Перейти до

mlevel

Сitizens
  • Всього повідомлень

    792
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    1

Все, що було написано mlevel

  1. В них на сайті інфи взагалі немає. IPTV це звичайно круто. Хто знає, які міста далі по плану?
  2. mlevel

    VLAN per user

    Хто реально використовує? Хочеться відійти від IP-MAC binding. Технлогія в загальному дуже цікава, і але єдине "але" - потрібно мати чітку прив`язку абонента до порта. Хто працює по такій схемі, поділіться будь - ласка досвідом.
  3. А як на рахунок гарантійного ремонту роутерів?
  4. mlevel

    Lanet

    Цікавий маркетинговий хід.
  5. mlevel

    Uarnet communities

    Всі питання пиши їм на noc@uar.net
  6. Для IPTV ще є один цікавий бюджетний варіант - http://www.crypton.com.ua/crt1081ird-ipe.html. Приблизна ціна - ~4500$
  7. mlevel

    настройка des 3200-28f vs IPTV

    http://tsd.dlink.com.tw/
  8. mlevel

    настройка des 3200-28f vs IPTV

    Давайте Ваш конфіг.
  9. может я чего-то не понимаю... но какое отношение имеет ОС абонента оператора к системе документирования ВОЛС, к которой абоненты по определению не должны иметь никакого отношения? Я думаю чоловік мав на увазі своїх клієнтів.
  10. mlevel

    настройка des 3200-28f vs IPTV

    Налаштувати IGMP Snooping + ISM VLAN. http://www.dlink.ru/ru/faq/58/266.html http://www.dlink.ru/ru/faq/58/264.html
  11. mlevel

    Канал 50-600 Мбит

    Не розумію людей, які створюють такі теми. Якби Ви знаходились в місті з мільйоном (і більше) населення, то можливо б і Вас хтось знайшов тут, запропонував свої умови. Але судячи з того як Ви "відшили" Wnet - то не факт що вони б Вам підійшли. Схаменіться, бізнес робиться за межами форуму. Це схоже на якийсь дитячий максималізм. Візьміть список мобільних операторів + список великих операторів зв'язку - і звертайтеся до них персонально(поштою або телефоном) із своїми запитами, якщо Вам дійсно потрібен канал.
  12. возможны и заказы на менее количество чем 500 . Назвіть мінімальний об'єм замовлення.
  13. На біметалі, якщо це не впливає на ціну - можливо. Тут на форумі називали об'єми - 500 бухт.
  14. Та ну? Випалюють і срали вони на Ваше маркування.
  15. Як кажуть "Хороший понт - дороже денег".
  16. Може хтось з модераторів нарешті забанить цього "не до волн"? P.S. Я розумію що п'ятниця, але для чого срати в кожній темі?
  17. mlevel

    Zabbix

    За допомогою SNMP Builder'a створив усі необхідні для себе шаблони. http://habrahabr.ru/blogs/sysadm/85156/
  18. Писали б зразу на Java чи Qt. Вічна проблема більшості дорогого комерційного ПО - відсутність підтримки *nix систем.
  19. Чим малювали?
  20. За связь без брака!
  21. До Вашого відома ніякої реклами і піар-акції для Лайфа робити не потрібно. Ви надсилаєте СМС і оплачуєте їх по 12 коп. за кожну доставлену СМС. "Перетягувати" клієнтів на Лайф не треба. Для операторів надається 3-альфа імені безкоштовно.
  22. Так говорили ж, що бази юридичних осіб (Контрагентів) не потрібно реєструвати.
  23. Мудрі звідти втікли. Куди ж вони втікли?
  24. Все одно прийдеться кинути волокна на Дорошенка 41.
×
×
  • Створити нове...