Доработка правил доступа к жилфонду
Лист № 109 від 09.07.2013 р. до НКРЗІ щодо проекту постанови КМУ «Про затвердження Тимчасових правил доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до об’єктів житлового фонду метою надання телекомунікаційних послуг, в тому числі забезпечення доступу споживачів до Інтернету»"
Шановний Петро Петровичу!


Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка об'єднує понад 140 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою щиру повагу та звертається з наступним.

02.07.2013 на черговому засіданні НКРЗІ прийнято рішення № 410 про схвалення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Тимчасових правил доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до об’єктів житлового фонду з метою надання телекомунікаційних послуг, в тому числі забезпечення доступу споживачів до Інтернету» (далі – проект Правил).

За результатами погоджувальної наради під головуванням
Сиротенка І.В. за участю представників профільних структурних підрозділів НКРЗІ та представників вагомої частини ринку телекомунікацій, яка відбулась в приміщенні НКРЗІ, ІнАУ надає свої пропозиції до змісту проекту Правил.

З огляду на вищевикладене та з метою попередження ймовірних негативних наслідків від запровадження проекту Правил, просимо доопрацювати проект з урахуванням пропозицій ІнАУ, що додаються.

Додаток: Порівняльна таблиця до проекту Тимчасових правил доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до об’єктів житлового фонду з метою надання телекомунікаційних послуг, в тому числі забезпечення доступу споживачів до Інтернету, схваленого рішенням НКРЗІ від 02.07.2013 № 410, на 1 арк.

З повагою,

Виконавчий директор Інтернет Асоціації України                             В. Куковський
Публікації за темою:
більше приховати
Джерело: inau.org.ua
Antras
2013-07-10 17:18:11
Avatar

эти правила доступа идут поперек многим законам нашей страны...

Alex_E
2013-07-10 17:33:25
Avatar

эти правила доступа идут поперек многим законам нашей страны...

А кого это ипет!

pavlabor
2013-07-10 18:19:45
Avatar

У провов есть реестр операторов и провайдеров,

в ЖКХ, есть "реестр ПРАВ и обтяжень",

на Украине, нет ни одной, законной, официально оформленной, в реестр внесенной, управляющей компании.

 

И те кто платили, так и будут платить.

 

В Пятигорске Остап успешно продавал отдыхающим билеты для входа в открытый для всех «Провал» «с целью капитального ремонта Провала. Чтобы не слишком проваливался».

Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading