Укртелеком визначив хто в лідерах по трафіку у січні 2021
ТОП-5 областей за споживанням інтернет-трафіку по оптиці у січні

Укртелеком підсумував споживання інтернет-трафіку користувачами домашнього інтернету у січні 2021 року користувачами оптичного інтернету та визначив лідерів серед областей України

Середнє споживання інтернет-трафіку одним користувачем оптики у січні становило 283 ГБ (або 9,1 ГБ на одного абонента щодоби). Це у два рази більше, ніж за мідними технологіями (ADSL) – середній трафік за місяць становив 140 ГБ (4,5 ГБ на одного абонента за добу).

У першу п’ятірку областей за найбільшим середньодобовим споживанням інтернет-трафіку одним абонентом, що користується оптичним доступом, увійшли Закарпатська область з показником понад 11 ГБ, Миколаївська –10,8 ГБ, Черкаська – 10,2 ГБ, Харківська та Кіровоградська – на рівні 10 ГБ.
Упритул до першої п’ятірки наблизилися Херсонська та Тернопільська області з показниками 9,67 та 9,6 ГБ відповідно. В Київської області цей показник складає 8,7 ГБ, а у м. Київ 7,6 ГБ.

За інформацією національного телекомоператора порівняно з січнем 2020 року за рік середньо добовий оптичний трафік зріс на понад 30 %.

Останні роки оператор активно розвиває сучасну телекомінфраструктуру в населених пунктах по всій країні, реалізуючи проекти з їх підключення до швидкого оптичного інтернету. Протягом 2019 та 2020 років до оптики підключено близько 600 невеликих населених пунктів.

Станом на початок 2021 року інтернетом від Укртелекому користуються у 3322 населених пунктах країни.
Публікації за темою:
більше приховати
Джерело: ukrtelecom.ua
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading