkers . Я так розумію у Вас є якась психологічна травма повязана з ОЛХ. Що ви тичите тим ОЛХ в кожному пості? Вибачте. І зараз я так розумію Ви десь поряд з Федіенко?

 

Відредаговано vaz02
  • Haha 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

По ОЛХ є нюанс... коли ви купляєте щось у фіз. ооби то виступаєте його податковим агентом та маєте сплатити ПДФО+військовий збір з суми покупки. 

Але так я на первинні документи всі забили то всім пофігу. 

 

2 часа назад, ramsess сказал:

Навіть 10% не буде таким злом як ведення обліку, первинки, ПДВ, амортизації, і.т.п.

думаю буде більше 10%... 
Ну і зло це чи ні покаже відповідь на одне просте питання: чи прокриє різниця у відсотках ЗП бухгалтера який буде все це вести. Але знову таки, якщо все в білу, якщо пижжений товар з ОЛХ то яка первинна документація? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, vaz02 сказал:

Я так розумію у Вас є якась психологічна травма повязана з ОЛХ. Що ви тичите тим ОЛХ в кожному пості?

Це лише дуже яскравий приклад, всім відомий. З якого ніяких первинних доків не отримаєш у 95% випадків... Та ніяких ПДВ вести не треба... А чуваку, який продав - також ЗБС. Ніяким ФОПом можна не реєструватись, а також можна пхати пізжене з чердаків...

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, ramsess сказал:

Основна фішка спрощеної системи не в 5% від обороту, а в її простоті. Навіть 10% не буде таким злом як ведення обліку, первинки, ПДВ, амортизації, і.т.п.

Це теж вірно. Тому бух вже не буде раз у квартал здавати декларацію за 200грн, а тре брати вже на ставку. Щоб вів основні средства, амортизацію, та всю ту чухню. А це вже не 200 грн/квартал...

 

Та тре вже не лише за налік кабло купляти у монтажника з сусіднього прова, або свічі, а враховувати ще і ПДВ... Та дбати про первинку... А якщо раптом блокування податкових накладних з ПДВ, як це вже було? Чи ще щось? Це зовсім інша кухня... Треба на розхід ставити все, того і автівки особисті ставлять на баланс, щоб потім СТО шукати з доками, та бенз списувати у розхід... Дуже багато всього, що тягне складність ведення... Та коли мелкий пров з прибутком 20-30К ФОП3 ще бере на работу буха, купляє інтеграцію 1С чи бас, а потім ще бодається з податковою, наймаючи юриста... То з тих 20-30К тоді що вийде? Нуль? От і вся математика.

 

Для прикладу з інших сфер. Новапей сплатила за перше півріччя податків 500+лямів. Це навіть не новапошта, а їх аналог монобанку... Яким перекази гоняють від належного платежу....

 

А тут мелкій пров з прибутком у 30К, та податками у 5-7К/міс мріє що він величезний бізнесмен, та ще і броню хоче, як критична інфраструктура :D

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, tkapluk сказал:

По ОЛХ є нюанс... коли ви купляєте щось у фіз. ооби то виступаєте його податковим агентом та маєте сплатити ПДФО+військовий збір з суми покупки. 

шо ти несеш?

той хто продає повинен сплалити ПДФО+військовий збір з суми продажу, навіть якщо продав старі діряві носки

 

якщо фізична особа продає такий товар юридичній особі або самозайнятій особі, або здійснює продаж за посередництвом комісіонера, які у розумінні ПКУ є податковими агентами, то такі податкові агенти зобов'язані утримувати ПДФО за ставкою 18% та військовий збір - 1,5%.

Якщо фізична особа продає такий товар іншій фізичній особі, то дохід отриманий від такого продажу включається до оподатковуваного доходу фізичної особи (продавця), який зобов’язаний подати податкову декларацію за наслідками звітного податкового року в якому відбувалася цей продаж, а також сплатити до бюджету ПДФО та військовий збір.

 

Відредаговано be4v15
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 16.07.2024 в 14:39, NightNET сказал:

Возможен и пункт 3.

Лучше позвонить на горяч. линию местной налоговой и анонимно расспросить. Вполне адекватно отвечают.

На зараз Телекон відповідає по факту, але вище написано в т.ч. про ФОПів. +Гетманцев цілий день очерняє тих, кого змушують з 22 року гарантувати послуги і які б фіг це робили б, якби мали таку повагу до своїх абонентів, як, скажімо, оператор, якому наср... на абонента - "Одним менше - не має значення".

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 часов назад, be4v15 сказал:

шо ти несеш?

той хто продає повинен сплалити ПДФО+військовий збір з суми продажу, навіть якщо продав старі діряві носки

 

якщо фізична особа продає такий товар юридичній особі або самозайнятій особі, або здійснює продаж за посередництвом комісіонера, які у розумінні ПКУ є податковими агентами, то такі податкові агенти зобов'язані утримувати ПДФО за ставкою 18% та військовий збір - 1,5%.

 

Я навіть не знаю як коментувати цей наркоматський висер. 

Ти спочатку стверджуєш  "той хто продає повинен сплалити" і тут же вмикаєш задню і  "податковими агентами" суперечиш сам собі. 

 

В розрізі дискусії в цій темі, коли саме ФОП для своєї діяльності купляє щось у фізособи - саме ФОП буде виступати податковим агентом. 

У цій схемі нема двох звичайних фізособ. А то так можна довести до маразму, що фоп і найманим працівникам не повинен виступати податковим агентом. :facepalm:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
25 минут назад, tkapluk сказал:

В розрізі дискусії в цій темі, коли саме ФОП для своєї діяльності купляє щось у фізособи - саме ФОП буде виступати податковим агентом. 

Це те як повинно бути. Але всім срати, та вони за нал купують наложкою б\в або пізжене та будують критичний для держави бізнес.... десь під райцентром, в селі, з якого вже добра половина з"єбалася як ні у ЄС, так у місто.... тут навіть хточь бідкався, що не може знайти механізатора у селі на 20К...

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
38 минут назад, Dimkers сказал:

Це те як повинно бути. Але всім срати

При чому навіть Гетманцеву страти... Явно прописати норму про первинні документи для фоп простіше простого. Але ж це поставить хрест на абсолютній більшості контрабаса, як чиновники без нього жити будуть? 

ІМХО: від первинної документації для ФОП державі було б навіть більше користі ніж від РРО. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

На загальній системі на кожен платіж абонента, хоч на 1грн, доведеться реєструвати податкову накладну. Це треш .... Цікаво, як мобільні оператори це роблять, теж кожне поповнення реєструють в податковій ?

Відредаговано ramsess
  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

на мою думку хочуть двох зайців підняти доходи і зменшити кількість для того щоб поставити COP.гетьманцев шось булькав про as.Всі ідеї копірують в кацапів.  З великими простіше їм так розказали. А мінімізація не тільки в тут, великі торгові також використовують таку схему і не тільки вони.

 

  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 hours ago, tkapluk said:

ІМХО: від первинної документації для ФОП державі було б навіть більше користі ніж від РРО.

Дивлячись що у вашому розумінні є держава, влада і чиновницький апарат, чи громадяни ?

 

Відредаговано ramsess
  • Thanks 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...