-
Всього повідомлень
5 646 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
187
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано pavlabor
-
Суд визнав банкрутом "Київенерго" Ахметова
-
Данілов пригрозив користувачам "Вконтакте" спецобліком і "проблемами" з поліцією Пряма мова Данілова: "Я хотів би звернути увагу на користувачів, які користуються цим ресурсом, який є забороненим. Це має бути їхня відповідальність – нащо вони це роблять і для чого вони це роблять. Справа в тому, що зараз та система, яка починає працювати, – про всіх цих користувачів будемо мати розуміння, вони будуть усі на обліку знаходитися. І якщо вони й надалі будуть поширювати російський контент на теренах країни, то вони будуть мати певні проблеми вже безпосередньо з нашою Нацполіцією, з нашими силовими структурами".
-
[УКОС-стрим] Законопроект 2042: Как быть дальше? Откровенно между Телекомом и ОСББ
тема ответил в _WesT_ пользователя pavlabor в Наш флейм про мережі
Попередня пропозиція законопроекту "10. У разі недосягнення згоди між замовником та власником інфраструктури об’єкта доступу щодо визначення розміру плати за доступ або у разі незатвердження власником інфраструктури об’єкта доступу розміру плати, або перевищення затверджених власником інфраструктури об’єкта доступу розмірів плати за доступ відповідних розмірів плати, встановлених цим Законом, оплата за доступ до інфраструктури об’єкта доступу здійснюється за граничними розмірами плати за доступ, визначеними відповідно до частини сьомої статті 17 цього Закону із застосуванням коефіцієнтів, встановлених у методиках визначення плати за доступ, затверджених центральними органами виконавчої влади та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації" Спроба номер два. Законопроект 4118 від 18.09.2020 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=69988 Верховна Рада України п о с т а н о в л я є: I. Внести зміни до таких законів України: 1. У Законі України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2017, № 11, ст.101): 10) у статті 17: доповнити частиною десятою такого змісту: «10. У разі незатвердження власником інфраструктури об’єкта доступу розміру плати за доступ або у разі затвердження власником інфраструктури об’єкта доступу розміру плати за доступ, що перевищує розмір плати, встановлений цим Законом, оплата за доступ до інфраструктури об’єкта доступу здійснюється у розмірах, встановлених у частині сьомій статті 17 цього Закону із застосуванням коефіцієнтів, встановлених у методиках визначення плати за доступ, затверджених центральними органами виконавчої влади чи Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.»; В даній редакції, частина 10 статті 17 дублює частину сьому статті 17 - "7. Розмір плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта доступу визначається власником інфраструктури цього об’єкта доступу згідно з методикою визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта доступу, затвердженою відповідним державним органом влади згідно з цим Законом, і не може перевищувати:" Зрозуміло що "Власник", може встановити необґрунтовану ціну, наприклад не визначати "розмір плати", а взяти від балди - 14,17 грн. за опору в місяць, стверджуючи що вона не перевищує 0.3% від мінімальної заробітної плати. При чому пояснити звідки "ВОНА" була взята пояснити не може. Що робити в цьому разі? Пропоную викласти вказаний пункт в наступній редакції: «10. У разі незатвердження власником інфраструктури об’єкта доступу розміру плати за доступ або у разі затвердження власником інфраструктури об’єкта доступу розміру плати за доступ, що перевищує розмір плати, встановлений цим Законом, оплата за доступ до інфраструктури об’єкта доступу здійснюється у розмірах, десять відсотків від граничних розмірів встановлених у частині сьомій статті 17 цього Закону із застосуванням коефіцієнтів, встановлених у методиках визначення плати за доступ, затверджених центральними органами виконавчої влади чи Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.»; В такому випадку "Власник" який не бажає проводити розрахунок може виставити максимальну ціну 10 відсотків від граничної, що дорівнює 1,42 грн за одну опору в місяць. При чому, "Власник" може провести розрахунки згідно вимоги частини сьомої статті 17 на підставі Методики і встановити економічно обґрунтовану ціну. Саша, і розійдемося як в морі кораблі.- 172 ответа
-
- укос
- телекомреальность
-
(та 1 ще)
Теги:
-
https://www.youtube.com/watch?v=Wj3EdfXVSb8
- 311 ответов
-
- 311 ответов
-
На самом деле "адрес изгиба" это по трассе колодец или опора... очень важный элемент, при чем очень желательно чтобы он имел координаты
-
Было бы логично при экспорте запрашивать название файла. Тебе сложно будет защитить данный проект. Собирай спонсорские деньги на проработку, оставляй сырой проект для общего доступа, спонсорам отдашь отточенный. Личные пожелания - или при условии спонсирования, или за отдельную плату. Готов пожертвовать пятерку украинских денег, если будет импорт/экспорт по указанному урлу.
-
-
Выборы президента 2019. Второй тур (опрос).
тема ответил в H_U_L_K пользователя pavlabor в Наш флейм про мережі
Міністр фінансів Німеччини розкритикував безумовний базовий дохід -
- 311 ответов
-
- 105 ответов
-
- чебурнет
- блокировка адресов
- (та 1 ще)
-
- 311 ответов
-
Космический Транс на Гитаре.
- 311 ответов
-
- 1
-
-
Выключить интернет в целой стране возоможно ? как ?
тема ответил в yama пользователя pavlabor в Для тих, хто в пелюшках ще
Упадет вся государственная служба. Нужно строить большой китайский рубильник на внешние каналы, достаточно положить пару-тройку основных магистралов и спутник ляжет сам.- 37 ответов
-
- 311 ответов
-
Выборы президента 2019. Второй тур (опрос).
тема ответил в H_U_L_K пользователя pavlabor в Наш флейм про мережі
-
В волокне нет электромагнитного излучения, там лазер, то есть "свет".
-
-
Выборы президента 2019. Второй тур (опрос).
тема ответил в H_U_L_K пользователя pavlabor в Наш флейм про мережі
Тебе никто не врал. Если ты решил что кто-то но не ты должен умереть, для тебя, патаму что ты проголосовал... это твоя личная проблема, связана с наличием ума, образования и склонности к анализу. За Ростов, я не кривлялся и подтверждаю - ЭТО ОЧЕНЬ СЕРЬЕЗНО. Тебе категорически нужно пожить в мордоре, чтобы понять что такое "врали", "содержание документа", кто за что отвечает и твое место в этой пищевой цепочке. США сделало для Украины больше, чем все взятые страны, в том числе и ВСЕ президенты Украины. Те же санкции за "северный поток 2", вооружение, абитуриентсво в НАТО. ЕС НЕ СНЯЛ, а продлил санкции против мордора. И мне пофиг откуда идет газ, деньги, технологии если выхлоп на порядок выше ожидания. И мордор воет от санкций, но таким как ты придуркам, очень сложно это осознать, все Бл# карту передергивают. Запомни народную мудрость - с волками жить, по волчьи выть. Поэтому Порох сделал именно столько, сколько смог среди волчар и бородатых бабушек. И там ходьба по лезвию бритвы, шах влево, остался без липецкой фабрики. Но никто тебе это на пальцах рассказывать не будет, сдох попугай - купим другого. Вали в Ростов, и спили мушку. -
Выборы президента 2019. Второй тур (опрос).
тема ответил в H_U_L_K пользователя pavlabor в Наш флейм про мережі
Я вижу прокачаного троля, и это не маразматичка бабушка за кило гречки готова родину продать. Если же ты не троль, то по уровню восприятия реальности, с тобой вообще не о чем говорить. Такие солнечные мальчики, периодически вбрасывают в телевизор темы, типа - Т,Г. Шевченко был гомосексуалист, ну и что в этом такого. Но для любого человека есть темы которые не обсуждаются, например непорочное зачатие Магдалины, но есть тип людей которые непременно на этом сделают профит. Вот к чему, для нормального человека с мозгами написана эта фраза? Не ужели за шесть лет не понятно кем и для чего эти фразы вкладываются в моск бабушек одуванчиков? Для конченых идиотов уже есть решения суда о нарушениях Мордором суверенитета Украины, по катерам, по газу, сейчас по сбитому Боингу, десантников которые заблудились. И если еще при порохе запад остыл, с какого перепугу санкции только усиляются? Поэтому одевай трусы и пiздуй в ростов. -
Выборы президента 2019. Второй тур (опрос).
тема ответил в H_U_L_K пользователя pavlabor в Наш флейм про мережі
А этот ган#@н, провокатор, хавайте. Я фашист не утруждайтесь в правописании, изнасиловал эту милую бабушку С удовольствием бы распял мальчика N.Leiten, кибер патриота хренового, дико любящего Украину на пару с путиным, шоб сука голову не поднимал. Это то что для пипла, за кадром жесть покруче Служба зовнішньої розвідки заявила про інформаційні спецоперації РФ проти України -
Выборы президента 2019. Второй тур (опрос).
тема ответил в H_U_L_K пользователя pavlabor в Наш флейм про мережі
Если выводы просто очевидны, то к чему дурацкие вопросы? Был такой папа римский Пий III, был да помер. Принятие священного сана - 30 сентября 1503. Скончался 18 октября 1503. Современные ему хронисты утверждали, что Пий III был отравлен, но доказательств этому утверждению пока не найдено. А чо? А то..., 25 сентября 1503 года новый понтифик объявил о целях своего понтификата: Жесткие реформы по расходам и финансовому положению церкви. Вот и помер..., от счастья. Поэтому прежде чем писдеть, спроси себя что ты сделал для Украины, заключил договор с РЕС-ом по аренде опор 0,3 от минималки? А чо? Боишься потерять бизнес, или может боишься что кислотой плеснут в лицо, твой автопарк подожгут...? Так договорится с Ринатом дешевле, и для здоровья полезно, доказано Кенеди. Поэтому прежде чем выкатывать предьяву, спроси себя чем бы ты пожертвовал, у пороха липецкая фабрика накрылась медным тазом, в Крыму потерял все..., вам суки мало, он должен был умереть? Или что должен порох этому клоуну? Мне пох порох, я как жыл при Кучме, Яныке, Порохе, Зе и посылал всех наxуй, так и буду жить дальше. Но Порох сдедал больще для Украині, всех взятых презервативов. -
Выборы президента 2019. Второй тур (опрос).
тема ответил в H_U_L_K пользователя pavlabor в Наш флейм про мережі
Сказочный д#лб#@б, ты уже в штате 95 квартала, или только испытательный срок? -
Відкрите звернення до Президента України Володимира Зеленського - скілько коштує оренда опори?
тема ответил в pavlabor пользователя pavlabor в Мережа - бізнес
Закон дает такое право, облы могут воспользоватся, а могет не похерить - и так за опору рубят столько что еще брать за ТУ... танунах! Безусловно счета могут выставляться заказчику, если - цена рассчитана согласно методики, зафиксирована в приложении к Договору, подписанного сторонами. Но может и не выставляется, даже если она согласована в Договоре. Но и подавно не может выставляется, если предмет Договора и его цена, ДОГОВОРОМ не предусмотрена. ============================== Стаття 1. Визначення термінів 1. У цьому Законі терміни вживаються в такому значенні: плата за доступ - одноразова та/або періодична плата за доступ до елементів інфраструктури об’єкта доступу, що встановлюється у договорі з доступу з дотриманням вимог цього Закону; Стаття 16. Особливості укладення, зміни та розірвання договору з доступу 6. Договір з доступу має містити такі істотні умови: 4) розмір плати за доступ, визначений згідно з відповідною методикою визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта доступу; Стаття 180. Істотні умови господарського договору 3. При укладенні господарського договору сторони зобов'язані у будь-якому разі погодити предмет, ціну та строк дії договору. 5. Ціна у господарському договорі визначається в порядку, встановленому цим Кодексом, іншими законами, актами Кабінету Міністрів України. За згодою сторін у господарському договорі може бути передбачено доплати до встановленої ціни за продукцію (роботи, послуги) вищої якості або виконання робіт у скорочені строки порівняно з нормативними. Стаття 17. Особливості визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта доступу 1. Плата за доступ до елементів інфраструктури об’єкта доступу може складатися з одноразової та/або періодичної плати. ============================== Теперь поднимай свой договор и смотри, установлен ли такой предмет Договором как ТУ и его цена? У меня - НЕТ! У тебя наверно да, есть приложение к договору в котором есть расчет установки цены ТУ на одну опору на 30 опор, на 50 и больше, наверно какая то привязка есть к затратам человекочасов на ПГТ и прочие плюшки, раз ты уже откладываешь 60-80 чтук на ПГТ. ps. Вас, матерые пионэры с седыми яйцами облы будут дрючить до тех пор, пока вы в конце концов не побежите в суд. Потом скажут - ОЙ..., ми такі затуркані, такі затуркані, звиняйте. -
Відкрите звернення до Президента України Володимира Зеленського - скілько коштує оренда опори?
тема ответил в pavlabor пользователя pavlabor в Мережа - бізнес
То рекомендации, а обл может выставлять счет, или не выставлять, это регламентируется договором. ================================================================ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1834-19 Стаття 16. Особливості укладення, зміни та розірвання договору з доступу 6. Договір з доступу має містити такі істотні умови: 4) розмір плати за доступ, визначений згідно з відповідною методикою визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта доступу; Стаття 17. Особливості визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта доступу 1. Плата за доступ до елементів інфраструктури об’єкта доступу може складатися з одноразової та/або періодичної плати. 2. До одноразової плати за доступ належить виключно плата за розроблення та видачу технічних умов з доступу. ================================================================ Договор подписан, додаток №2 Правил? https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/853-2018-п#Text Пункт 3, параграф 3. Розрахунок розміру щомісячної плати є невід’ємною частиною договору та оформляється додатком до договору. Одноразовая плата - договором НЕ ПРЕДУСМОТРЕНА. От слова ВААБЩЕ! Не, конечно можно начихать на Договор и платить за все что начальнику РЕС-а не взбредет в голову. Я например не возражал от такого Договора, суд Договор утвердил, счета отправил обратно, ответа пока нет. Не дадут ТУ, будут настаивать на оплате, подам в суд.
