-
Всього повідомлень
3 723 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
78
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано andryas
-
Естественно. Но все должны работать в правовом поле.
-
Если полезут ко мне в серверную, могут ещё и люлей отгребсти
-
Нет уж, клиентов поищите на другом форуме
-
Эфир засран по самое немогу бесплатными роутерами от ОГО!, КиевСтара и прочими китайскими беспородками, про "пионеров" я уже даже не говорю. Какой нафиг контролируют? Только деньги собрать, с тех, кого нагнуть можно. Вот и вся "деятельность".
-
Щось не знаходжу нічого конкретного.... Де тут про інформаційні ресурси Інтернет? Крім того, оператори у своїй діяльності, керуються ЗУ "Про Телекомунікації", і їх обовязки там чітко прописані.
-
Отож, бо! Закон писався в першу чергу для телефоністів, які мають зберігати і завжди зберігають таку інформацію як з'єднання своїх абонентів. Інтернет-оператори туди потрапили "заодно". І єдине, що в силі і в праві зберегти оператор - це інформацію про присвоєння мережевих ідентифікаторів мережним інтерфейсам обладнання і дату їх присвоєння. Перелюстрацію трафіку навіть одного абонента може здійснювати лише вповноважений орган, лише в рамках розслідування кримінальної справи, але ніяк не оператор телекомунікацій. За таку "діяльність" оператор буде серёозно покараний, в силу порушення низки законів. Хто знає, можливо і задля цього був написаний такий лист, тобто з метою виявити операторів-злочинців.
-
Хорошо, что народ начинает понимать, что такое D-Link Сори за оффтоп.
-
Відповідно до підпункту “б” пункту 2 статті 12 Закону України від 30.06.1993 р. № 3341-XII “Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю” Процитуйте сюди, будь-ласка, бо у тій версії закону, який мені знайшовся, йдеться про якісь банки.
-
Закон Украины "Про телекомунікації", статья 39, ч. 2. "Оператори, провайдери телекомунікацій зберігають та надають інформацію про з'єднання свого абонента у порядку, встановленому законом." Подивіться в цьому законі, що означає "з'єднання абонента". Саме Законом, а не підзаконним актом. Не визначено, бо потрібно фіксувати інформацію лише про з'єднання абонента з мережею.
-
P.S. Just smile, пожалуйста, пруф на п.2. Также, попутно, пруф на закон, дающий право на логгирование (отменяющий в этой части Конституцию) и на закон, обязывающий логгировать.
-
Без печати это филькина грамота. Если хотите - отправьте им назад, указав, что нет печати, исходящего номера и т.д. Каким образом к Вам попала эта бумага?
-
В пятницю два прямих попадання: у вежу, з радіообладнанням, у багатоповерхівку. Все підключено міддю, стоять грозозахисти. . Результат: 1. Вежа все ок, втрат нема. 2. В будинку згоріло купа техніки (в основному тюнери, телевізори, холодильники, головки антен, кілька блоків живлення роутерів і компів). Оплавився мідний кабель між будинками. Постраждало кілька грозозахитстів. Із 28 абонентів через годину 20 чоловік були в мережі. Комутатор не постарждав.
-
Кто угодно, кто может за этим следить и за это отвечать.
-
Наверное примерно так.
-
В ЗУ "Про телекомунікації" чітко вказано, що оператор має зберігати інформацію про з'єднання абонента з мережею. Тобто це якраз і є перший пункт (з якою адресою і коли абонент підключається до мережі). Другий пункт, для достовірної реалізації, потребує правових підстав і технічних засобів. Правові - розслідування карної справи по конкретному абоненту, рішення суду. Технічні - примусове проксування (чи сніффінг) всіх підключень усіх протоколів і портів (абсурд) або спецзасоби. Звісно технічно це складно навіть по відношенню до одного абонента, а щодо збереження усієї смуги оператора - нереально. Строк збереження інформації теж чітко обумовлений - це строк позовної давності, а це: "три роки"
-
Ви не прислухалися, і не прочитали уважно листа, а вже хочете сваритися. Від Вас поки що нічого не вимагають надавати, Вас поки що ПРОСЯТЬ лише зберігати якусь інформацію. Почитайте для початку хоча б ЗУ "Про Телекомунікації", яку саме інформацію про своїх абонентів і протягом якого часу Ви маєте зберігати. Якщо від Вас просять більше - подумайте, чи реально з одного боку технічно і з другого боку самовільно, не порушуючи ряд свобод громадян і законів України, зберігати масив інформації щодо діяльності УСІХ законослухняних абонентів? Якщо прийдете до висновку, що ні, то напишіть про це, і обгрунтуйте чому. Почніть листа з того, яку саме інформацію, і на підставі чого Ви зберігаєте, напишіть, що завжди готові до співпраці у законних рамках (хіба ж ні?), а також те, про що я писав раніше. Ще раз - Ви маєте намагатися ДОПОМОГТИ службі, а не змагатися з нею, тим більше в тому, в чому заздалегідь програєте. Зрештою, сподіваюся, на форумі знайдуться юристи, які мене поправлять, якщо я в чомусь не правий.
-
Имеются и правовые и технические нюансы, не позволяющие в полной мере выполнить такую просьбу. Однако многое из перечисленного выполнить оператору вполне под силу. Начните с внимательного чтения законодательных актов, перечисленых в начале письма, и вообще, прочитайте само письмо более внимательно. Главное помнить - органы занимаются своей тяжёлой, порой даже опасной работой. Постарайтесь, с одной стороны, помочь им настолько, насколько обязывает Вас Закон. Но с другой стороны, помните, что нарушая Закон, Вы сами станите объектом их внимния. Ответ пишите, балансируя между этими двумя стихиями.
-
Ничего сложного нет. Как спросили, так и ответили. Пообещали сохранять, то, что можем сохранить. Пообещали сообщить то, что можем сообщить. Назначили ответсвенного за хранение. Добавлю, что ответ был сугубо в рамках законодательства.
-
Приходило, дали чесный ответ.
-
Вы не поверете, но есть даже на мыльницах. Если же мазохизм - не самоцель, сеть лучше строить на нормальном железе с нормальным софтом. У D-Link хронические проблемы и с первым и со вторым. С комутаторами D-Link у меня весьма длительное и не самое приятное знакомство. Сначала как L3, потом доступ. В конце-концов оставил ему L2 аггрегацию с миниумом функционала. Пока (но говорят, что это ненадолго) работает.
-
D-Link категорически не рекомендую. У меня по d-link самая большая статистика отказов на доступе. Несколько 3200-х по гарантии не приняли, взяли только в платный ремонт, несмотря на то, что и без того малая гарантия в 1 год ещё действовала. Кстати, что интересно, это единственные комутаторы в моей практике, в котором горели НЕПОДКЛЮЧЕНЫЕ порты. Ставлю на доступ в основном Foxgate 62xx, Cisco 2960. Имееться несколько разных поколений HP - неубиваемые + пожизненная гарантия. С D-Link юзаю исключительно DGS-3120-24SC и DGS-3420-26SC (аггрегация). Также имеется несколько стареньких DES-3828, которые очень даже неплохо работают на L2.
-
Молодці! Ще би на minipci радіоплати десь знайти (наприклад Wistron-Toshiba CM9 є в реєстрі, сертифікату поки не знайшов...) Якщо хто має - велике прохання поділитися!
-
Владелец "Укртелекома" увеличил чистый убыток в 75 раз
тема ответил в vppkn пользователя andryas в Наш флейм про мережі
У них постійно збитки, з року в рік. Складається враження, що хлопаки просто в такий спосіб платять податки. -
Посоветуйте качественный подвесной многоволоконный кабель
тема ответил в andryas пользователя andryas в Оптоволокно
Из опыта - монотуб лучше не вешать. Реально не тянулся пока только монотуб ТКО и Финмарк. С отечественными кабелями поимели множество геморроя. -
Под юникс елементарно. Да хоть на шеле, на деь работы.
