Jump to content

logic

Сitizens
  • Posts

    4,318
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    52

Everything posted by logic

  1. з твоїми знаніями то тільки горшок для квітів
  2. + пишуть що на DIR_825AC точно така сама плата
  3. може підскажите як вилічити глюки netis wf2780... і так промлемка - роутер настроєний мостом після мікротіка , після перегрузки швидкість хвилин 20 показує до40мб потім падає до 2-5. ніхто нічого не качає, по каюбелю показує все добре , чпокає мозок тільки віфі ...прошивки міняв - нічого не допомагає ... роутеру місяці 4....на 4pda хтось описував що запхав прошивку від D-Link DIR_825AC -но толком ніхто не відписує чи краще стало чи таке саме гуано... може є рідна посвячена прошивка на якій віфі буде робити нормально без лагів
  4. мальчик - ти дибіл?
  5. вазиліном мастив глаз?
  6. на трафік інспектор?
  7. так вчому проблема взяти транспорт і стати там монополістом?
  8. дик... а якже 100г транспортана дір100?
  9. релейка
  10. а що краще курус r300 чи хіаомі віфі 6?
  11. таке питання - r300 за 1к грн як для чс будинка на 3 етажа 10*10 м достойний чи гівно? девайси - 1іптв по віфі через ауру + 6 тел вебсерфінг... ща стоїть якийсь нетіс 2.4/5ггц недобиває, через стенку 60см кірпічну телек заїкається. чи таки взяти хіомі віфі6?
  12. sonoff розеточку, перешиту... 150грн... буде вебка
  13. бабка кабель найшла , думала що мідний
  14. До роутера з віфі 6 купувати яблоко фон 12?
  15. Колись інфокорд був такий, хер вгрезеш його...
  16. Є такі кабеля, що той ніж відскакує як від камня
  17. Обичний свіч з 10г портами... Тут продають за 400у.е з пачкою 10г/1г портами
  18. Їх уже давно не продають, самопал... Но можна піти до токарів з фото. Малиб зробити
  19. Нервати ж#пу і перейти на юникаст
  20. При - 20 Нехер варити
  21. Та уже і два кондюка ібо один рисковано
  22. Скоріш буде 48вольт на 50аh а не 200аh
  23. Ну так бл@#ь їх і питай у лс
×
×
  • Create New...