Alphabet роздаватиме інтернет за допомогою світла
Материнська компанія Google – Alphabet – представила Project Taara. Це проект роздачі інтернету, який використовує напрацювання технології космічного зв'язку (FSOC). Її вже протестували на кількох населених пунктах в штаті Андхра-Прадеш, Індія.

Система передбачає прийом сигналів базовими станціями з зондів оптичним шляхом. Також станції зможуть з'єднуватися між собою через оптичні сигнали, пише HighTech з посиланням на blog.x.company.

Команда успішно використовувала FSOC, щоб відправити копію фільму «Справжній геній» між пристроями, які були більш ніж в 100 км один від одного. Після цього вони вирішили використати технологію на землі.
FSOC використовує світло в якості оптоволоконних кабелів, технологія не потребує додаткових витрат на прокладання кабелів і риття траншей. Менші витрати зроблять метод роздачі інтернету дешевшим і простішим, особливо в районах, де є багато гір, річок або національних парків.

Компанія вже почала працювати з телекомунікаційною компанією Econet, щоб роздавати інтернет за допомогою світла в Кенії. Потужності партнера дозволять приймати і роздавати інтернет на території міст і сіл країни.

Робоча висота для зондів – 20 км, дослідники вибрали цю висоту, оскільки на ній не літають літаки, а пристрої не можуть пошкодитися дощами. Їм потрібно запустити сотні зондів, які можуть покрити своїм доступом всю Кенію. Дослідники відзначають, що іншого способу підключити цю країну до інтернету не існує.

Станції для прийому сигналів встановлять на дахах і стовпах. Орієнтовна пропускна здатність технології – 20 Гбіт / сек. Цього достатньо для того, щоб тисячі людей одночасно дивилися відео на YouTube.
Публікації за темою:
більше приховати
Джерело: mind.ua
Кеша
2020-11-12 16:09:00
Avatar
Станції для прийому сигналів встановлять на дахах і стовпах.

Уже было на форуме. Плагиат.
goginet
2020-11-13 09:46:24
Avatar
На камбайнах строить будут. Инфа от инсаинсайдера.
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading