Перейти до

andryas

Сitizens
  • Всього повідомлень

    3 723
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    78

Все, що було написано andryas

  1. andryas

    оптический кабель ТКО SM 02F G652D

    Konanwar +1 Дуже хочеться вірити в те, що цей вдалий кабель не деградує з часом, як то часто буває в нашій країні, а залишиться якісним і доступним.
  2. Ха-ха, ловіть ще покращення! Останні цвяхи в труну укртелефону, або пам'ятка для тих, хто ще не відключив стаціонарника: Детальніше на proit: НКРСИ предлагает еще два раза повысить цены на телефонную связь http://proit.com.ua/.../22/120546.html
  3. Та кому нафіг потрібний їх гнилий телефон, та ще й за такі гроші? Хіба в глухому селі або організації чи установі. А так - по Україні давно вже вигідніше мобільник, за кордон - IP.
  4. Сканчиком поделишься?
  5. Заднім числом зняти? В житті не мають права. По кожній лінії нехай подають в суд і обгрунтовують чому зняти. Нові будувати - можуть заборонити. Існуючі ніхто рухати не має права.
  6. Навіть Закон звородньої дії немає. Що ж говорити про рішення контролюючого органу? Максиум що мають право зробити - не рекомендувати нове будівництво.
  7. Чей трафик? Не Датагруп, случайно?
  8. Нет, отсутсвие интернента не равняется поломке у абонента. Переобжать разъём, скрутить перебитую стулом витую, поменять сетевую или поставить дрова - пустяк, который под силу любому местному умельцу. Или под "отсутствием интернета" Ваши клиенты понимают поломку мыши или подменену hosts? У нас да, такие пустяковые вызовы под предолгом "не работает интернет" квалифицируются как "ремонт компьютера на дому" и стоят довольно дорого.
  9. 2 грн/километр? Зачем на мерсе на вызов ехать? Хватит и малолитражки. При большом желании летом вполне можно обойтись и скутером. З.Ы. Ехать на вызов по пустяку за 35 км - идиотизм. Пускай клиент использует свой транспорт или ищет кого-то поближе.
  10. а на їхній? Це я мав на увазі якраз їхню машину.
  11. На своїй машині 80 гривень максиум.
  12. Навіщо для цього відправляти IT-шніка? В нас такий виклик монтажника на службовому авто коштує 50 гривень. Мониажник на зарплаті.
  13. Якщо такі питання виникають часто, можливо, Ви замало платите. Спитайте у спеціалістів, скільки б вони хотіли отримувати за таку роботу. До речі, яка оплата у Вас в даний момент, і де Ви працюєте (Обласний центр, райцентр, к-ть мешканців)?
  14. andryas

    Шумы в диапазоне 2,4Ггц

    Возьмите направленую антенну и определите направление.
  15. andryas

    Шумы в диапазоне 2,4Ггц

    В УДЦР і все решта (податки, збори, тощо) ми платимо не для того, щоб хтось щось робив. Просто так треба (у такий спосіб ми ділимося заробленим). Така в нас країна стала, на жаль
  16. "Переворот" потрібно робити шляхом виборів. Можуть сфільсифікуівти 20 ну максиум 30%. Якщо ж проти буде 80% - ніяка фальсифікація не допоможе. Те, що одностайність суспільства їм зашкодить вони розуміють. І зараз почали вкидатися "теми" для його розколу "мовні" питання, "історія", "дружні" країни, тощо. Перед виборами ще щось вкинуть.
  17. andryas

    Шумы в диапазоне 2,4Ггц

    Можливо це 3G, якісь гармоніки, або інтермодуляція. У нас з появою Інтертелекому така сама фігня почалася. Потрібно знімати спектрограму за азимутами секторів і клієнтів у низ по частоті з частотами f/n, де f - Ваша частота, n - ціле число (1-5), Найчастіше заважає 2 і 3 грамоніка (близько 1200 і 800 Мгц )
  18. Навіть не бду в нову тему виносити. Тут ще одне "покращення" для усіх працюючих готують: ------------- Тігіпко пропонує українцям скинутися для держпідприємств З відрахувань кожного працюючого українця буде створюватися фонд для погашення заборгованості по зарплаті на держпідприємствах. Відповідний законопроект про солідарну відповідальність готується в Кабміні, передає УНІАН. "Ми готуємо зараз законопроект, який передбачає солідарну відповідальність всіх працюючих по відношенню до тих людей, які потрапляють в таку ситуацію", - розповів в Миколаєві віце-прем'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко. [...] За словами Тігіпка, він поки не бачить інших варіантів, як вирішити питання з погашенням такої заборгованості. У найближчий рік для погашення заборгованості по зарплаті на держпідприємствах необхідно буде зібрати близько 1 мільярда гривень, підкреслив він. http://www.pravda.co.../06/15/6966828/ ------------- І це на фоні неперервної реклами про "руїну подолано", "помаранчевий хаос", тощо.
  19. Я у подібних випадках дописую у квитанції +x% - назва здирки, обгрунтування. Дуже помічне (принаймні з місцевими здирниками питання вирішило швидко)
  20. В своё время такие идеи толкал Терёхин, но чем это всё для него закончилось всем хорошо извесно.
  21. А що не так з Уарнетом? Конкуренти де беруть?
  22. Шантажируют Никуда они не уйдут, если даже на 50% штрафанут. Такие деньги отдать лайфу - да низачто!
  23. За 100 євро гіг - легко, нічого особливого. При такій абонплаті на одній вулиці можна озолотитися. Ліпше нехай вони спробують по 10 євро 100 мегабіт продавати, тоді подивимося.
  24. Какова стоимость одного линка (пара устройств)
  25. Тут не так всё просто. Такой линк могут трактовать как "надання телекомунікаційних послуг" со стороны аплинка этому клиенту. Если он не имеет лицензии оператора, ему нужно стать провайдером в сети оператора, только тогда получится технологический. Либо самому взять лицензию оператора и организовать 2 технологические площадки, между которыми организовать технологический линк.
×
×
  • Створити нове...