Jump to content

Nightly Wanderer

Сitizens
  • Posts

    2,455
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    33

Everything posted by Nightly Wanderer

  1. так суд и решил все вынести... Что по твоему должны были делать менты после такого решения суда? Подивіться таки Шустера. Нереально читати той брєд що ви пишете. Ой бідні менти. Суд так вирішив. Що їм робити. Просто триндець. Ви як та бабка пенсіонерка з хворою головою.
  2. та тут не о чем фантазировать. Те, кто решают, на паблик не лезут. Это ЗАКОН! Его бы те менты уже бы зарыли в посадке за такую показуху. Тем более сейчас.Ну и второй ваш намек про некоторые мозги... ну я на первый раз не обращу внимания на ваш тон и высокомерие. Мне лично абсолютно пофиг нарушал диван, не нарушал. Мне интересно другое, по этому я в этой дискуссии и участвую. ыыыы ... на паблик не лезут это ЗАКОН ? чей? ваш ? как по мне - наоборот надо лезть чтобы доказать что я белый и пушистый ... и чтобы все понялии 25 раз слышали этовам не понравилось что я подверг сомнению ваши стереотипы ? и то что вы ведетесь на всякую фигню которую несут с телевизора неизвестно кто и по каким причинам и в это верите ? ну извините ... не заметил тут никакого высокомерия и тон мой был сдержан... или нет ? Я старался не трогать ваши стереотипы, которые вам рисуют радужную и безопасную перспективу, если вы будете паинькой. С одной стороны мне какбы и пофиг, а с другой могли бы и задуматься, если вам это уже озвучили. Но суть то не в этом. Вот с tkapluk уже вроде какбы разговор начал принимать какойто конструктив. А тут снова, та они виноваты, та они порешали, та они сами виноваты, они напросились. Капец, )) Ну а сервера нафига забирать? Кто будет возмещать убытки? Шо с этим всем делать? Если вы считаете, что достаточно просто все делать по закону, то зачем вам эта дискуссия? Для вас вопрос закрыт я так понимаю... Дуже чітко прослідковуєтсья анологія з ватою. Забийте. З такими людьми просто неможливо до чогось прийти. В нього установка в голові. Людина буде шукати тисячі причин щоб звести все до того, що самі винні. З психологічної точки зору юзер не шукає правди і вона йому не потрібна. Він шукає будь які соломинки щоб підтвердити свою правоту. Як кацапи які пишуть що російських солдат на Донбасі немає, незважаючи які докази ти йому приведеш.
  3. Тільки останні дегенерати можуть захищати такі методи роботи МВС. Вилучення обладнання в любому випадку призводить або до краху бізнесу, або завдає йому суттєвої шкоди. Крім цього страждають і самі абоненти і працівники компанії. При чому на момент вилучення обладнання по закону вина не доведена. І може бути не доведена і в подальшому. Як один з результатів: Вбитий бізнес, працівники без роботи, абоненти тривалий час без інтернету, власник компанії не винний. Круто. І ще тут такі як Нехочуха називають інших "аборигенами"? Та самі ви натуральні варвари. Вам тут намагаються довести не те, що піратсво правильно або порушення закону, а в тому що такі методи роботи правоохоронних органів є абсолютно злочинними, а до вас не доходить. Це ж треба бути настільки твердолобими.
  4. Сильний юрист. Нема слів. Вилучити мають право виключно те, на що дано дозвіл суддею. Не можуть вилучати все що попало. На вилучення наприклад упсів не міг суддя дати дозвіл, бо для цього немає жодних підстав.
  5. Брєд. Людина з 2 тисячами зарплати не може собі дозволити ліцензійний продукт. І поки люди не будуть заробляти стільки щоб бути спроможними платити, то відповідальність приведе хіба що до бунту і революції. Бунт и революции из-за пиратской виндовс? Это не товары первой необходимости не пишите ерунду. Єрунду пишете ви. Людям грошей на їжу не вистачає, а нет наприклад не відключають. Заборони людям видовища і революція на другий день. чом треба класти спижжений софт, якщо є купа альтернативного, ті ж Лінукси/Убунти, ті ж ОпенОфіси... але ж я краще покладу крадене, чим буду розбиратися з безкоштовним. Я не думаю, що якщо ви одному абоненту дасте у під*їзді 100мбітний інет, а він його роздасть/перепродасть в під*їзді - це вас радуватиме, навіть якщо то й Уася роздасть нахаляву. а щодо не відключають інтернет, бо треба зкачати реферат - бібліотеки все ж ніхто не зачинив))))...на краще буде пройтися, познайомитися з новими людьми) так, звичайно якщо то велике місто а не гірське мальовниче село, де вся бібліотека, це три-чотири стелажі в одній кімнатці сільради чи клюбу. Бо така людська природа і такі обставини. Я знаю як зробити так щоб не тирили, а усі чомусь розводять демагогію. Люди в вінді не шарять ніфіга в 90% випадків. Яка нафіг убунта. І кому вона треба. Є 2 кроки щоб вирішити проблему з піратством. 1. Підняти рівень життя громадян сприявши розвитку економіки закриваючи очі на дрібні порушення. Тобто дати на років 5 "канікули" для підприємств. А далі почати реально займатися проблемою, а не показово посадити Васю Пупкіна, коли використовують піратські копії 99,9% населення. Це тупо і несправедливо. Спочатку дати людям змогу купувати софт і медійний контент, потім попередити людей. Що будуть проводитися заходи відповідні і говорити про це рік по ТВ, а то і більше. Після чого почати реально виконувати заходи по виявленні порушників, а не робити показуху або користуватися службовим положення для вибивання хабарів. Тобто плодити нові корупційні схеми.
  6. Реально, плиз, воздержитесь от этой манеры письма в профильной ветке. ИМХО. Для наездов есть темы в Политикуме - там упражняйтесь, если накипело! )))) ПС. 2 Nightly Wanderer, я не настаиваю, но извиниться не мешало бы перед коллегами! По поводу сходняка в Харькове, лично мне было бы интересно об этом узнать поподробнее. Но в профильной теме. Нехай моя манера розмови надто зухвала, але я в основному її адресував людині яка собі дозволяє подібні висловлювання: "Мне искренне жаль что мы коллеги. Надеюсь что это временно. Потому и не посещаю провайдерские сходняки - потому что с ворами никогда не вкушаю пищу за одним столом. Принцип у меня такой. " Якщо Нехочуха вважає, що людина яка наприклад подивилася в онлайні паршивенький фільм і за це не заплатила настільки грішна порівняно з його персоною, то в такому випадку він повинен бути взагалі святим. Але безгрішних людей не існує. І я вважаю, що скачати фільм з торрент трекера набагато менший гріх ніж брати на себе роль судді. Це не просто в даному випадку обізвати когось бараном. Можливо ви абсолютно не розбираєтеся в психології, але в даному випадку Нехочуха поставив себе значно вище інших і зрівняв майже всіх форумчан з гівном. При чому ми тут не маніяки вбивці. Ми просто звичайні грішні люди. Це як бачити соринку в чужому оці не помічаючи колоди в своєму. Хочу також зазначити ще раз, що скачане кіно ніяк не можна рівняти до смертного гріха: "Не вкради". Бо коли ти крадеш в людини ти її лишаєш того, що сам отримуєш. Коректно буде рівняти комерційне піратство, коли ти продаєш неліцензійний продукт за який не платиш і заробляєш гроші. А записати 99,9% людей в покидьки це феноменально. Таких людей називають ханжами. Стикався з такими. Страшні люди. Злдочиніці в основному знають, що коять зло. А ті то навіть думають, що коять добро будучи злочинцями.
  7. Никак. Это офф-топик. Хотя из этого все же есть небольшой вывод - в нищей стране законы могут соблюдаться только при диктатуре. Поэтому выбор небольшой - либо диктатора позвать, либо страну переделывать. Про що я і писав вище.
  8. А ще мене замінусували за: Ну і хто за таке може вліпити мінус як не баран. Якщо людина закон зводить в абсолют, то це бездумний фанатик. Поняття добра і зла лежать за межами закону. Якщо в якійсь конкретній ситуації порушення закону врятує чиїсь життя наприклад, то хто та людина яка допустить смерті, зате поступить по закону? Колись в СССР згідно закону мільйони людей лишилися своїх життів.
  9. Минусонул и это сообщение и сообщение на прошлой страницы исключительно из за манеры писать. Мы тут все взрослые люди, нечего переходить на личности и цеплять ярлыки "бараны", "узколобые" только из-за того что кто-то с тобой не согласен. Ярлики вішав Нехочуха, на що я і вказав і за що мене замінусували. Тому таки барани.
  10. Барани ханжі злісно мінусують. Дивіться щоб німб часом не злетів.
  11. А це далеко не саме гірше. Закон теж не ідеальний. Іноді правильно закон порушити чим поступити згідно закону. Не все так просто в житті. Це я не про піратство, а в принципі.
  12. Помимо вас самих, который будет соблюдать закон, есть огромное количество окружающих других, которые срали на закон, и не собираются его соблюдать. А у вас нет инструмента, что бы их принудить соблюдать закон. Поэтому еще раз свой тезис повторю - сначала инструмент, а уже как будет инструмент, начинаем починку. Иначе никак. Самом собой ничего и никогда не починится. Как ты ни стыди смеситель в ванной, он течь не перестанет. Людина яка строго слідує закону чи заповідям Божим просто баран, а не людина. Фанатична і небезпечна особа, яка ставить себе вище всіх. Яка ідеалізує не то що світ, а людське суспільство. В результаті така людина скоює більше зло ніж інші. "Благими намірами вимощена дорога в пекло".
  13. Честно - это называть вещи своими именами. Брать без спроса чужое- воровство.А берущий чужое - вор! А вор должен сидеть в тюрьме. (с) Все предельно просто. пы.сы. Мне искренне жаль что мы коллеги. Надеюсь что это временно. Потому и не посещаю провайдерские сходняки - потому что с ворами никогда не вкушаю пищу за одним столом. Принцип у меня такой. Одним словом. Сектант. Настільки затяті люди колись відьом палили і хрестові походи влаштовували. Давайте всіх посадимо в тюрму за виключення можливо пару тисяч на всю країну. Вже ярлики понавішували. Всі погані,а я Дартаньян. Я вважаю, що подивитися кіно онлайн не заплативши далеко не самий страшний гріх. А грішні абсолютно всі. І ви втому числі. "Потому и не посещаю провайдерские сходняки - потому что с ворами никогда не вкушаю пищу за одним столом. Принцип у меня такой." - Судячи з ось цього можу сказати, що ви гірші за піратів. Суддя знайшовся мені.
  14. Знову ж таки брєд від людини яка живе в паралельній реальності. Якщо розглядати питання абстрагуючись від усього, то все вірно. Але ви банально моралофаг. Треба дивитися на проблему і картину в цілому і виходити з ситуації так як це буде найкраще. А рубати з плеча багато розуму не треба. Як просто ділити все на чорне і біле. Такі люди як ви якщо дориваються до влади, то стають тиранами. Сталін і Гітлер приклад.
  15. Брєд. Людина з 2 тисячами зарплати не може собі дозволити ліцензійний продукт. І поки люди не будуть заробляти стільки щоб бути спроможними платити, то відповідальність приведе хіба що до бунту і революції. Странная логика - если у человека нет на что-то денег, то он может позволиь себе это стырить? как-то странно как по мне. Не можешь себе позволить телефон - не покупай. Не можешь позволить себе лиценз софт - можешь пользоваться фришным. Хочешь пользоваться пиратками? Да не вопрос, но вздрючить могут, ибо есть за что. И вобщ - почему люди могут себе позволить выкуривать по пачке сигарет в день, жрать пиво ежедневно по 2,5 литра минимум, и при этом кричать, например, что у них нет денег оплатить газ, свет, интернет? Не охренели ли? Стирити? Далі стирити. Та не стирити це ніяк, а скопіювати. Тирити це коли в тебе щось зявилося, а в когось щось пропало. Тому рівняти наприклад скачування фільму з торрент трекеру і крадіжку гаманця з кишені некоректно. Це раз. По друге ви вузьколоба людина, яка дивиться на речі виключно під одним кутом відкидаючи інші аспекти. Боротися з піратством в нашій країні дурна і неправильна затія в принципі. Ні до чого доброго не приведе. Така ж ситуація і щодо корупції. Дотримання закону можливе виключно в 2 випадках: 1. Тоталітарна держава де люди не мають свободи. 2. Держава з порівняно високим рівнем життя громадян. Мене перший варіант зовсім не влаштовує. А для другого потрібно піднімати економіку і рівень життя громадян. А тоді вже боротися з піратством. "Не можешь себе позволить телефон - не покупай." - Як все просто у вас. Як у школяра ідеаліста. Щось ви надто сильно переймаєтесь доходами іноземних правовласників. Коли в тебе наприклад 2-3 дітей, а дохід на сімю в місяць 4 тисячі гривень і всіх дітей треба вдіти, взути, вчити, лікувати, а дочці треба реферати писати і потрібен компютер і програмне забезпечення, то якось важко уявити, що батьки стануть купляти майкрософт офіс і сидіти голодними всією сімєю, коли можна безкоштовно поставити і тобі з вірогідністю 99,9% за це нічого не буде. Ну і ніхто від цього не постраждає. Майкрософт явно не на грані банкрутства. А телефон наразі є необхідністю. Тому і собі і жінці і дітям треба купити телефон. І собі можна купити звичайну звонилку, а дитині яка вчитсья в старших класах таке не купиш, бо дитина буде почуватися обділеною. Це є реалії життя. Заберіть в людей можливість подивитися кіно, пограти гру і так далі і тут є 2 варіанти. 1. Люди почнуть сильно спиватися. 2. Буде новий майдан. Бо людям треба хліб і видовища. Так людська природа. І якщо людина не може по мінімум це собі забезпечити, то чекай біди. Тому треба спочатку підняти економіку країни що призведе до росту рівня життя громадян і коли громадяни зможуть, не відриваючи від себе останню копійку, купити ліцензійний програмний продукт, тоді можна починати боротися з піратством. А то раніше головна проблема була мова, а тепер давайте з піратами боротися яких 99.9% населення, тобто майже всі і я в тому числі. І думаю в тих, що тут сильно захищають правовласників рильце теж в пушку і таки хоч колись, а глянули кіно онлайн в неті і не заплатили чи софт якийсь скачали з трекера і не заплатили. Теж знайшлися мені моралісти херові. Мажор зі США не дополучив пару дулярів, які і так би не дополучив, бо люди в більшості не мають змоги платити за продукт. І ще одне. А що зміниться від того, якщо людина встановить безкоштовний програмний продукт замість ліцензійного крякнутого? По моєму заробити і так нікому не вдасться і пропасти нічого ні в кого не пропаде. Тому проблема не настільки серйозна, щоб її наразі взагалі виносити на розгляд. ЇЇ слід в кінець черги ставити.
  16. Брєд. Людина з 2 тисячами зарплати не може собі дозволити ліцензійний продукт. І поки люди не будуть заробляти стільки щоб бути спроможними платити, то відповідальність приведе хіба що до бунту і революції. Бунт и революции из-за пиратской виндовс? Это не товары первой необходимости не пишите ерунду. Єрунду пишете ви. Людям грошей на їжу не вистачає, а нет наприклад не відключають. Заборони людям видовища і революція на другий день.
  17. Брєд. Людина з 2 тисячами зарплати не може собі дозволити ліцензійний продукт. І поки люди не будуть заробляти стільки щоб бути спроможними платити, то відповідальність приведе хіба що до бунту і революції.
  18. ну в суд я подавать не буду. ) посмотрим в начале следующего года позвонят или нет. Уже несколько лет подряд звонят с налоговой в начале года и выдают, мол, чето вы совсем мало налогов платите, заплатите XZ сумму, сможете. Говорю: не, это много, давайте я заплачу XY сумму. Она такая ок, договорились. Бух переделывает отчеты и подгоняет до нужной суммы. Т.е. мы торгуемся по налогам. Мы тор-гу-ем-ся по налогам, Карл! )) по телефону. )) Перший раз таку дикість чую. Як це торгуєтеся? Це не жарт? Я б їх нах@р слав. Сказав би, що ми не на базарі. Судів вони не люблять? А палені хати і машини і в багажнику в ліс? Вже настільки офігівші, що пора бачу 90-ті повертати, а то страх зовсім втратили. Кожне гівно думає, що може робити що завгодно і нічого йому не буде.
  19. Якщо є всі документи, то в антимонопольний або прокуратуру.
  20. Сработает если максимальный тариф, будет по цене минимального. Иначе уйдут аборинены. Ніхто нікуди не піде. Пару дурачків хіба. Наприклад 100 мбіт за 100 грн краже ніж 200+ за 150. Бо різниці практично ніякої для користування, а 50 грн на дорозі не валяються.
  21. Нема вам чим зайнятися. Ви ремонтом компютерів займаєтеся чи наданням послуг інтернету? Напевно в вас мала абонбаза.
  22. чтобы в частном секторе подключаться- надо в нём начинать, а не в многоэтажках. После них ч\с кажется адом... И нужно принимать во внимание менталитет "частников". (типа: "А чого я куму, що через дорогу, не можу сказать ключ на вай-фай?") Нужно брать деньги там где они Вас ждут, побрезгуете частным сектором, завтра прийдёт другой, вложит, растянет, а потом и Ваши многоетажки переключит, и поверьте качество у него будет получше чем у Вас, сидеть чегото ждать, строясь на тупариках или прочей фигне? - единственное чего Вы дождётесь это прихода конкурентов, поймите если бы в поне было столько минусов или недостатков, то ета технология умерла бы не успев развится. Да можно построится на любом железе, выже звучала фраза "из говна и палок", я называю проще "гавносеть", но потом прийдётся рассказывать что Вы не причём что обленерго свет отключило и Вам пофигу что у абонов гениратор или УПС с ноутом, если вы готовы дать максимальное качество, то посчитайте сколько будет стоить заупсовать узлы, либо таскать жирные кабеля для звезды, либо ездить переобжимать окислившиеся кабеля, если строится лишь бы как то единственное что можно потом увидеть это темы на локале пришёл КОЗЁЛ конкурент и переключил моих абонов, а вот когда я мог так сделать или думал что могу, то я не пошёл на его территорию, а мог бы? А от Вас убудет?, дайте людям качество и ваши абоненты навсегда останутся вашими Херня повна. Я вже давно зрозумів наступні речі: Абоненту фіолетово які у вас світчі, які кабелі і як воно працює. Зараз для абонента значно важливіша ціна ніж якість. Один з наших конкурентів так будував мережі, що надивуватися не міг з того бардака, економії і примітивізму, але абонентів мав більше ніж в нас. "Вам пофигу что у абонов гениратор или УПС с ноутом, если вы готовы дать максимальное качество" - за максимальну якість повинна бути максимальна оплата. Ви чули про таке як співвідношення ціни якості? Скільки людей мають упси і генератори до яких підключені їхні роутери? Як за часто пропадає живлення на будинку? На скільки можна підняти якість поставивши замість тупарика керований світч з упсом і всіма наворотами? На десь процентів 5 думаю. А на скільки це в ціні абонплати в результаті вилізе? Тупий світч що гірше працює за керований? В нас колись мережа працювала суто на тупих. Зараз ставимо в основному лише керовані. Щось я не помічаю кращої роботи. Основні технічні проблеми, то або кабель оптичний порвали, або прошивка на світчі заглючила, або під час грози погоріли (часто не рятує те, що в дім оптика і кабелі абонентів внутрішньо). Плюси керованого обладнання звичайно є, але це більше зручність в обслуговуванні ніж якість послуг. Можна спокійно обійтися магістральним керованим обладнанням, а на домі тупарик. І влани можна на магістральних світчах налаштувати і бачити що працює, а що відвалилося, знову ж таки по портах на магістральних світчах. Просто зараз нема дуже і сенсу тупі ставити світчі. Тупарик і медіаконвертор в сумі не вийде дешевше ніж керований світч. А світчів керованих б.у. просто валом.
  23. Це якась шизофренія. Я впевнений, що впавши на сходах вбилося набагато більше людей ніж виникло проблем через підвіс кабелю з бронею. Так що з вашими судженнями можна примахатися просто до будь чого. В нас теж висить на 2 стовпах важкий кабель для каналізації в броні. Ну а що було робити, коли муфта на сусідньому стовпі, а треба кинути під землею. Не ставити ж ще одну муфту на іншому і на 50 метрах кабелю ліпити 2 муфти.
×
×
  • Create New...