Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by logic
-
з твоїми знаніями то тільки горшок для квітів
-
+ пишуть що на DIR_825AC точно така сама плата
-
жалко 800грн
-
може підскажите як вилічити глюки netis wf2780... і так промлемка - роутер настроєний мостом після мікротіка , після перегрузки швидкість хвилин 20 показує до40мб потім падає до 2-5. ніхто нічого не качає, по каюбелю показує все добре , чпокає мозок тільки віфі ...прошивки міняв - нічого не допомагає ... роутеру місяці 4....на 4pda хтось описував що запхав прошивку від D-Link DIR_825AC -но толком ніхто не відписує чи краще стало чи таке саме гуано... може є рідна посвячена прошивка на якій віфі буде робити нормально без лагів
-
вазиліном мастив глаз?
-
на трафік інспектор?
- 30 replies
-
- olt
- monitoring
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
так вчому проблема взяти транспорт і стати там монополістом?
-
дик... а якже 100г транспортана дір100?
-
релейка
-
Решение точка-точка Cambium Force 425 на платформе Wi-Fi 6/802.11ax
logic replied to Alver's topic in Wi-Fi hardware
а що краще курус r300 чи хіаомі віфі 6? -
таке питання - r300 за 1к грн як для чс будинка на 3 етажа 10*10 м достойний чи гівно? девайси - 1іптв по віфі через ауру + 6 тел вебсерфінг... ща стоїть якийсь нетіс 2.4/5ггц недобиває, через стенку 60см кірпічну телек заїкається. чи таки взяти хіомі віфі6?
-
sonoff розеточку, перешиту... 150грн... буде вебка
-
бабка кабель найшла , думала що мідний
-
Mikrotik проблема с домашним wi-fi
logic replied to dart_mol's topic in SOHO routers. DSL, Wi-Fi, Ethernet
До роутера з віфі 6 купувати яблоко фон 12? -
Куплю инструмент для зачистки кабеля
logic replied to NET-CREATOR's topic in Buy and sell optical fiber equipment
Колись інфокорд був такий, хер вгрезеш його... -
Куплю инструмент для зачистки кабеля
logic replied to NET-CREATOR's topic in Buy and sell optical fiber equipment
Є такі кабеля, що той ніж відскакує як від камня -
Обичний свіч з 10г портами... Тут продають за 400у.е з пачкою 10г/1г портами
-
Куплю инструмент для зачистки кабеля
logic replied to NET-CREATOR's topic in Buy and sell optical fiber equipment
Їх уже давно не продають, самопал... Но можна піти до токарів з фото. Малиб зробити -
Настройка FreeRadius для IPTV (multicast)
logic replied to nikollas's topic in IPTV, cable TV, Satellite
Нервати ж#пу і перейти на юникаст -
При - 20 Нехер варити
-
Та уже і два кондюка ібо один рисковано
