Перейти до

andryas

Сitizens
  • Всього повідомлень

    3 723
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    78

Все, що було написано andryas

  1. andryas

    Письмо из СБУ

    Естественно. Но все должны работать в правовом поле.
  2. andryas

    Письмо из СБУ

    Если полезут ко мне в серверную, могут ещё и люлей отгребсти
  3. andryas

    Письмо из СБУ

    Нет уж, клиентов поищите на другом форуме
  4. andryas

    УГЦР не сдается:)

    Эфир засран по самое немогу бесплатными роутерами от ОГО!, КиевСтара и прочими китайскими беспородками, про "пионеров" я уже даже не говорю. Какой нафиг контролируют? Только деньги собрать, с тех, кого нагнуть можно. Вот и вся "деятельность".
  5. andryas

    Письмо из СБУ

    Щось не знаходжу нічого конкретного.... Де тут про інформаційні ресурси Інтернет? Крім того, оператори у своїй діяльності, керуються ЗУ "Про Телекомунікації", і їх обовязки там чітко прописані.
  6. andryas

    Письмо из СБУ

    Отож, бо! Закон писався в першу чергу для телефоністів, які мають зберігати і завжди зберігають таку інформацію як з'єднання своїх абонентів. Інтернет-оператори туди потрапили "заодно". І єдине, що в силі і в праві зберегти оператор - це інформацію про присвоєння мережевих ідентифікаторів мережним інтерфейсам обладнання і дату їх присвоєння. Перелюстрацію трафіку навіть одного абонента може здійснювати лише вповноважений орган, лише в рамках розслідування кримінальної справи, але ніяк не оператор телекомунікацій. За таку "діяльність" оператор буде серёозно покараний, в силу порушення низки законів. Хто знає, можливо і задля цього був написаний такий лист, тобто з метою виявити операторів-злочинців.
  7. andryas

    Посоветуйте на доступ

    Хорошо, что народ начинает понимать, что такое D-Link Сори за оффтоп.
  8. andryas

    Письмо из СБУ

    Відповідно до підпункту “б” пункту 2 статті 12 Закону України від 30.06.1993 р. № 3341-XII “Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю” Процитуйте сюди, будь-ласка, бо у тій версії закону, який мені знайшовся, йдеться про якісь банки.
  9. andryas

    Письмо из СБУ

    Закон Украины "Про телекомунікації", статья 39, ч. 2. "Оператори, провайдери телекомунікацій зберігають та надають інформацію про з'єднання свого абонента у порядку, встановленому законом." Подивіться в цьому законі, що означає "з'єднання абонента". Саме Законом, а не підзаконним актом. Не визначено, бо потрібно фіксувати інформацію лише про з'єднання абонента з мережею.
  10. andryas

    Письмо из СБУ

    P.S. Just smile, пожалуйста, пруф на п.2. Также, попутно, пруф на закон, дающий право на логгирование (отменяющий в этой части Конституцию) и на закон, обязывающий логгировать.
  11. andryas

    Письмо из СБУ

    Без печати это филькина грамота. Если хотите - отправьте им назад, указав, что нет печати, исходящего номера и т.д. Каким образом к Вам попала эта бумага?
  12. andryas

    Гроза-2012

    В пятницю два прямих попадання: у вежу, з радіообладнанням, у багатоповерхівку. Все підключено міддю, стоять грозозахисти. . Результат: 1. Вежа все ок, втрат нема. 2. В будинку згоріло купа техніки (в основному тюнери, телевізори, холодильники, головки антен, кілька блоків живлення роутерів і компів). Оплавився мідний кабель між будинками. Постраждало кілька грозозахитстів. Із 28 абонентів через годину 20 чоловік були в мережі. Комутатор не постарждав.
  13. andryas

    Письмо из СБУ

    Кто угодно, кто может за этим следить и за это отвечать.
  14. andryas

    Письмо из СБУ

    Наверное примерно так.
  15. andryas

    Письмо из СБУ

    В ЗУ "Про телекомунікації" чітко вказано, що оператор має зберігати інформацію про з'єднання абонента з мережею. Тобто це якраз і є перший пункт (з якою адресою і коли абонент підключається до мережі). Другий пункт, для достовірної реалізації, потребує правових підстав і технічних засобів. Правові - розслідування карної справи по конкретному абоненту, рішення суду. Технічні - примусове проксування (чи сніффінг) всіх підключень усіх протоколів і портів (абсурд) або спецзасоби. Звісно технічно це складно навіть по відношенню до одного абонента, а щодо збереження усієї смуги оператора - нереально. Строк збереження інформації теж чітко обумовлений - це строк позовної давності, а це: "три роки"
  16. andryas

    Письмо из СБУ

    Ви не прислухалися, і не прочитали уважно листа, а вже хочете сваритися. Від Вас поки що нічого не вимагають надавати, Вас поки що ПРОСЯТЬ лише зберігати якусь інформацію. Почитайте для початку хоча б ЗУ "Про Телекомунікації", яку саме інформацію про своїх абонентів і протягом якого часу Ви маєте зберігати. Якщо від Вас просять більше - подумайте, чи реально з одного боку технічно і з другого боку самовільно, не порушуючи ряд свобод громадян і законів України, зберігати масив інформації щодо діяльності УСІХ законослухняних абонентів? Якщо прийдете до висновку, що ні, то напишіть про це, і обгрунтуйте чому. Почніть листа з того, яку саме інформацію, і на підставі чого Ви зберігаєте, напишіть, що завжди готові до співпраці у законних рамках (хіба ж ні?), а також те, про що я писав раніше. Ще раз - Ви маєте намагатися ДОПОМОГТИ службі, а не змагатися з нею, тим більше в тому, в чому заздалегідь програєте. Зрештою, сподіваюся, на форумі знайдуться юристи, які мене поправлять, якщо я в чомусь не правий.
  17. andryas

    Письмо из СБУ

    Имеются и правовые и технические нюансы, не позволяющие в полной мере выполнить такую просьбу. Однако многое из перечисленного выполнить оператору вполне под силу. Начните с внимательного чтения законодательных актов, перечисленых в начале письма, и вообще, прочитайте само письмо более внимательно. Главное помнить - органы занимаются своей тяжёлой, порой даже опасной работой. Постарайтесь, с одной стороны, помочь им настолько, насколько обязывает Вас Закон. Но с другой стороны, помните, что нарушая Закон, Вы сами станите объектом их внимния. Ответ пишите, балансируя между этими двумя стихиями.
  18. andryas

    Письмо из СБУ

    Ничего сложного нет. Как спросили, так и ответили. Пообещали сохранять, то, что можем сохранить. Пообещали сообщить то, что можем сообщить. Назначили ответсвенного за хранение. Добавлю, что ответ был сугубо в рамках законодательства.
  19. andryas

    Письмо из СБУ

    Приходило, дали чесный ответ.
  20. andryas

    Посоветуйте на доступ

    Вы не поверете, но есть даже на мыльницах. Если же мазохизм - не самоцель, сеть лучше строить на нормальном железе с нормальным софтом. У D-Link хронические проблемы и с первым и со вторым. С комутаторами D-Link у меня весьма длительное и не самое приятное знакомство. Сначала как L3, потом доступ. В конце-концов оставил ему L2 аггрегацию с миниумом функционала. Пока (но говорят, что это ненадолго) работает.
  21. andryas

    Посоветуйте на доступ

    D-Link категорически не рекомендую. У меня по d-link самая большая статистика отказов на доступе. Несколько 3200-х по гарантии не приняли, взяли только в платный ремонт, несмотря на то, что и без того малая гарантия в 1 год ещё действовала. Кстати, что интересно, это единственные комутаторы в моей практике, в котором горели НЕПОДКЛЮЧЕНЫЕ порты. Ставлю на доступ в основном Foxgate 62xx, Cisco 2960. Имееться несколько разных поколений HP - неубиваемые + пожизненная гарантия. С D-Link юзаю исключительно DGS-3120-24SC и DGS-3420-26SC (аггрегация). Также имеется несколько стареньких DES-3828, которые очень даже неплохо работают на L2.
  22. Молодці! Ще би на minipci радіоплати десь знайти (наприклад Wistron-Toshiba CM9 є в реєстрі, сертифікату поки не знайшов...) Якщо хто має - велике прохання поділитися!
  23. У них постійно збитки, з року в рік. Складається враження, що хлопаки просто в такий спосіб платять податки.
  24. Из опыта - монотуб лучше не вешать. Реально не тянулся пока только монотуб ТКО и Финмарк. С отечественными кабелями поимели множество геморроя.
  25. andryas

    Мониторинг сети на Freebsd

    Под юникс елементарно. Да хоть на шеле, на деь работы.
×
×
  • Створити нове...