mlevel
СitizensContent Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mlevel
-
як працює з Linux/FreeBSD?
-
Оптику під таким кутом вішати не бажано. Гель буде стікати в низ.
-
Цікаво почути чи в Україні є люди які займаються продажем такого обладнання.
-
А які відгуки про NanoBridge M2? Є потреба підняти лінк на 13 км.
-
А причина продажу? Гарантія? В кого придбавали?
-
приблизна ціна за одного?
-
Але коли горять порти, як ремонтуєте? Чи просто заклеюєте навічно?
-
МТС і Фрінет уже є в списку Ваших клієнтів?
-
Цікаві Ви люди. для чого взагалі купляти комутатори з неробочими портами? Ще одне підтвердження приказки "скупий платить двічі". Купуйте повністю робочі б/у комутатори. А найкраще - нові! P.S. Купувати Б/У комутатори D-Link рівня L2, із паленими портами... нонсенс.
-
За такие деньги лучьше искать в другом месте, у вас цены очень завышены. а де дешевше?
-
Та подзвоніть на Депс і запитайте, Вам там все детально розкажуть. Але я не розумію для чого такий рефлектометр, який міряє тільки довжину кабелю?
-
У випадку з NAT, думаю статистика з'єднань їм мало допоможе. А якщо не використовується VPN з'єднання, то статистики сесій як такої немає.
-
Поділіться досвідом, хто в яких форматах зберігає дані по використаному трафіку абонентів. Детальна статистика NetFlow дуже громіздка на великих об'ємах трафіку, і фактично при сьогоденній ситуації "безлімітних" тарифів фактично не потрібна. Як на мене достатньо тримати дані по кожній ІР-адресі, агреговані по напрямках Україна-Світ, з кроком в пів години.(хоча знову ж можна сказати "А для чого воно потрібно?") Але яку відповідь давати тоді "людям в погонах" на офіційні запити, коли просять детальну інформацію, інколи вимагаючи URL запиту?(агреговані дані їм непотрібні) Розумію, що можна культурно відповісти "Відповідно до вимог чинного законодавства по забезпеченню прав і свобод громадян, запис таких даних не ведеться" або "Немає технічної можливості", але хто стикався в реальному житті з такими ситуаціями?
-
Интересный вопрос GPON или прямое волокно в дом
mlevel replied to kstek's topic in Network as business
так можливо там 10GEPON і по 10 абонентів на один порт OLT -
Интересный вопрос GPON или прямое волокно в дом
mlevel replied to kstek's topic in Network as business
юзайте пошук. тема на 26 сторінок. -----> p.s. тут ще ціни на PON -
а зображення можна зменшити, щоб переглядати було зручно?
-
Huawei QuidWay S2000 Series знято з виробництва. Беріть S2300. Ціна від 140$ за 16 портів.
-
Необходимо поднять IPTV стримеры на базе Unix
mlevel replied to Dragon's topic in Administrators purposes
По власному досвіду скажу, що стабільності добитися тяжко на PC стрімерах. Налаштовував, правда не мав справи з закодованими каналами. -
а яка причина продажу? на які комутатори заміняєте?
-
Яка ціна на LS-S2318TP-SI/EI?
-
База в електронному вигляді ведеться, але не завжди співпадає з реальністю(по ряду причин - гроза, і тд.). Раніше наклеювали звичайний товарний цінник на кабель, але не зовсім надійно тримається.
-
Поділіться досвідом, хто як маркує абонентський кабель в ком. боксі, як ведеться прив'язка абонентів до номера порта. Тема думаю буде цікава багатьом. Особливо цікаво, як хто бореться з невідповідальністю монтажників, та аварійними ситуаціями, коли приходиться швидко замінити/переключити обладнання.
