НКРЗ заседание 5 июля 2012
Комісія видала ліцензії на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій і на користування РЧР. Реєстр операторів, провайдерів поповнився на 14 позицій. До Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватись на території України в смугах радіочастот загального користування, внесено 43 нових типи РЕЗ. Видано та переоформлено низку дозволів на використання номерного ресурсу. Ці та інші рішення прийнято на черговому засіданні НКРЗІ 5 липня.
Комісія видала ліцензії на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій і на користування РЧР. Реєстр операторів, провайдерів поповнився на 14 позицій. До Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватись на території України в смугах радіочастот загального користування, внесено 43 нових типи РЕЗ. Видано та переоформлено низку дозволів на використання номерного ресурсу. Ці та інші рішення прийнято на черговому засіданні НКРЗІ 5 липня.

Комісія видала ліцензії на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій
На засіданні НКРЗІ прийняла рішення видати терміном на п’ять років 12 ліцензій на надання послуг з техобслуговування та експлуатації телемереж наступним суб’єктам господарювання: ТОВ «Дон Апекс» на території м. Макіївка Донецької області, ТОВ «ЛН.ЮА» на території м. Київ, ТОВ «Мегодом» на території м. Горлівка Донецької області, ТОВ «Ліга ТВ» на території с. Нива Трудова Апостолівського району Дніпропетровської області, ПП «Галицька Інформаційна Мережа» на території м. Долина Івано-Франківської області, а також м. Тернопіль, смт Велика Березовиця, м. Теребовля, м. Кременець,  м. Чортків Тернопільської області, м. Волочиськ Хмельницької області, ТОВ «Бітек Телеком» на території с. Мізікевича Овідіопольського району Одеської області, ТОВ «Телерадіокомпанія «Перспектива» на території м. Єнакієве Донецької області, ПП «Ритм ТВ» на території м. Тальне Черкаської області, підприємцю Боровику А.В. на території м. Лохвиця Полтавської області, підприємцю Штирбулову В.І. на території с. Дмитрівка Татарбунарського району, с. Сарата,  с. Зоря, с. Кулевча Саратського району, м. Ізмаїл Одеської області, ТОВ «Телерадіокомпанія «Примор’я» на території м. Балта, м. Кодима, смт Любашівка Одеської області.
У зв’язку з реорганізацією юридичної особи шляхом злиття та приєднання ТОВ Науково-виробниче підприємство «Лептон»  переоформлено ліцензію на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з ємністю мережі до 10 000 номерів з правом техобслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на території Львівської області.
ТОВ «Маклаут, ЛТД» у зв’язку зі зміною місцезнаходження юридичної особи переоформлено три ліцензії на надання послуг з техобслуговування і експлуатації телемереж (телекомунікаційних мереж) на території м. Черкаси, м. Сміла, м. Умань, м. Канів Черкаської області.
Цим же рішенням НКРЗІ продовжила до 2017 року строк дії наступних ліцензій: ДП «Донбасантрацит» – на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з ємністю мережі до 10 000 номерів з правом техобслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на території м. Красний Луч Луганської області, з записом в особливих умовах щодо заміни протягом дії ліцензії аналогового обладнання на цифрове, ТОВ «Велтон.Телеком» – на надання послуг фіксованого міжміського телефонного зв'язку з правом техобслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на території м. Київ, Харківської, Донецької, Запорізької та Полтавської областей, ПрАТ «Сі-Ес-Ті Інвест» –  на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з ємністю мережі понад 10 000 номерів з правом техобслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на території Дніпропетровської області.
У зв’язку зі створенням нової філії ДП «Донбасантрацит» видано копію ліцензії на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з ємністю мережі до 10 000 номерів з правом техобслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на території м. Красний Луч Луганської області для відокремленого підрозділу «Вузол виробничо-технологічного зв’язку» ДП «Донбасантрацит» на території м. Красний Луч Луганської області.
ПАТ «Укртелеком» видано копію ліцензії на надання послуг фіксованого телефонного зв’язку з правом техобслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку: міжнародного, міжміського на всій території України для провайдера ТОВ «Центр Глобальних Повідомлень Україна» на всій території України на підставі договору з провайдером телекомунікацій.
ТОВ «Т.Е.С.Т.» видано дублікат ліцензії на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з ємністю мережі понад 10 000 номерів з правом техобслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку на території м. Київ терміном дії по 2016 р.
Через невідповідність заявника та поданих документів вимогам Ліцензійних умов ТОВ «Аір-Лінк» відмовлено у видачі ліцензії на надання послуг з техобслуговування та експлуатації телемереж на території с. Новиця Калуського району Івано-Франківської області.

Комісія видала ліцензії на користування РЧР
На засіданні НКРЗІ вирішила видати терміном на 5 років ліцензії на користування РЧР України трьом суб’єктам господарювання для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів): ПП «Інфотерра» у Запорізькій області, телерадіокомпанії «Тодор» (у формі ПП) для користування у Вінницькій області та ТОВ «БЦ Бігнет» у Київській області.
Також терміном на 5 років видано ліцензії на користування РЧР для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку в багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації) МПП «Квант-ІІ» (Івано-Франківська область), ПрАТ «Фарлеп-Інвест» (Донецька  область), ПП «Магеал» (Луганська область) та підприємцю Телегіну С.С. (Закарпатська область). Крім того, Комісія видала терміном на 5 років ліцензії на користування РЧР для супутникового радіозв'язку (радіозв'язку супутникової рухомої та фіксованої радіослужб) ТОВ «Гравіс-Кіно» (регіони користування РЧР: м. Київ, Київська, Донецька, Дніпропетровська, Одеська, Львівська  та Харківська області) та ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1» у м. Київ, Київській, Донецькій, Дніпропетровській, Одеській, Львівській та Харківській областях.
Цим же рішенням видано терміном на п’ять років ліцензії на додаткову смугу радіочастот:  ДП науково-телекомунікаційному центру «Українська академічна і дослідницька мережа» Інституту фізики конденсованих систем НАН України (Івано-Франківська і Волинська області), підприємцю Боднару Т.Б. (Івано-Франківська область) – для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку в багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації), підприємцю Борисенку О.В. (Луганська  область); ПП «КТБ «Діана» (Кіровоградська область) – для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів), а ПрАТ «Міжнародний Медіа Центр – СТБ» – для супутникового радіозв'язку (радіозв'язку супутникової рухомої та фіксованої радіослужб).
ТОВ «БІП» продовжено до 2017 року термін дії ліцензії на користування РЧР для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку в системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) на території Івано-Франківської області.
У зв’язку зі зміною місцезнаходження юридичної особи ТОВ «Ольга-ТВ» НКРЗІ переоформила ліцензію для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку в системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) терміном дії до 2014 року у Дніпропетровській області.
Через зменшення смуги радіочастот ПрАТ «Датагруп» переоформлено терміном дії до 2016 року ліцензію для супутникового радіозв'язку (радіозв'язку супутникової рухомої та фіксованої радіослужб) на території України.
За заявою ліцензіата Комісія анулювала ліцензію на користування радіочастотним ресурсом, яка видана підприємцю Нагорному Ю.М. для широкосмугового радіодоступу на території Дніпропетровської області.
На підставі документально підтверджених обставин, які не дозволяють своєчасно розпочати користування радіочастотним ресурсом, перенесено термін початку його користування без зміни терміну дії ліцензії ПП телерадіокомпанії «Артімакс» (смт Голованівськ Кіровоградської обл.).

Реєстр операторів, провайдерів поповнився на 14 позицій
Згідно з рішенням Комісії до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій внесено:
– сім операторів: ТОВ «Арден-А» для надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телемереж, надання послуг доступу до Інтернету в м. Горлівка, підприємець Манонін І.М. для надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, надання послуг доступу до Інтернету на території смт Нижньогірський та Нижньогірського району АР Крим, ПП «Телекомпанія «Комета» для технічного обслуговування та експлуатації  власних телекомунікаційних мереж у м. Жовті Води Дніпропетровської області, підприємець Штирбулов В.І. для надання послуг з техобслуговування і експлуатації телемереж на території м. Ізмаїл Ізмаїльського району, с. Дмитрівка Татарбунарського району, с. Зоря, с. Сарата, с. Кулевча Саратського району Одеської обл., ТОВ «Балтора» для технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж у с. Червона Мотовилівка Фастівського району Київської області, ПП «Гілея-А» для техобслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж у смт Маньківка Черкаської області, ТОВ «Харамош» для техобслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж у м. Київ;
– сім провайдерів для надання послуг доступу до Інтернету: ТОВ «Локо Діджітал» (Львівська, Рівненська, Хмельницька, Житомирська, Київська, Полтавська, Харківська, Донецька області та м. Київ), підприємець Стойка К.С. (м. Харків), ТОВ «ТК «Лінк» (Полтавська та Кіровоградська області), ТОВ «Глобал Україна-Львів» (м. Львів), підприємець Колесник В.Г. (м. Шепетівка Хмельницької області), ТОВ «Компанія Апельсин» (м. Біла Церква Київської області), ТОВ «Корбіна ІСП» (м. Київ).

Нові типи РЕЗ та ВП можуть застосовуватись в Україні
Комісія прийняла рішення внести до Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватись на території України в смугах радіочастот загального користування, 43 нових типи РЕЗ.

Видано та переоформлено дозволи на використання номерного ресурсу
Комісія своїм рішенням виділила ПАТ «Краснодон-вугілля» код кінцевий пункту сигналізації мережі СКС-7 у м. Краснодон Луганської області.
У зв’язку із продовженням строку дії ліцензії Українсько-американському СП у формі ТОВ «Інтернешенел телеком’юнікешен компані» переоформлено низку дозволів на використання номерного ресурсу у м. Київ, м. Чернігів, м. Вінниця м. Житомир, м. Новоград-Волинський і м. Бердичів Житомирської області та м. Біла Церква Київської області.
Також через продовження строку дії ліцензії переоформлено дозволи на використання: ТОВ «Велтон.Телеком» – номерного ресурсу ємністю 4000 номерів у м. Суми, ТОВ «Керченський морський порт «Камиш-Бурун» – номерного ресурсу ємністю 2000 номерів для переключення у м. Керч АР Крим, ПрАТ «Топ Нет» – номерного ресурсу ємністю 2000 номерів і коду кінцевого пункту сигналізації мережі СКС-7 у м. Київ.
ТОВ «КосмоНова» у зв’язку із отриманням нової ліцензії переоформлено дозволи на використання номерного ресурсу ємністю 1000 номерів і коду кінцевого пункту сигналізації мережі СКС-7 у м. Київ.
За заявою оператора Комісія вилучила у Українсько-американського СП у формі ТОВ «Інтернешенел телеком’юнікешен компані» номерний ресурс ємністю 2000 номерів у м. Коростень Житомирської області.

Наступне засідання НКРЗІ вирішено провести 12 липня о 10:00 за адресою:
м. Київ, вул. Солом’янська, 3.
Публікації за темою:
більше приховати
Джерело: www.nkrz.gov.ua
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading