Jump to content

Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге


Recommended Posts

Спасибо...а я на том сайте найду информацию о зегестрации? Я так понимаю нужна Лицензия, Разрешение с ЖКХ, с ОблЭнерго, и регестрация ООО или ЧП ? Я нетом занимаюсь долго, мне интеерссно, все понимаю, как, что устроено, а вот в бумугух я 0.

Найдете или нет - знать не могу. Но она там есть в полном объеме.
Link to post
Share on other sites
  • 10 years later...
  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

та давно пора сделать налог хотя бы 80% причем с оборота и каждому депутату хотя бы по 200 душ крепостных для начала   надеюсь Федиенко читает форум между сеансами складирования бабла и

Тебе это реально интересно? Тут обсуждают, что вместо 5% будет 18% И что фоп 1 и 2 посадят на РРО с изменениями базы орадаткування.   В целом по периметру идут разговоры о щипании

Думки будь-яких юристів ні на що не впливають, відповідальності у них перед вами немає, і податкова теж до них не прислуховується. По ПК немає заборон, але оскаржити рішення податковою, з їх пози

Posted Images

Податкова винесла ППР про скасування єдиного податку для ТОВ, мовляв з КВЕД 61.10 не можна бути на єдиному. Не лист, "а чому ви так...", а саме постанова, і в реєстрі є запис.... хтось зіштовхувався?

Link to post
Share on other sites
18 минут назад, alskor сказал:

Податкова винесла ППР про скасування єдиного податку для ТОВ

Тільки ТОВ? ящо форма ПП - приватне підприємство?

Link to post
Share on other sites
годину тому, alskor сказав:

Податкова винесла ППР про скасування єдиного податку для ТОВ, мовляв з КВЕД 61.10 не можна бути на єдиному. Не лист, "а чому ви так...", а саме постанова, і в реєстрі є запис.... хтось зіштовхувався?

А можете опублікувати сам документ податкової?

Link to post
Share on other sites
1 час назад, alskor сказал:

Податкова винесла ППР про скасування єдиного податку для ТОВ, мовляв з КВЕД 61.10 не можна бути на єдиному. Не лист, "а чому ви так...", а саме постанова, і в реєстрі є запис.... хтось зіштовхувався?

 

Що цікаво - як люди працюють не знаючи законів та їм за це нічого не бувае?

Як ви працювали на КВЕД 61.10 з единим податком? Ви закони та податковий кодекс взагалі читали?

 

Link to post
Share on other sites
21 минуту назад, nordstream сказав:

 

Що цікаво - як люди працюють не знаючи законів та їм за це нічого не бувае?

Як ви працювали на КВЕД 61.10 з единим податком? Ви закони та податковий кодекс взагалі читали?

 

Схоже хтось інший ПКУ взагалі не читав.

А ну покажіть цитату де в ПКУ написано, що з "КВЕД 61.10 з единим податком"  надання послуг інтернет заборонено.

 

Edited by karyon
Link to post
Share on other sites
2 минуты назад, karyon сказал:

Схоже хтось інший ПКУ взагалі не читав.

А ну покажіть цитату де в ПКУ написано, що з "КВЕД 61.10 з единим податком"  надання послуг інтернет заборонено.

 

 

Ну то що ви не читали то вже всі зрозуміли.

Спеціально для вас ст.291. розділ 5 пункт 8.

 

Link to post
Share on other sites
11 минут назад, nordstream сказав:

 

Ну то що ви не читали то вже всі зрозуміли.

Спеціально для вас ст.291. розділ 5 пункт 8.

 

Чого ж ви цитату не скопіюєте сюди ?

 

Раз вже взялись, давайте до кінця.

Виділіть у вказаному вами пункті фразу яка забороняє надавати послуги інтернет на ЕП.  Ви ж читали.

 

Те, що в описі 1го КВЕДу вписали різну діяльність , як може підпадати під заборону і яка не підпадає, не забороняє займатися тим , що не описано в ПКУ.

 

Edited by karyon
Link to post
Share on other sites
6 минут назад, karyon сказал:

Чого ж ви цитату не скопіюєте сюди ?

 

Раз вже взялись, давайте до кінця.

Виділіть у вказаному вами пункті фразу яка забороняє надавати послуги інтернет на ЕП.  Ви ж читали.

Я то читав а ти походу читати не вміешь.

Номер карти зразу вказать на яку ти мені гроші скинешь за консультацію? 

 

Link to post
Share on other sites
2 минуты назад, nordstream сказав:

Я то читав а ти походу читати не вміешь.

Номер карти зразу вказать на яку ти мені гроші скинешь за консультацію? 

 

 

Аргументована відповідь, нічого іншого і не чекав

Link to post
Share on other sites
3 минуты назад, nordstream сказав:

Я то читав а ти походу читати не вміешь.

Номер карти зразу вказать на яку ти мені гроші скинешь за консультацію? 

 

У тебе консультації такі ж самі як і правопис? 🤣

Link to post
Share on other sites
Только что, Sky_07 сказал:

У тебе консультації такі ж самі як і правопис? 🤣

 

Коли сказати нічого то дойобуються до правопису. 

Link to post
Share on other sites

Податковий кодекс України

291.5. Не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої груп:

291.5.1. суб'єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які здійснюють:

8) діяльність з надання послуг пошти (крім кур’єрської діяльності), діяльність з надання послуг фіксованого телефонного зв’язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку (місцевого, міжміського, міжнародного), діяльність з надання послуг фіксованого телефонного зв’язку з використанням безпроводового доступу до телекомунікаційної мережі з правом технічного обслуговування і надання в користування каналів електрозв’язку (місцевого, міжміського, міжнародного), діяльність з надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв’язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку, діяльність з надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж ефірного теле- і радіомовлення, проводового радіомовлення та телемереж;

 

Де тут заборона?

Link to post
Share on other sites
1 минуту назад, karyon сказал:

 

Аргументована відповідь, нічого іншого і не чекав

 

в

Только что, Sky_07 сказал:

Податковий кодекс України

291.5. Не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої груп:

291.5.1. суб'єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які здійснюють:

8) діяльність з надання послуг пошти (крім кур’єрської діяльності), діяльність з надання послуг фіксованого телефонного зв’язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку (місцевого, міжміського, міжнародного), діяльність з надання послуг фіксованого телефонного зв’язку з використанням безпроводового доступу до телекомунікаційної мережі з правом технічного обслуговування і надання в користування каналів електрозв’язку (місцевого, міжміського, міжнародного), діяльність з надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв’язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку, діяльність з надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж ефірного теле- і радіомовлення, проводового радіомовлення та телемереж;

 

Де тут заборона?

 

Микроскоп дать?

 

Link to post
Share on other sites
1 минуту назад, nordstream сказав:

 

в

 

Микроскоп дать?

 

Що ти бігаєш "вакруг да около", не спроможний відповісти на просте питання?))

Link to post
Share on other sites
8 минут назад, Sky_07 сказал:

Податковий кодекс України

291.5. Не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої груп:

291.5.1. суб'єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які здійснюють:

8) діяльність з надання послуг пошти (крім кур’єрської діяльності), діяльність з надання послуг фіксованого телефонного зв’язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку (місцевого, міжміського, міжнародного), діяльність з надання послуг фіксованого телефонного зв’язку з використанням безпроводового доступу до телекомунікаційної мережі з правом технічного обслуговування і надання в користування каналів електрозв’язку (місцевого, міжміського, міжнародного), діяльність з надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв’язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку, діяльність з надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж ефірного теле- і радіомовлення, проводового радіомовлення та телемереж;

 

Де тут заборона?

 

Відкриваете що таке КВЕД 61.10 Потым читаете те що ви вказал вище (особливо останны строчки).

Только что, Sky_07 сказал:

Що ти бігаєш "вакруг да около", не спроможний відповісти на просте питання?))

Мля... тобі вже відповів - далі нікуди. 

Не вміешь читати найми юриста.

 

 

Link to post
Share on other sites
Только что, karyon сказал:

Що ви з троляку кормите. Аби повідомлень набити.

 

 

Я "тролякой" став коли ти у свого батька ще тільки в проекті був. І то він про це ще сам не знав.

Link to post
Share on other sites

 

Для не "троляк"

Відкриваете та читаете що таке КВЕД 61.10..... потім думаете що воно таке. Якщо не дішло то вказую на те що УСЯ діяльність яка вказанав КВЕД 61.10 підлягае ліцензуванню.  А то що ліцензуеться з тим можно працювати тільки на загальній системі. Хочете і далі косити від сплати податків на единому податку то квед 61.90 ваш. Но і його з 2024 планують прикрить.

 

і порада - напишить листа в податкову що в цьому році ви діяльність с КВЕД 61.10 не вели. І бігом на 61.90. а то наслідки будуть болючи. У нас таких хитрозадих перед "великою війною" податков добре потрясла.

Link to post
Share on other sites
24 минуты назад, nordstream сказал:

УСЯ діяльність яка вказанав КВЕД 61.10 підлягае ліцензуванню.

де отримувати ліцензію?

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Це вже було, викинули з 2 гр і відправили на  3 гр єдиного, якщо є якісь новели то розповідайте, а на зараз поки щось багато букв і ніякої конкретики.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...