Мені дуже подобаються люди, які вважають, що при минулому президенті, українцям все само падало з неба.
Нічиєї заслуги нема, можна було просто валятися на пляжі і все і так би вийшло.
Особливо цікаво що у людей запрограмовано, що після падіння - завжди ріст. Так хочу розчарувати - після падіння може бути ще більше падіння, а там і крах може бути.)
Хотів спитати, а що за останній рік українцям звалилося з неба такого, що можна запамятати? Чи невже фарт закінчився?