Перейти до

Переход на общую систему налогообложения (заставляют)


Рекомендованные сообщения

Есть сеть и интернет

До сего момента работал на единому податку КВЕД: 72.6 "Інша діяльність у сфері інформатизації"

сегодня в налоговой сказали, что я попадаю под КВЕД 64.20.0 "Діяльнисть звязку"

и говорят, что по данному КВЕДу можно работать только на загалний системи налогообложения.

Ребят, подскажите, как быть, может у кого были такие проблемы ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Неожиданно...

Ведение бизнеса в нашей стране это борьба и выживание. Для меня законы принятые нашим правительством пустое место. Творят что хотят. Опозиции вообще не существует. Завтра примут закон, что вы должны п

А хто ты такой? Наверно не просто, два билета покупаеш, кроме проездного, когда идешь пешком с рынка, а еще и бронежилет носиш...

Posted Images

Есть сеть и интернет

До сего момента работал на единому податку КВЕД: 72.6 "Інша діяльність у сфері інформатизації"

сегодня в налоговой сказали, что я попадаю под КВЕД 64.20.0 "Діяльнисть звязку"

и говорят, что по данному КВЕДу можно работать только на загалний системи налогообложения.

Ребят, подскажите, как быть, может у кого были такие проблемы ?

 

Та ты шо?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну, вариантов не много...

1. Просится под чужое крыло

2. Переходить на общую

3. Уйти в тень и спать не спокойно !

4. Продайтесь.

 

Лично Я выбрал 3 вариант. Так как сеть у меня не в 1000+ аб.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Есть сеть и интернет

До сего момента работал на единому податку КВЕД: 72.6 "Інша діяльність у сфері інформатизації"

сегодня в налоговой сказали, что я попадаю под КВЕД 64.20.0 "Діяльнисть звязку"

и говорят, что по данному КВЕДу можно работать только на загалний системи налогообложения.

Ребят, подскажите, как быть, может у кого были такие проблемы ?

Странно, когда я ходил у себя в городе на семинар с налоговой, там одна спросила можно ли оставаться на 2-й группе Единого налога, занимаясь "компьютерными услугами и Интернет" - ответ представителя налоговой был четким: МОЖНО !

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

kvirtu ещё не всем дошло походу если не секрет какой город ? Милионник ?

Может не дошло. лучше чтобы и не доходило :blink: , Херсон.

У нас все крупные сетки бабло принимают, как ЧП-ники.

Посмотрим как будет в новом 2012

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Странно, когда я ходил у себя в городе на семинар с налоговой, там одна спросила можно ли оставаться на 2-й группе Единого налога, занимаясь "компьютерными услугами и Интернет" - ответ представителя налоговой был четким: МОЖНО !

post-15684-0-59526900-1323432335_thumb.jpg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Странно, когда я ходил у себя в городе на семинар с налоговой, там одна спросила можно ли оставаться на 2-й группе Единого налога, занимаясь "компьютерными услугами и Интернет" - ответ представителя налоговой был четким: МОЖНО !

так это по старому КВЭДу, вот по новому:

61

 

Телекомунікації (електрозв'язок)

61.1

 

Діяльність у сфері проводового електрозв'язку

61.10

 

Діяльність у сфері проводового електрозв'язку

61.2

 

Діяльність у сфері безпроводового електрозв'язку

61.20

 

Діяльність у сфері безпроводового електрозв'язку

61.3

 

Діяльність у сфері супутникового електрозв'язку

61.30

 

Діяльність у сфері супутникового електрозв'язку

61.9

 

Інша діяльність у сфері зв'язкузв'язку

61.90

 

інша діяльність у сфері електрозв'язку

 

 

Теперь вопрос: тут нет зв'язку , а зв'язкузв'язок и зв'язок - это одно и тоже или ???

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

так это по старому КВЭДу, вот по новому:

А где вы смотрите?

http://howtoregister.com.ua/kved_dt9.html

Есть более свежая ссылочка? :blink:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

так это по старому КВЭДу, вот по новому:

А где вы смотрите?

http://howtoregister...a/kved_dt9.html

Есть более свежая ссылочка? :blink:

Где скачал уже не помню, вот шапка нового:

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА СПОЖИВЧОЇ ПОЛІТИКИ

ПРИЙНЯТО ТА НАДАНО ЧИННОСТІ

Наказ Держспоживстандарту України

11.10.2010 N 457

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ

КЛАСИФІКАЦІЯ ВИДІВ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ДК 009:2010

 

Чинний від 01.01.2012 р.

Із змінами і доповненнями, внесеними



наказом Державного комітету України

з питань технічного регулювання та споживчої політики

від 29 листопада 2010 року N 530

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Это новый КВЭД 2012. Можно пободаться за счет его формулировок. Интернетне является электросвязью как таковой. И типа отнести себя к компьютерным системам, а это уже другой подпункт, который можно отнести к единому налогу.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Это новый КВЭД 2012. Можно пободаться за счет его формулировок. Интернетне является электросвязью как таковой. И типа отнести себя к компьютерным системам, а это уже другой подпункт, который можно отнести к единому налогу.

 

в новых кведах все РАЗЖЕВАНО для особо "умных"

 

61.10

Діяльність у сфері проводового електрозв'язку

Цей клас включає:

  • експлуатацію, технічне обслуговування або надання доступу до пристроїв, що передають голосові, текстові, звукові або відео дані з використанням інфраструктури проводового електрозв'язку, у тому числі:
    • експлуатацію та техобслуговування комутаційно-передавального устатковання з метою забезпечення прямого зв'язку за допомогою наземних ліній зв'язку, мікрохвиль або сполучення наземних та супутникових з'єднань
    • експлуатацію кабельних систем розповсюдження (наприклад, для передачі даних та телевізійних сигналів)
    • оснащення телеграфних та інших неголосових систем зв'язку при використанні власних засобів

Устатковання, за допомогою якого здійснюється подібна діяльність, може функціонувати як на основі однієї технології, так і на основі комбінації декількох технологій.

 

Цей клас також включає:

  • надання доступу та ємності мережі у власників та операторів мереж, а також надання телекомунікаційних послуг з використанням цих потужностей у бізнесі та побуті
  • надання доступу до мережі Інтернет оператором кабельної інфраструктури
  • збирання пакета каналів та поширення такого пакета без створення програм, див. розділ 61

Цей клас не включає:

  • перепродаж телекомунікаційних послуг, див. 61.90

 

 

Вы, все еще хотите "пободаться"? По-моему более чем ЯСНО написано.

 

 

p.s.

 

это новые КВЕД-2010

предыдущие были КВЕД-2005

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Есть сеть и интернет

До сего момента работал на единому податку КВЕД: 72.6 "Інша діяльність у сфері інформатизації"

сегодня в налоговой сказали, что я попадаю под КВЕД 64.20.0 "Діяльнисть звязку"

и говорят, что по данному КВЕДу можно работать только на загалний системи налогообложения.

Ребят, подскажите, как быть, может у кого были такие проблемы ?

 

Эти проблемы у всех, а кто работал не на "нужном" КВЕДе у того проблем в 2 раза больше!

Где читать, указано в пост #3.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Цей клас не включає:
перепродаж телекомунікаційних послуг, див. 61.90

интересно, а что здесь имелось ввиду ?

 

пожалуйста

 

61.90

Інша діяльність у сфері електрозв'язку

Цей клас включає:

  • надання спеціалізованих телекомунікаційних додатків, таких як супутниковий трекінг, комунікаційна телеметрія та операції радіолокаційних станцій
  • керування супутниковими терміналами та супутнім устаткованням, операційно пов'язаними з однією або більше наземними телекомунікаційними системами та здатними передавати та одержувати дані від супутникових систем
  • надання доступу до мережі Інтернет через мережі, встановлені між клієнтами та Інтернет-провайдерами, незалежними і такими, що не знаходяться під контролем інших Інтернет-провайдерів, таких як провайдери, що надають доступ за допомогою телефонної лінії тощо
  • надання доступу до мережі Інтернет та телефонного зв'язку в громадських будівлях
  • надання телекомунікаційних послуг за допомогою існуючих телекомунікаційних з'єднань:
    • VOIP – передача голосу за допомогою IP-мереж

  • перепродаж телекомунікаційних послуг (наприклад, купівля та перепродаж ємності мережі без надання додаткових послуг)

Цей клас не включає:

  • надання доступу до мережі Інтернет операторами телекомунікаційної інфраструктури, див. 61.10, 61.20, 61.30

 

 

:) если что-то нужно еще, обращайтесь ))))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Это новый КВЭД 2012. Можно пободаться за счет его формулировок. Интернетне является электросвязью как таковой. И типа отнести себя к компьютерным системам, а это уже другой подпункт, который можно отнести к единому налогу.

 

в новых кведах все РАЗЖЕВАНО для особо "умных"

 

61.10

Діяльність у сфері проводового електрозв'язку

Цей клас включає:

  • експлуатацію, технічне обслуговування або надання доступу до пристроїв, що передають голосові, текстові, звукові або відео дані з використанням інфраструктури проводового електрозв'язку, у тому числі:
    • експлуатацію та техобслуговування комутаційно-передавального устатковання з метою забезпечення прямого зв'язку за допомогою наземних ліній зв'язку, мікрохвиль або сполучення наземних та супутникових з'єднань
    • експлуатацію кабельних систем розповсюдження (наприклад, для передачі даних та телевізійних сигналів)
    • оснащення телеграфних та інших неголосових систем зв'язку при використанні власних засобів

Устатковання, за допомогою якого здійснюється подібна діяльність, може функціонувати як на основі однієї технології, так і на основі комбінації декількох технологій.

 

Цей клас також включає:

  • надання доступу та ємності мережі у власників та операторів мереж, а також надання телекомунікаційних послуг з використанням цих потужностей у бізнесі та побуті
  • надання доступу до мережі Інтернет оператором кабельної інфраструктури
  • збирання пакета каналів та поширення такого пакета без створення програм, див. розділ 61

Цей клас не включає:

  • перепродаж телекомунікаційних послуг, див. 61.90

 

 

Вы, все еще хотите "пободаться"? По-моему более чем ЯСНО написано.

 

 

p.s.

 

это новые КВЕД-2010

предыдущие были КВЕД-2005

спс, разжеванного не находил.....

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Топик-стартер, пошлите своего инспектора нахрен. С каких пор "Інша діяльність у сфері інформатизації" относится к связи? Доблесные слуги вообще обещают дополнительные льготы для данной сферы.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Есть сеть и интернет

До сего момента работал на единому податку КВЕД: 72.6 "Інша діяльність у сфері інформатизації"

сегодня в налоговой сказали, что я попадаю под КВЕД 64.20.0 "Діяльнисть звязку"

и говорят, что по данному КВЕДу можно работать только на загалний системи налогообложения.

Ребят, подскажите, как быть, может у кого были такие проблемы ?

Вчера налоговая инспекция проводила семинар в кинотеатре. Я задал этот вопрос на что получилил такой же ответ - "на загалний системи налогообложения". Даже на видео заснял :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А можно ли косить под обслуживание компов, я понимаю что в суде мне мало что выйджет доказать но все же подскажите.

 

Перезаключить договора где будет прописано что я обслуживаю их компы, не слова про инет.

Принимать как через банк так и через карточки, для уменьшения сумм через банк.

 

Теперь вопрос, под какой КВЕД я подпадаю, и в на какой группе.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А можно ли косить под обслуживание компов, я понимаю что в суде мне мало что выйджет доказать но все же подскажите.

 

Перезаключить договора где будет прописано что я обслуживаю их компы, не слова про инет.

Принимать как через банк так и через карточки, для уменьшения сумм через банк.

 

Теперь вопрос, под какой КВЕД я подпадаю, и в на какой группе.

 

в соседней ветке все "обсосали" http://local.com.ua/forum/topic/31664-%D1%8F%D0%BD%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D0%BB-%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D1%83/page__pid__269040__st__840#entry269040

 

на все вопросы - ответы

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...