Intel покупает чипмейкера Altera за $16,7 млрд
Крупнейший в мире производитель микрочипов Intel Corp. объявил о заключении сделки по приобретению конкурента Altera за $16,7 млрд, сообщается в совместном заявлении компаний.
Сделка станет крупнейшей в истории Intel. Ее единогласно одобрили советы директоров обеих компаний, теперь ей предстоит получить одобрение акционеров и регуляторов.

Intel оценил акции Altera в $54 за бумагу, что на 15% выше котировки на закрытие торгов 28 мая.

В апреле Altera уже отвергла аналогичное предложение Intel, однако с тех пор Altera обнародовала крайне слабые финансовые результаты, что привело к резкому снижению капитализации компании.

Акции Altera подорожали на 4,8% на предварительных торгах в Нью-Йорке в понедельник. Цена бумаг Intel увеличилась на 1,3%.

Altera Corporation (NASDAQ: ALTR) — американська компанія, один з найбільших виробників програмованих логічних пристроїв. Заснована у 1983 році.
Компанія випустила свою першу мікросхему програмованого логічного пристрою в 1984 році.[1]
Займається проектуванням напівпровідникових пристроїв програмованої логіки (FPGA, CPLD, ASIC), розробкою програмних модулів та бібліотек інтелектуальної власності для програмування пристроїв програмованої логіки на мовах опису апаратних засобів (VHDL, Verilog), а також розробкою пакетів програмного забеспечення для програмування пристроїв програмованої логіки (пакет програм Quartus II).

Altera є підприємством без власних виробничих потужностей. Для виготовлення програмованих логічних пристроїв компанія співпрацює з різними виробниками інтегральних схем, такими як TSMC.
Публікації за темою:
більше приховати
Джерело: interfax.com.ua
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading