Укртелеком розпочав підключення абонентів до новозбудованої оптичної мережі в селах
Перші підключення у рамках проекту з розбудови оптики у 300 невеликих населених пунктів розпочато на півмісяця раніше запланованого терміну

З липня Укртелеком розпочав підключення абонентів до швидкісного інтернету в рамках реалізації проекту з розбудови оптичної мережі за технологією GPON. На першому етапі роботи з будівництва оптики ведуться у 16 областях: Запорізькій, Волинській, Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Полтавській, Сумській, Харківській, Вінницькій, Житомирській, Черкаській, Чернігівській, де уже прокладено 40% мережі, а це понад 220 кілометрів. До кінця липня планується побудувати майже 600 км оптики загалом.
Завдяки цьому, тисячі мешканців 65 населених пунктів отримуватимуть інтернет на швидкості до 200 Мбіт/с та матимуть змогу користуватися додатковими телекомпослугами, зокрема інтернет-телефонією та інтерактивним телебаченням. До речі, у 26 селах досі не було інтернету.

Загалом, цей масштабний проект передбачає будівництво понад 3,5 тисяч кілометрів волоконно-оптичних ліній, у результаті чого широкосмугові мережі доступу охоплять оселі в майже 300 невеликих містах та селах. Реалізовує його Укртелеком спільно із словенською телекомунікаційною компанією «Іскрател».
Публікації за темою:
більше приховати
Джерело: www.ukrtelecom.ua
Stalker1
2019-07-08 21:31:56
Avatar
Ввсе разворуют как в городах.. ???? 
Kritik13
2019-07-08 22:07:01
Avatar
Ух ты пухты. А потом их передадут в вегу? или сразу?
SE66
2019-07-08 23:08:38
Avatar
Надо начать с того, что Ренат покупал укртелефон не для того чтобы его развивать, ну а вся оптическая сеть после подписания премо-сдаточных актов, сразу переходят в Вегу.
nsm
2019-07-08 23:41:36
Avatar
3к дол. за 1км мережі і при тому що магістралі вже наявні. Оце я розумію будуються... Не здивуюсь якщо бокси 8кі і кабель фттп. 
Kto To
2019-07-09 03:16:37
Avatar
Скоро появится на рынке много дешевой оптики и хПОН активки/пассивки :)
Когда Киевстар активно строился - было золотое время. Тут будет также :)
ur3alex
2019-07-12 07:40:37
Avatar
В среднем по 18 нас. пунктов на область и 2км на каждый.
superb
2019-07-12 08:42:28
Avatar
Кто то заходит в села после телекома, абоны довольны или нет их качеством?
Kritik13
2019-07-12 13:45:39
Avatar
Абонов подключают лапшой, при этом зажим может быть только на столбе. Такие "мелочи" как кабель заходит в дом ПОД крышей (зимой слезет снег с крыши и кабель порвет) вообще не учитывают, вдоль линии ничего не прорезают. 
Ну и как всегда - демпинг.
Учумелые ручки
2019-07-13 16:40:34
Avatar
Очередной "распил" - ждите дешёвых ОНУ ... Кучу "списанного кабала" и т.д. 
А если честно, то я хренею ... нормально поном покрыть (на 80% площади, и это только магистрали) 1-но нормальное (не слишком большое) село, это 30-60 км.. кабеля ...
И заявления о 220 км ... (220/30 = это 7,5 сёл) - это даже не по селу в области, это мелочь ... Тем более для такого "оператора" ...
Уж лучьше-бы не позирились с "вкидыванием инфы" ... :(
А про 3,5 тыс км. на 300 "селищ" та "міст?" - серьезно? по 11 км на населенній пункт ?
Да на хутор в 30-100 домов больше идёт не говоря уже о "містах" .... 
PS: Кароче - очередной ржач от УТ, и ожидание распила как бабла, на суб-подряде, так и на "спиженных" материалах ...
Fomos
2019-07-14 16:51:30
Avatar
Укртелеком проснулся))) А на улице уже 2019 год, пора ПОН тянуть)))
andreyprof
2019-07-15 22:10:07
Avatar
 Такие "мелочи" как кабель заходит в дом ПОД крышей (зимой слезет снег с крыши и кабель порвет) вообще не учитывают.
Хотел бы спросить а как заводите вы кабель в дом? Через конек чтоль?
Учумелые ручки
2019-07-25 13:29:07
Avatar
https://www.epravda.com.ua/news/2019/07/25/649980/ - просто для инфы ...
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading