Укртелеком встановить Wi-fi точки у понад 400 шкільних укриттях
Укртелеком обладнує wi-fi доступ інтернет в укриттях тих шкіл, які вже користуються інтернетом від оператора, мають відповідні укриття та повідомили компанію про початок очного навчального процесу. Усі роботи виконуються на безоплатній основі.

Наразі до Укртелекому надійшли відповідні заявки від  398 шкіл. Більшість з них оператор отримав напряму, контактуючи із адміністрацією навчальних закладів, що користуються його послугами, інша частина прийшла у межах урядової ініціативи зі створення безпечних та комфортних умов навчання для школярів  - всеукраїнська ініціатива «wi-fi в укриттях».

На сьогодні Укртелеком уже забезпечив бездротовим доступом в інтернет бомбосховища та укриття в 60  українських школах.  
В Укртелекомі щодня обробляють десятки заявок шкіл з різних областей України. Найбільша кількість заявок на цей час надійшла з Чернігівської та Хмельницької областей  та Києва. Фахівці роблять усе можливе, щоб прискорити процес підключення швидкісного інтернету та уможливити вчасний початок навчання для школярів. Ініціативу підтримали  близько 30  компаній – партнерів Укртелекому із розбудови оптичних мереж. Їх фахівці виконують роботи з підключення, використовуючи обладнання та ресурси Укртелекому.

Станом на 25 серпня 60 шкільних укриттів  уже облаштовані Wi-fi від Укртелекому. Як телекомоператор з найбільшим територіальним покриттям Укртелеком очікує у межах цієї ініціативи виконати підключення укриттів у більше, ніж 400 школах.

Підрядники Укртелекому, які безкоштовно надають послуги у межах проєкту:

ТОВ «Кінлок», ТОВ «Навігатор онлайн», ТОВ «Кластер Україна»,«Телекомінвестстрой», «Нова Стайл», «Вендорс», ТОВ «Кінлок», ТОВ «Мережі та сервіс», ТОВ «КС-системи», ТОВ «Телекомбудінвест»,ТОВ «Будівельна фірма Майстер Монтажбуд», ТОВ «Смарт телеком сервіс», ТзОВ «Нива», ТзОВ «Галбудзв'язок», ТОВ «ТЕЛЕКОМІНВЕСТБУД», ТОВ «Рівнетелекомбуд», ТОВ «Техногруп Сервіс», ПП «Крос-2003», ПП «Електрозвязокбуд-472», ТОВ «ІТТ», ТОВ «Смарт Телеком Сервіс» ,ТОВ «Енергобуд-Поділля», «Кронос-Актив», БФ «МайстерМонтаж Буд», «Монтажтехсервіс зв'язок», «Одеса Консоль», «Голденбудтелеком», «Ірван».
Публікації за темою:
більше приховати
Джерело: ukrtelecom.ua
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading